999 rezultate për

propozojme

Pse ulemi në njërin gju kur propozojmë martesë? Propozimet e martesës janë vërtet emocionuese, por njëkohësisht edhe të thjeshta. Krejt çfarë duhet të bëni është të ule
Filipçe: Qytetarët nuk e respektojnë masën e mbajtjes së pajisjes mbrojtëse, do të propozojmë që sanksionimi të fillojë menjëherë (VIDEO) Ministria e Shëndetësisë dhe Komisioni për sëmundje infektive nesër në Qeveri do të paraqesin propozim që sanksionimi pë
Basha i përgjigjet sërish Ramës: Ky është plani që propozojmë ne Ditën e sotme Lulzim Basha ka zhvilluar një vizitë pranë banorëve të prekur nga tërmeti në fshatin Bubq ku është njohur
Deputeti demokrat: SPAK nuk e largon dot Xhafajn I ftuar në Open, deputeti demokrat, Ervin Salianji ka deklaruar përsa i përket cështjes së Vettingut se “SPAK dhe BKH n
Balla propozon ndryshime të reja: Jo të gjithë punuam me efikasitet Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla gjatë fjalës së tij në Asamblenë Kombëtare të Partisë njoftoi lidhur m
Grupi i ekspertëve prezanton konkluzionet dhe propozimet për demarkacionin Në përfundim të debatit për demarkacionin me Malin e Zi, grupi i ekspertëve ka bërë publike konkluzionet e nxjerra. G
Shilegov tallet me Bocevskin: Ta propozojmë për cmim Nobel Pas deklaratave të Ivica Bocevski për aferën me pasaportat, reagoi zëdhënësi i LSDM, Petre Shilegov. Ai në profilin e
Yjet para dhe pas bisturisë (FOTO LAJM) Shumë nga personazhet e famshëm që ne njohim kanë kaluar në bisturinë e kirurgut plastik. Ne ju propozojmë këtë galeri t
Këto vende të bukura ju presin t'i vizitoni (FOTO LAJM) Janë me mijëra vendet e bukura që mund të vizitohen por në foto galerinë e mësipërme, kemi zgjedhur 24 prej tyre, të cil