999 rezultate për

prosi

Fundi tragjik dhe i mistershëm i Sandër Prosit Nga Albert Vataj Më 25 mars të vitit 1984 në rrethana të mbetura mister u nda nga jeta, Sandër Prosi, zëëmbli
Mësuesja dhunon nxënësen: Nuk martohet njeri me prosituta! Një serë videosh tronditëse të publikuara mbrëmjen e sotme kanë zbuluar edhe njeherë sa të padenjë janë një pjesë e mirë
Prosineçki thotë se cili është më i miri mes këtyre dy lojtarëve Legjenda kroate, Robert Prosinecki nuk ka asnjë dyshim se ylli i Barcelonës, Leo Messi është lojtari më i mirë në botë.
Prosinecki: Ai është trajenri më i mirë në botë Legjenda e Real Madridit dhe Barcelonës, Robert Prosinecki nuk ka asnjë dyshim rreth trajnerit më të mirë në histori të
"Higuain është një derr" Trajneri i Azerbajxhanit, Robert Prosinecki është tronditur nga sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain, pasi kur e ka pa