999 rezultate për

propozuar

Jonida Vokshi ngre pikëpyetje, a do ta prezantojë Festivalin e Këngës? Në fund të tetorit, Radio Televizioni Shqiptar bëri publike listën me emrat e këngëtarëve pjesëmarrës në Festivalin e 59
Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Aksident i vërtetë apo…? Ja çfarë bën 30-vjeçari për ti propozuar të dashurës (VIDEO) Gjatë garës një motoçiklist ka iskenuar një aksident në mënyrë që të mund t’i propozonte të dashurë së tij përpara të gj
Dalin emrat, kush janë të përjashtuarit në listat e PD-së? Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve për deputetë pranë PD-së ka bërë një deklarate për përfundimin e fazës së parë të
Plani i Donald Trump për të bërë zv.presidente Ivankën: E bukur dhe e zgjuar (FOTO LAJM) Teksa ndihmësit kryesorë të fushatës së Donald Trump filluan diskutimet se kush do të ishte zëvendëspresident, president
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, çfarë pritet të ndodhë të hënën tek Komisioni i Ligjeve Komisioni për Çështjet Ligjore do të mblidhet ditën e hënë në orën 11:00 për të shqyrtuar nismat për shtesa dhe ndryshim
Votohen zëvendësministrat në qeverinë e Maqedonisë së Veriut Kuvendi në Maqedoninë e Veriut mban sot seancën e 13-të, në rend dite të së cilës është propozimi për emërimin e zëvendë
Osmani i drejtohet Trendafilovas lidhur me Gjykatën Speciale Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka proceduar amendamentin e presidentit Hashim Thaçi lidhur me mandatin e
Kush janë ministrat e propozuar të Qeverisë së re në Maqedoni? Koalicioni qeverisës në Maqedoninë e Veriut ka bërë publik emrat e anëtarëve të kabinetit qeveritar. I pari që bëri publ
Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën Ditën e sotme është bërë publike lista e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar
LISTA/ Mjekë, shkrimtarë e emra të njohur, emrat e propozuar nga demokratët për deputetë Dega më e madhe e demokratëve, Tirana ka propozuar edhe numrin më të lartë të kandidatëve për deputetë. Ajo që bie në
Lulzim Basha: Nesër, unë kryeministër i Shqipërisë Lulzim Basha tha i sigurt se nesër ai do të jetë Kryeministër i Shqipërisë. Basha optimizmin e tij të sigurt e shpreh
Dje dha dorëheqjen si gjyqtar, sot PD e propozon Gjin Gjonin si deputet Partia Demokratike në Lezhë ka propozuar për deputet ish-gjyqtarin e gjykatës së Apelit, Gjin Gjoni. Rikujtojmë se di
Demokratët e Shkodrës kërkojnë Topallin deputete, a do e fusë Basha në lista? Partia Demokratike e Shkodrës ka përmbyllur procesin e pwrzgjedhjes se kandidaturave për deputetë në kuadër të udhëzimit
Denoncimi i fortë i Sazan Gurit: Nëse deklaron se vdiq nga COVID-19, funerali falas! "Kompania funerale i kishte propozuar funeral falas në këmbim të 1 milion e 200 mijë lekëve pagese..." Sazan Guri tho
E ka propozuar Muriqi, një tjetër futbollist shqiptar drejt transferimit te Fenerbahçe Një tjetër futbollist shqiptar mund t’i bashkohet gjigantëve turq të Fenerbahçes. Bëhet fjalë për sulmuesin e majtë të K
Leje Policisë për përgjime telefonike dhe filmime, zbulohen propozimet për ndryshimet në ligj Këshilli i Ministrave ka propozuar disa ndryshime në ligjin për Policinë e Shtetit, të cilat priten të kalojnë në komisi
Ministria e Financave propozon mbylljen e të gjitha pikave të basteve Ministria e Financave i ka propozuar Qeverisë së Maqedonisë mbylljen e basteve online dhe atyre tradicionale. Propozi
Thaçi i përmend Kurtit ambasadorët: I kam njoftuar për kërkesën ndaj LVV Presidenti Hashim Thaçi pas takimit me ambasadorët e QUINT’it, ka shkruar se ata sot i njoftoi për kërkesën që ia ka bër
Sot diskutohet në parlamentin e Kosovës pakoja e emergjencës së PDK-së Deputetët do t’i drejtohen sot Kuvendit të Kosovës për të diskutuar në lidhje me pakon emergjente financiare prej 320 mi