999 rezultate për

propozoi

Jonida Vokshi tregon si i propozoi Besniku: Më mashtroi (FOTO LAJM) Aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi, ka rrëfyer rreth pesë datave më të rëndësishme në jetën private.
I propozoi për martesë, Selvija tregon unazën e diamantit që i dhuroi Shpat Kasapi (FOTO LAJM) Në 24 dhjetor të vitit që lamë pas, Shpat Kasapi kurorëzoi dashurinë me partneren e tij, Selvijen, me fejesë. Në Inst
Kur i propozoi për martesë, Argjentina Ramosaj ndan pamjet speciale me bashkëshortin (FOTO LAJM) Dita e sotme për këngëtaren, Argjentina Ramosaj është e shënuar, pasi si sot 6 vite më parë, bashkëshorti Dukagjin Fetah
Rama e propozoi për Ministër të Brendshëm, gafa e paharrueshme e Bledi Çuçit Bledi Çuçi është propozuar ditën e sotme si pasuesi i Sandër Lleshajt në postin e Ministrit të Brendshëm në Shqipëri. La
Pronar i 5 hoteleve në Belgjikë, Fjolla Morina bën publik biznesmenin që i propozoi për martesë Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
I propozoi në arrest shtëpie, kush është biznesmeni që do të martohet së shpejti me Fjolla Morinën? Si për ta larguar të gjithë vëmendjen nga sulmet, komentet dhe spekulimet pas ngjarjes së fundit në doganën e Morinës, k
PS propozon ish-ministrin demokrat si kreu i KQZ, PD e refuzon Është mbledhur sot në Tiranë Komisiionii i Posaçëm për zgjedhjen e 12 anëtarëve të KQZ-së së re. Partia Socialiste pr
Sa "qimet e kokës", unaza që Ehrich propozoi Demi Lovato-n nuk kushtoi pak (FOTO LAJM) Pas 5 muajsh karantinë së bashku, Max Ehrich dhe Demi Lovato vendosën të hedhin një hap të rëndësishëm duke u fejuar. La
I propozoi të bëhej kryeministër? Rama i prerë: Nuk e kam bërë një ofertë të tillë! Kryeministri Edi Rama, ndonëse konfirmoi sot “po-në” socialiste për ndryshimet kushtetuese të propozuara nga opozita br
COVID-19, qeveria del kundër projektit që propozoi Vjosa Osmani Qeveria e Kosovës nuk e ka përkrahur Projektligjin për Parandalimin dhe Luftimin e Përhapjes së Covid 19. Përkundër s
I propozoi në emision, vajza e Agim Bajkos dhe Ardit Roshi i japin fund lidhjes (FOTO LAJM) Teksa të gjithë po prisnin ta shihnin me fustan të bardhë, vajza e Agim Bejkos dhe moderatori Ardit Roshi i kanë dhënë f
"A jeni në vete?!", Ngjela zbulon se babai i tij i propozoi Enver Hoxhës legalizimin e hashashit Në Shqipëri shumë shpejt do të diskutohet drafti që parashikon legalizmin e kanabisit, sipas kryeministrit Edi Rama, vet
Gjithë "sy e vesh", Rudina Dembacaj tregon si e propozoi Mark Frroku (FOTO LAJM) Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë kthyer në çiftin më të komentuar në media dhe çdo ditë aktorja na zbulon më shumë p
Kurti: Thaçi më propozoi marrëveshje me Serbinë, nuk miratohet me mua si kryeministër Kreu i Qeverisë, Albin Kurti ka deklaruar sot se i pari i shtetit, Hashim Thaçi ia ka konfirmuar se ka një marrëveshje t
Rama propozoi kredi për të paguar punonjësit, PD: Buxheti i shtetit ka para Përfaqësuesja e Partisë Demokratike, Jorida Tabaku ka reaguar në lidhje ma planin fiananciar të publikuar nga kryeminist
Si e propozoi Enver Hoxha martesën me Nexhmijen: Dua të martohem me ty! Mbasditen e 28 nëntorit 1944, kur parada entuziaste mbaroi, Qeveria e re e niste punën me një gjest jo të zakonshëm për
E propozoi live në emision, çfarë i tha Agim Bajko të bijës për moderatorin (VIDEO) Pak ditë më parë një propozim tepër romantik ndodhi në studion e emisionit “Këndo këngën time”, në “Vizion Plus”. Mod
Gazetari i propozoi në emision, Era Rusi: S’jam për të të mbushur krevatin ty! Këngëtarja Era Rusi ishte një ndër të ftuarat e puntatës së sotme të “E diell”, ku ka marrë një “propozim” nga gazetari
Albana Osmani për dibranin që e propozoi: Media e shfrytëzoj, unë e takova (FOTO LAJM) Në vitin 2015 Albana Osmani mori një propozim të veçantë për martesë, nga një person që ajo nuk e njihtë më parë. Ai
PS të kërkojë falje? Rama: Valdrinin e propozoi vetë Ditmir Bushati Kryeministri Edi Rama tha për herë të parë se Valdrin Pjetrin si kandidat për Bashkinë e Shkodrës e ka propozuar Ditmir