999 rezultate për

protagonist

Firma e hamburgerit bëhet protagoniste e një tjetër skandali në Rusi Një tjetër skandal seksual prek Botërorin e Rusisë, dhe në veçanti tifozët vendase. Vetëm pak ditë më parë zyrtatë t
Britani e Madhe, ditëlindja e Elisabetta II, protagonistja e vërtetë është Savannah (VIDEO) Ka qenë Savannah Phillips, mbesa e Elisabettes II dhe kushërira e princit Georgge, protagonistja e vërtetë e ditës së fe
Ibrahimovic bëhet protagonist i ndeshjes, shikoni se çfarë i bën kundërshtarit (VIDEO) Zlatan Ibrahimovic nuk ndalet me çudirat dhe të metat e tij, edhe në kampionatin amerikan të futbollit. Në ndeshjen
Calhanoglu sërish protagonist, Milani e mbyll në avantazh 0-2 (VIDEO) Milan ka gjetur golin e qetësisë me anë të Bonaventuras. Ishte autori i golit të parë, turku Calhanoglu këtë herë që
Protagonist i sherreve, pas zënkës së Felipe Melos fillon përleshja në fushë (VIDEO) Ish-mesfushori i Juventusit dhe Interit, Felipe Melo, që tashmë aktivizohet tek Palmeirasi, duket se nuk i kanë mbajtur
Puplat, protagonistet e modës pranverore Jo vetëm për festa, darka dhe ngjarje shoqërore për pranverën 2018, puplat prekin veshjet e çdo dite dhe bëhen ato detaj
Qaka protagonist në Rumani, jep një asist që nga mesi i fushës (VIDEO) Kamer Qaka është një nga zbulimet më të fundit të trajnerit të ri të Kombëtares Shqiptare, Christian Panucci. Lojtari i
Shënon gol dhe përjashtohet me të kuq, Bare ruan rekordin e Atleticos Keidi Bare është bërë protagonist në ndeshjen e sotme të Atletiko Madrid B. Ekipi i tij ka barazuar jashtë fushe 1-1
Shqiptarët kthehen në herojn për Milanin e të rinjve, i dhurojnë finalen e Kupës Emir Murati dhe Ismet Sinani i dhurojnë një kualifikim skuadrës së të rinjve të Milanit në finale të Kupës së Italisë, ç
Barcelona në negociata për një film të animuar Barcelona po negocion me Pixar për të qenë protagoniste e një filmi të animuar. Sipas “RAC 1”, klubi katalanas kërkon
PSG shkatërron Dijonin në Parc des Princes, protagonist Neymar Jr (VIDEO) PSG ka vazhduar ecurinë e fitoreve në Ligue 1, duke poshtëruar Dijonin me rezultat e thellë 8-0. Viktima e rashës ish
Balotelli video në terapi: Nuk është ashutu siç mendoni, ju betohem Të martën në mbrëmje, Mario Baloteli nuk mund të jepte kontributin e tij për Nicën, kur ekipi i tij u eliminua nga Monac
Kur kafshët bëhen protagonistë në setin fotografik të dasmës (FOTO LAJM) Çdo mysafir i dasmës e di rregullin për të respektuar ciftin në ceremoni por kafshët e kapura në këto foto nuk e bëjnë k
Rrëfehet Artjola Toska: Ja çfarë më nervozon tek burri Protagoniste e emisionit Nd’rrimi i Natës në Klan Kosova, ajo i dha flakë skenës me perfomancat e saja e me zërin pushkë
A ju kujtohet "Kënga e Zagrebit", flet protagonisti që e vrau shoferin e tramvajit I përgjakur dhe i mbështetur për tramvaji e kam nxjerrë alltinë e Belgjikës dhe e kam qëlluar shoferin e tramvajit: Zef
Portieri i Luftëtarit: Më vjen keq kur arbitrat bëhen gjithmonë protagonistë Portieri i Luftëtarit, Shkëlzen Ruçi, është një prej të shumtëve në ekipin gjirokastrit që “qan” për humbjen me Teutën.
Qeni futet në fushë dhe rrëzon keq lojtarin (VIDEO) Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Argjentinë, në ndeshjen ndërmjet Central Cordoba-Sportivo Las Parejas Futbolli
Duro: Nuk doja të isha unë protagonist i humbjes së Partizanit Trajneri Duro flet pas ndeshjes në fitoren e Flamurtarit kundër Partizanit, duke thënë se është i lumtur me këtë fitore
Felipe Melo sërish protagonist në sherr, këtë herë e pëson trajneri Melo ka pasur një konflikt me trajnerin e tij tek Palmeiras. Më pas Palmeiras njoftoi largimin e mesfushorit brazili
Lëvizja Besa: Zvërleski është protagonist për padrejtësitë ndaj shqiptarëve Debati në Kuvendin Republikan për shkarkimin e Prokurorit të Përgjithshëm nga dita e djeshme është kryetema e opinionit