999 rezultate për

prostituta

Turqit fitojnë dhe festojnë me prostituta, lajmi skandalizon Turqinë Nuk është hera e parë që dëgjojm një lajm të tillë dhe mesaduket ka filluar të bëhet modë. Ajo çka rrit përmasat e këtij
Të plakura dhe të mërzitura, brenda azilit të prostitutave (FOTO LAJM) Një fotografe franceze ka kapur portretet e ish-punonjëseve të seksit në një azil në Meksikë. Fotot janë pjesë e një
Kandidati për Këlcyrën: Nëse me votoni do të sjell 20 prostituta të huaja që të kënaqeni I njohur për shprehjen “I rëntë kanceri në grykë atyre që s’më votojnë”, kur kandidoi në 2001-shin për deputet, Hasbi Ka
Në këtë shtet të BE-së prostitutat shqiptare po bëjnë namin Prestigjozja franceze "Le Point" ka botuar së fundmi në një artikull, ku ka publikuar shifra tronditëse lidhur me tregun
Sherr i dhunshëm mes prostitutave shqiptare në Itali Sipas mediave italiane një përplasje e dhunshme ka shpërthyer mes dy prostituatve me origjinë shqiptare në sheshin "Stup
Arrestohen dy prostituta nga Shqipëria në Ferizaj Policia e Kosovës me urdhër të Gjykatës Themelore Ferizaj, gjatë një kontrolli në një lokal, ka arrestuar dy të dyshuara
Dënohet shqiptari që vrau bashkëkombasin për kontrollin e prostitutave Është dënuar me 18 vite burg shqiptari Emiliano Bigmeti, 23 vjeç, i cili më 15 shtator 2017, vrau me armë zjarri bashkat
Arrestohet në Spanjë shqiptari i super kërkuar, vrau bashkëkombësin për prostituta Policia e Katalonjës "Mossos de esquadra" në bashkëpunim me autoritetet italiane kanë arrestuar shqiptarin e shumë kërku
Nga tutor prostitutash në kryekomisar, si u zbulua Besnik Kaptelli Kryekomisari Besnik Kaptelli, i cili mbante postin e shefit të Policisë së Burgut të Peqinit, mësohet se është shkarkuar
Prostituta shqiptare i kthen portofolin e humbur gruas, historia pushton mediat italiane Një 32 vjeçare italiane humbi portofolin e saj me 150 euro dhe dokumente në afërsi të një stacioni të karburantin Binasc
SkyNews: Si i trafikojnë e i shesin shqiptarët vajzat si prostituta Trafikimi i qënieve njerëzore mbetet akoma një nga plagët më të rënda në botë, si edhe në vendin tonë. Televizioni pr
“Ku ndryshojnë nga prostitutat?”, deklarata e fortë e Robert Aliajt për vajzat shqiptare Robert Aliaj shquhet për deklararatat e tij të cuditshme. Shpeshherë ai është shprehur i zhgënjyer nga vajzat shqipta
Alarm nga Britania, prostitutat shqiptare grupi më i madh i skllavërisë moderne Mediat britanike kanë raportuar se vajzat shqiptare janë një ndër grupet më të mëdha të prostitucionit në këtë shtet.
Prostituta elitare serbe nxjerr sekretet: VIP-at që vinin tek unë Njëra nga vajzat e cila është burgosur shkaku i prostitucionit elitar, në dhjetor të vitit të kaluar, në polici dhe para
Rikthehet skandali te Benfica, ofrohen prostituta për arbitrat Klubi i Benfica-s është përfshirë sërish në një skandal. Supasa asaj që raportohet në mediat portugeze, drejtuesit e
Policia kap disa prostituta shqiptare dhe serbe Policia e Kosovës në kuadër të veprimeve operativo-hetimore, me qëllim të parandalimit të krimit, këto tri ditë kanë rea
I punësonte vajzat si sekretare e i kthente prostituta, lihet në burg Shpëtimi Është lënë në burg shtetasi Shpëtim Çekrezi që rekrutonte vajza për sekretare e i çonte prostituta në Maqedoni. Çekre
Muç Nano kundër dënimi të prostitutave: Kjo s'të bën burrë Nga Mustafa Nano Herë pas here na jepen lajme mbi ndalimin e burgosjen e prostitutave. Janë lajme që kanë për bu
"Sonte do të të provoj shefi", arrestohet Shpëtimi që mbushi Maqedoninë me prostituta Policia e Tiranës ka vënë në pranga shtetasi Shpëtim Cekrezi i cili akuzohet për shfrytëzim porstitucioni. Ai u den
"Sonte do të të provoj shefi i pari", brenda bordellos me prostituta nga Shqipëria në Tetovë Nën emrin e një shoqate artistike, disa persona kërkojnë të punësojnë vajza të reja si sekretare nëpërmjet njoftimeve “o