999 rezultate për

prostituta

E mbani mend Jermey Menez? Ish-futbollisti i Milanit e kalon natën me prostituta (VIDEO) Sulmuesi francez, i cili në të kaluarën nga veshur fanellën e shumë klubeve të njohura Europiane, si Milani, PSG dhe Rom
Skandal seksual: Kryebashkiaku filmohet duke kryer marrëdhënie me prostituta (FOTO LAJM) Pak ditë para zgjedhjeve lokale, një skandal seksual ka shpëthyer në Hungari pak ditë para zgjedhjeve lokale. Në medi
Si futen prostitutat në burgje, bosët e krimit 5 orë në takime speciale (VIDEO) Prostitutat futeshin në burgje duke u shtirur si partnere apo bashkëjetuese. Për të treguar se ato ishin partnere të per
I frymëzuar nga Hazbi Kasaj, kryebashkiaku sugjeron ndërtimin e kabinave të seksit pranë aeroportit Aeorporti Tempelhof ka parë zhvillime të rëndësishme në gjermani, që nga shërimi si fushë ajrore për nazistët gjatë Luft
Prostituta dhe kokainë: Çfarë ndodhte brenda lokalit të "Mond Qerosit" Edmond Çipllaka i arrestuar nga policia e Elbasanit me akuzën e trafikut të lëndëve narkotike dhe fshehje të të ardhurav
Prostituta i kërkon falje gruas së Rooney-t: Bëmë treshe me burrin tënd, më vjen keq… (FOTO LAJM) Nuk është hera e parë që një futbollist i njohur përfshihet në skandale të tilla seksuale dhe me siguri s’do jetë as i f
Nisnin prostituta nga Rinasi, arrestohen dy persona bashkë me policen e aeroportit Policia ka arrestuar tre persona pasi akuzohen se merreshin me trafik të vajzave me qëllim prostitucionin në vendet e B
Turqit fitojnë dhe festojnë me prostituta, lajmi skandalizon Turqinë Nuk është hera e parë që dëgjojm një lajm të tillë dhe mesaduket ka filluar të bëhet modë. Ajo çka rrit përmasat e këtij
Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Kandidati për Këlcyrën: Nëse me votoni do të sjell 20 prostituta të huaja që të kënaqeni I njohur për shprehjen “I rëntë kanceri në grykë atyre që s’më votojnë”, kur kandidoi në 2001-shin për deputet, Hasbi Ka
Në këtë shtet të BE-së prostitutat shqiptare po bëjnë namin Prestigjozja franceze "Le Point" ka botuar së fundmi në një artikull, ku ka publikuar shifra tronditëse lidhur me tregun
Sherr i dhunshëm mes prostitutave shqiptare në Itali Sipas mediave italiane një përplasje e dhunshme ka shpërthyer mes dy prostituatve me origjinë shqiptare në sheshin "Stup
Arrestohen dy prostituta nga Shqipëria në Ferizaj Policia e Kosovës me urdhër të Gjykatës Themelore Ferizaj, gjatë një kontrolli në një lokal, ka arrestuar dy të dyshuara
Dënohet shqiptari që vrau bashkëkombasin për kontrollin e prostitutave Është dënuar me 18 vite burg shqiptari Emiliano Bigmeti, 23 vjeç, i cili më 15 shtator 2017, vrau me armë zjarri bashkat
Arrestohet në Spanjë shqiptari i super kërkuar, vrau bashkëkombësin për prostituta Policia e Katalonjës "Mossos de esquadra" në bashkëpunim me autoritetet italiane kanë arrestuar shqiptarin e shumë kërku
Nga tutor prostitutash në kryekomisar, si u zbulua Besnik Kaptelli Kryekomisari Besnik Kaptelli, i cili mbante postin e shefit të Policisë së Burgut të Peqinit, mësohet se është shkarkuar
Prostituta shqiptare i kthen portofolin e humbur gruas, historia pushton mediat italiane Një 32 vjeçare italiane humbi portofolin e saj me 150 euro dhe dokumente në afërsi të një stacioni të karburantin Binasc
SkyNews: Si i trafikojnë e i shesin shqiptarët vajzat si prostituta Trafikimi i qënieve njerëzore mbetet akoma një nga plagët më të rënda në botë, si edhe në vendin tonë. Televizioni pr
“Ku ndryshojnë nga prostitutat?”, deklarata e fortë e Robert Aliajt për vajzat shqiptare Robert Aliaj shquhet për deklararatat e tij të cuditshme. Shpeshherë ai është shprehur i zhgënjyer nga vajzat shqipta
Alarm nga Britania, prostitutat shqiptare grupi më i madh i skllavërisë moderne Mediat britanike kanë raportuar se vajzat shqiptare janë një ndër grupet më të mëdha të prostitucionit në këtë shtet.