999 rezultate për

protagoniste

Fitore historike për Liverpool, keto janë fjalët e protagonistëve The Reds arritën të bëjnë mrekullinë përballë Barcelonës teksa kthyen disavantazhin nga 0-3 në 4-3. Këto janë disa ng
Bebe Rexha protagoniste kryesore e “Isle of MTV” Festivali më i madh veror europian, “Isle of MTV”, këtë vit mbush 13 vjeç.Ka nisur numërimi mbrapsht për edicionin madhë
Arritën një fitore komode përballë Portos, këto janë fjalët e protagonistëve Liverpool ka mposhtur 2-0 Porton në Anfield, një rezultat i rëndësishëm që i mundëson një avantazh të kënaqshëm në ndesh
Pas derbit të Europës Hollandë-Gjermani, reagojnë protagonistët Gjermania i ka nisur kualifikueset me një fitore të madhe 3-2 ndaj Holandës në Amsterdam. Ishte një ndeshje fantastike m
Makina që kushton 5 milionë euro, protagoniste në Sallonin e Parisit (FOTO LAJM) Bugatti Divo ka mbërritur më në fund në Evropë. Makina që kushton plot 5 milionë euro po bën prezantimin e saj në Sall
Arbitrat shqiptarë protagonistë në kompeticionet europiane Arbitrat shqiptarë po fitojnë terren edhe në arenën ndërkombëtare. Sfida e sotme mes Vitrolulit dhe Dinamos së Zagrebit,
Napoli-Milan, “sfidë zemre” për disa prej protagonistëve Tragjedia e Gjenovës bëri që ndeshja Milan-Genoa të mos luhet dhe debutimi i kuqezinjve të shtyhet për këtë të shtunë, k
Firma e hamburgerit bëhet protagoniste e një tjetër skandali në Rusi Një tjetër skandal seksual prek Botërorin e Rusisë, dhe në veçanti tifozët vendase. Vetëm pak ditë më parë zyrtatë t
Puplat, protagonistet e modës pranverore Jo vetëm për festa, darka dhe ngjarje shoqërore për pranverën 2018, puplat prekin veshjet e çdo dite dhe bëhen ato detaj
Shqiptarët kthehen në herojn për Milanin e të rinjve, i dhurojnë finalen e Kupës Emir Murati dhe Ismet Sinani i dhurojnë një kualifikim skuadrës së të rinjve të Milanit në finale të Kupës së Italisë, ç
Barcelona në negociata për një film të animuar Barcelona po negocion me Pixar për të qenë protagoniste e një filmi të animuar. Sipas “RAC 1”, klubi katalanas kërkon
Kur kafshët bëhen protagonistë në setin fotografik të dasmës (FOTO LAJM) Çdo mysafir i dasmës e di rregullin për të respektuar ciftin në ceremoni por kafshët e kapura në këto foto nuk e bëjnë k
Rrëfehet Artjola Toska: Ja çfarë më nervozon tek burri Protagoniste e emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ajo i dha flakë skenës me perfomancat e saja e me zërin pushkë
Portieri i Luftëtarit: Më vjen keq kur arbitrat bëhen gjithmonë protagonistë Portieri i Luftëtarit, Shkëlzen Ruçi, është një prej të shumtëve në ekipin gjirokastrit që “qan” për humbjen me Teutën.
Jennifer Lopez protagoniste në "Shades of Blue" (FOTO LAJM) Së shpejti në televion do të vijë seriali ‘Shades of Blue’, ku protagoniste është Jennifer Lopez. J.Lo luan rolin e n
Zbulohet skenari serb në Maqedoni, ja kush janë protagonistët Shërbimi i sigurisë së Maqedonisë DSK, ka përgjuar bisedat telefonike të agjentit të shërbimit sekret BIA, Goran Zhivalj
Ja çfarë thanë pas ndeshje protagonistët e "El Clasicos" (VIDEO) Pas një mbrëmje magjikë që na dhuroi "El Clasico", të gjithë në Spanjë, por jo vetëm diskutojnë rreth kësaj ndeshje.
Ju kujtohet “fytyra shqiponjë”? Ishte i pranishëm dhe në Palermo (FOTO LAJM) Europiani për Shqipërinë nuk ishte një sukses vetëm në fushën e lojës, pasi kuqezinjtë tanë jo vetëm që bënë një paraqit
Pedro shënon një gol spektakolar për Chelsean (VIDEO) Chelsea vijon të dhurojë spektakël në Premier league. Skuadra e Antonio Contes ka zhbllokuar rezultatin ndaj Bournemouth
Nga Toure te Beckham, 9 yjet që janë rikthyer sërish protagonistë (FOTO) Disa futbollistë kanë pasur momente të vështira në karrierën e tyre, madje shpesh herë është thënë se ata kanë prekur fu