999 rezultate për

prostitutat

Si futen prostitutat në burgje, bosët e krimit 5 orë në takime speciale (VIDEO) Prostitutat futeshin në burgje duke u shtirur si partnere apo bashkëjetuese. Për të treguar se ato ishin partnere të per
I frymëzuar nga Hazbi Kasaj, kryebashkiaku sugjeron ndërtimin e kabinave të seksit pranë aeroportit Aeorporti Tempelhof ka parë zhvillime të rëndësishme në gjermani, që nga shërimi si fushë ajrore për nazistët gjatë Luft
Në këtë shtet të BE-së prostitutat shqiptare po bëjnë namin Prestigjozja franceze "Le Point" ka botuar së fundmi në një artikull, ku ka publikuar shifra tronditëse lidhur me tregun
“Ku ndryshojnë nga prostitutat?”, deklarata e fortë e Robert Aliajt për vajzat shqiptare Robert Aliaj shquhet për deklararatat e tij të cuditshme. Shpeshherë ai është shprehur i zhgënjyer nga vajzat shqipta
Alarm nga Britania, prostitutat shqiptare grupi më i madh i skllavërisë moderne Mediat britanike kanë raportuar se vajzat shqiptare janë një ndër grupet më të mëdha të prostitucionit në këtë shtet.
Qeveria spanjolle "luftë" me prostitutat, ato kërkojnë të drejta si punëtorët Sindikata e parë spanjolle e punëtorëve të seksit premton se do të kërkojë të "njëjtat të drejta pune" për anëtarët e
S'do t'i besoni çmimet, këto janë tre prostitutat më të shtrenjtë në botë Padyshim janë të paragjykuara deri diku për punën që bëjnë, një pjesë e prostitutave bëjnë një jetë përrallore. Një n
Botërori, Anglia paralajmëron tifozët: Kujdes nga prostitutat ruse Botërori Rusi 2018 është shumë pranë e mijëra tifozë anglezë kanë prenotuar biletat për ndjekur skuadrën e zemrës. Po
Kush është "tigri" shqiptar që dhunonte për vdekje prostitutat në Itali Policia italiane ka vënë në pranga katër persona të shtetësisë shqiptare janë vënë në pranga. Mediat italiane shkrua
Katër prostitutat dhe 2 tutorët nga Shkodra, sot në gjyq për masën e sigurisë Të arrestuarit e operacionit “Balerina” në Shkodër kanë dalë paraditen e sotme para gjykatës. Dy tutorët, Rinard (Frede
150 euro nata, si i shfrytëzonte prostitutat tutorja nga Elbasani (VIDEO) Policia ka arritur të shkatërrojë një grup prostitucioni në Tiranë. Policia bën me dije se ka vënë në pranga 10 persona
“Bëjmë miliona kur fiton Milani dhe Interi”, dy prostitutat e Milanos i nxjerrin të gjitha sheshit Dy vajza të cilat thonë se janë rumune kanë pranuar të flasin për herë të parë për profesionin e tyre si prostitutë.
Siguronte prostitutat për klientet, kapet "mat" 60-vjeçarja Rolanda Një 60-vjeçare është arrestuar nga policia pasi akuzohet se siguronte kliente për ushtrim prostitucioni duke vënë në dis
Rrëfehen prostitutat online: I gënjenim familjarët, mora dhe motrën në punë Pesë vajzat e ndaluara të mërkurën si pjesë e një rrjetit të prostitucionit virtual janë zbërthyer para hetuesve. “AB
Prostitutat VIP në Tiranë, në kërkim pronari i hotelit Prokuroria e Tiranës ka dërguar për gjykim 28 persona të akuzuar për përfshirjen në një rrjet të gjerë prostitucioni, të
Prostitutat e luksit, ja se si i kalonte polici i rrugores në postblloqet Prokuroria e Tiranës tregon tri episode të ndryshme sesi u zbulua rrjeti i prostitutave që dërgoheshin në hotele me taks
Prostitutat në Serbi ofrojnë publikisht shërbime seksi (FOTO LAJM) Gjatë këtyre javëve, tema më interesante, e cila edhe u plasua në publik, ka të bëjë me prostitucionin rrugor në Krushev
Prostitutat shqiptare në luftë për mbijetesë Vajzat shqiptare dhe rumune shfrytëzohet si prostituta rrugëve të Italisë, saqë ka arrit një pikë ku dhe është ndërtuar
Lajthisin prostitutat shqiptare, veprimet e tyre lënë pa fjalë italianët Në zonën e njohur si “Borgo Vittoria”, në Itali, prostituta bëjnë seks në ambiente publike. Kjo sjellje e prostitutave g
Ishte kthyer në “makth” për prostitutat në Itali, kapet në Lezhë shqiptari Një 36-vjeçar është arrestuar nga policia e Lezhës, pasi autoritetet italiane e kishin shpallur në kërkim për shfrytëzim