999 rezultate për

propozua

E BUJSHME/ Shqipëria mund të fitojë në tavolinë ndeshjen e Botërorit me Anglinë Shqipëri-Angli 3-0! Ky mund të jetë rezultati Ii sfidës së muajit mars mes dy përfaqësuesesve në kualifikueset e Botëror
Arbri i nxjerr të palarat Anës në Për'puthen: Je e pafytyrë, me kë propozuar ti! (VIDEO) Takimi 4 minuta e Anës me Edisonin një nga djemtë e rinj në Përputhen ndezi debatin në studio. Ana tha se takimi i la
U propozua nga Rama, Ditmir Bushati nuk përzgjidhet në postin e rëndësishëm në OSBE Ish-ministri Ditmir Bushati nuk arriti të przgjidhej si përfaqësues për lirinë e medias në OSBE, pas propozimit të bërë
Jonida Vokshi ngre pikëpyetje, a do ta prezantojë Festivalin e Këngës? Në fund të tetorit, Radio Televizioni Shqiptar bëri publike listën me emrat e këngëtarëve pjesëmarrës në Festivalin e 59
I propozuan pjesëmarrjen në Sanremo, Adelina Ismaili tregon pse refuzoi (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur shqiptare Adelina Ismaili ka zbuluar për publikun një detaj nga fillimet e karrierës së saj muzikore
Çmenduri, 30 vjeçari inskenon aksident me motor për t'i propozuar të dashurës (VIDEO) Një moment për tu mbajtur mend gjithë jetën, jo vetëm si propozim, por edhe një frikë për më të keqen. Një motoçiklis
Aksident i vërtetë apo…? Ja çfarë bën 30-vjeçari për ti propozuar të dashurës (VIDEO) Gjatë garës një motoçiklist ka iskenuar një aksident në mënyrë që të mund t’i propozonte të dashurë së tij përpara të gj
Dalin emrat, kush janë të përjashtuarit në listat e PD-së? Komisioni i vlerësimit të Kandidatëve për deputetë pranë PD-së ka bërë një deklarate për përfundimin e fazës së parë të
U propozua si favorizim, ulja e pragut në 1% vështirëson garën për partitë e vogla Partia Socialiste deklaroi pak ditë më parë se ka vendosur të ulë pragun e hyrjes në parlament për partitë e vogla nga 3
Plani i Donald Trump për të bërë zv.presidente Ivankën: E bukur dhe e zgjuar (FOTO LAJM) Teksa ndihmësit kryesorë të fushatës së Donald Trump filluan diskutimet se kush do të ishte zëvendëspresident, president
Ndryshimet në Kodin Zgjedhor, çfarë pritet të ndodhë të hënën tek Komisioni i Ligjeve Komisioni për Çështjet Ligjore do të mblidhet ditën e hënë në orën 11:00 për të shqyrtuar nismat për shtesa dhe ndryshim
Votohen zëvendësministrat në qeverinë e Maqedonisë së Veriut Kuvendi në Maqedoninë e Veriut mban sot seancën e 13-të, në rend dite të së cilës është propozimi për emërimin e zëvendë
Osmani i drejtohet Trendafilovas lidhur me Gjykatën Speciale Kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, ka proceduar amendamentin e presidentit Hashim Thaçi lidhur me mandatin e
Kush janë ministrat e propozuar të Qeverisë së re në Maqedoni? Koalicioni qeverisës në Maqedoninë e Veriut ka bërë publik emrat e anëtarëve të kabinetit qeveritar. I pari që bëri publ
Zbardhet lista e kandidatëve për deputetë e kryetar bashkie të PD-së për Shkodrën Ditën e sotme është bërë publike lista e plotë të propozimeve të PD dega Shkodër të kandidatëve për deputet dhe kryetar
LISTA/ Mjekë, shkrimtarë e emra të njohur, emrat e propozuar nga demokratët për deputetë Dega më e madhe e demokratëve, Tirana ka propozuar edhe numrin më të lartë të kandidatëve për deputetë. Ajo që bie në
Lulzim Basha: Nesër, unë kryeministër i Shqipërisë Lulzim Basha tha i sigurt se nesër ai do të jetë Kryeministër i Shqipërisë. Basha optimizmin e tij të sigurt e shpreh
Dje dha dorëheqjen si gjyqtar, sot PD e propozon Gjin Gjonin si deputet Partia Demokratike në Lezhë ka propozuar për deputet ish-gjyqtarin e gjykatës së Apelit, Gjin Gjoni. Rikujtojmë se di
Demokratët e Shkodrës kërkojnë Topallin deputete, a do e fusë Basha në lista? Partia Demokratike e Shkodrës ka përmbyllur procesin e pwrzgjedhjes se kandidaturave për deputetë në kuadër të udhëzimit
Denoncimi i fortë i Sazan Gurit: Nëse deklaron se vdiq nga COVID-19, funerali falas! "Kompania funerale i kishte propozuar funeral falas në këmbim të 1 milion e 200 mijë lekëve pagese..." Sazan Guri tho