999 rezultate për

prostitucion

Seks apo…? Çfarë ndodh realisht në qendrat e masazhit (FOTO LAJM) Qendrat e masazhit në komunën e Prishtinës po vazhdojnë të mbesin problematike për veprimtarinë që ushtrojnë. Përkund
Trafikim të miturish, prostitucion dhe vjedhje, kush janë të radhës që morën "letrën" nga OFL Operacioni Forca e Ligjit, u ka dërguar sot formularët për deklarimimin e burimit të pasurisë tre të dënuarve me banim n
Drogë e prostitucion, OFL shenjëstron tre tironsit Operacioni Forca e Ligjit i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetasve: G. A.,
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, premtimi i pronarit ndaj punonjëseve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
"Prostitucion, trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal", OFL zbarkon në Elbasan Në rrjetën e OFL sot kanë rënë tre të dënuar nga Elbasanit, të cilët akuzohen për shfrytëzim prostitucioni, trafik droge
Të përfshirë në grupe kriminale dhe prostitucion, kush janë "të fortët" e Elbasanit që morën letrën nga OFL Operacioni Forca e Ligjit ditën e sotme i ka nisur kërkesat me shkrim për vetëdeklarimin e burimeve të pasurisë, shtetas
Pesë të arrestuar në Tiranë, mes tyre një 21 vjeçare e akuzuar për prostitucion Policia e Tiranës ka arrestuar pesë persona, të akuzuar për vepra ë ndryshme penale me qëllim parandalimin, evidentimin
Ushtronin prostitucion brenda qendrës së masazhit, jepet vendimi për dy vëllezërit Gjykata Penale ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Mario Roshin dhe “arrest shtëpie” për Andi Roshin, dy vë
Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, kapen dy vëllezërit në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar dy pronarë të qendrave të masazhit, të cilët shfrytëzonin ambjentet e punët për prostituc
300 euro në natë ose "dajak", si u zbulua banda me shqiptarë në Itali Një bandë është shkatërruar nga Policia në Itali pasi shfrytëzonin vajzat për prostitucion. Përndryshe, ato ishin pro
OFL zbret në Vlorë, kush janë të akuzuarit për drogë dhe prostitucion që morën sot "letrën" Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj individëve të dënuar apo akuzuar për krim të organizuar
Pas protestave Gjermania merr vendimin: Hapen shtëpitë publike, si do priten klientët Protestat e punonjëseve dhe punonjësve të seksit u kurorëzuan me sukses. Bordeleve në pesë lande të Gjermanisë u lejohet
Prostitucion e drogë, kush janë 4 të dënuarit që morën formularin e OFL-së Operacioni Forca e Ligjit iu kërkon të deklarojnë burimet e pasurisë katër të dënuarve nga Fieri dhe Lushnja. Mësohet
"Nuk ka s*ks pa para", vajza harron Facebook-un hapur, shokohen prindërit Një 25-vjeçare, nënë e dy fëmijëve, pas divorcit është kthyer tek prindërit. Ngado që shkon ajo poston fotografi në Inst
DETAJET/ Çifti e shfrytëzoi për prostitucionin, flet 17-vjeçarja: Çfarë ndodhte në hotelin ku më mbyllën “Më kërcënuan se do të më vrisnin vëllanë 5 vjeç dhe nënën nëse nuk do të punoja për ta. Nga frika u detyrova të prostit
Vrasje e prostitucion, OFL vë në shenjestër 3 fierakët Operacioni Forca e Ligjit u ka dërguar formularët për deklarimin e burimit të pasurive tre ish-të dënuarve për shfrytëzi
Kërcënonin me jetë 17 vjeçaren dhe e shfrytëzonin për p*ostitucion, kapet dyshja e rrezikshme në Tiranë Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
OFL fut në rrjet 7 persona të dënuar për vrasje, drogë e prostitucion OFL-së ka dërguar formularin në 7 persona këtë të martë. Në kuadër të zbatimit të Ligjit Special për masat pasurore ndaj
Drogë e prostitucion, OFL u kërkon të deklarojnë pasurinë katër personave OFL ka vënë në shenjestër 4 persona me të shkuar kriminale në Kurbin e Lezhë. Mësohet se ata janë: Gjergj Mirashi,
Si një agjent i infiltruar zbuloi tre qendra estetike prostitucioni: Ekstra masazhi 100 euro! Është e vështirë të zbulosh se çfarë ndodh brenda mureve të një qendre masazhi. Pala që kërkon “masazh” nuk flet. As ofr