999 rezultate për

prostitucioni

Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, premtimi i pronarit ndaj punonjëseve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy pronarë të qendrave të masazhit, të cilët shfrytëzonin ambjentet e punët për prostituc
Pas protestave Gjermania merr vendimin: Hapen shtëpitë publike, si do priten klientët Protestat e punonjëseve dhe punonjësve të seksit u kurorëzuan me sukses. Bordeleve në pesë lande të Gjermanisë u lejohet
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Kërcënonin me jetë 17 vjeçaren dhe e shfrytëzonin për p*ostitucion, kapet dyshja e rrezikshme në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Si një agjent i infiltruar zbuloi tre qendra estetike prostitucioni: Ekstra masazhi 100 euro! Është e vështirë të zbulosh se çfarë ndodh brenda mureve të një qendre masazhi. Pala që kërkon “masazh” nuk flet. As ofr
I ngeli në dorë teksa kryenin marrëdhënie s*ksuale, vdekja e të moshuarit hedh dritë në rrjetin e prostitucionit Një grua në Gjirokastër është ndaluar pasi punonte në lokalin në Gjirokastër ku dje humbi jetën një i moshuar gjatë akti
Aleati i Bashës paralajmëron koalicion me Ramën: Prostitucioni nuk bëhet vetëm! "Vetëm nuk qeveris LSI-ja, qeveris me atë tjetrën, prostitucioni nuk bëhet vetëm, do partner..." Kreu i PAA-së Agron
"Do më kërkosh me qiri", zbardhen bisedat me pullë të kuqe mes grupit të prostitucionit Të tjera përgjime janë zbardhur pas finalizimit të aksioneve për goditjen e rrjetit të prostitucionit në “Bishtin e Zhur
"Më jep një pesëdhjetëshe e rrimë sa të duash ti", zbardhen përgjimet e grupit të prostitucionit në Rogozhinë Të tjera biseda janë bërë publike nga grupi i prostitucionit në Rrogozhinë. Telefonatat e vajzave që ushtronin prostituc
Shkatërrohet banda e prostitucionit në Itali, kreu i bandës një shqiptare Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një bande prostitucioni që ushtronte aktivitetin në provincëss e Breshias.
Si i zbulua rrjeti i prostitucionit në Kavajë, masat e sigurisë për 2 pronarët dhe 5 punonjëset e s*ksit Dy pronarë hotelesh janë vënë dje në pranga nga Policia e Kavajës për përshtatje të ambienteve për ushtrim prostitucion.
Në hotelet e tyre "gëlonte" prostitucioni, arrestohen dy biznesmenë Janë vënë në pranga dy pronare hotelesh të cilët i kishin kthyer hotelet e tyre në fole prostitucioni në Kavajë. Ky o
OFL "zbarkon" në Berat, u shkon letra katërt "të fortëve" Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularin e deklarimit të pasurisë 4 personave, 3 prej të cilëve banues në Berat
Bëri lëmsh VIP-at me rrjetin e prostitucionit, merret vendimi për Zogun e Tiranës Vetëm pak kohë më parë, përgjimet e telefonatave të Hermes Nikajt, fundosën këtë të fundit duke e lënë në burg. Sot
Nga shfrytëzimi i prostitucionit te vjedhja e biçikletave, kapet në Tiranë 39 vjeçari Policia e Tiranës ka kapur dhe arrestuar në flagrancë një 39-vjeçar, i dyshuar si autor i disa rasteve të vjedhjes së bi
Dolën me 5 meshkuj! Në skemën e prostitucionit edhe një police e gazetare Një punonjëse policie me inicialet D.B dhe një gazetare me iniciale A.F, kanë qenë pjesë e grupit të vajzave që Hermes N
"Edhe në rrjetin e prostitucionit del Rama", PD reagon për përgjimet ndaj Hermes Nikajt Sekretari për Çështjet Ligjore në Partinë Demokratike, Gazment Bardhi ka komentuar zbardhjen e përgjimeve të bisedave te
U kap me një burrë laçian në hotel, avokati i "Zogut të Tiranës" bën deklaratën e fortë Hermes Nikaj që njihet si “Zogu i Tiranës” ka shkuar me dëshirë në hotel. Sipas avokatit të tij, si vajza e arrestuar
"Zogu" siguronte klientët, rrëfehet punonjësja për të rritur: Jam jetime Ditën e djeshme policia e Tiranës i dha fund një grupi të dyshuar për aktivitete prostitucioni. Policia arrestoi 4 pe