999 rezultate për

propozimin

Mbledhje e jashtëzakonshme, Kuvendi i Serbisë shqyrton projekt-rezolutën për Kosovën Në një mbledhje të jashtëzakonshme të mbajtur sot, deputetët e Kuvendit të Serbisë shqyrtojnë propozimin e rezolutës për
89 KZAZ në gjithë vendin, Kolegji Zgjedhor pranon propozimin e KQZ Update- Kolegji Zgjedhor pranoi propozimin e Komisionit Qendror të Zgjedhjeve për rritjen e numrit të KZAZ në 89 të till
Taksimi i të pasurve, Kushtetuesja rrëzon propozimin Hollande Këshilli Kushtetues i Francës ka kundërshtuar propozimin e presidentit Hollande për rritjen e taksave për të pasurit. L
Bllokon foltoren, Sela: Ti vihet flaka Parlamentit Update - Deputeti i Partisë Demokratike Shqiptare (PDSH), Ziadin Sela, ka bllokuar foltoren e Komisionit për Punë dhe Po
SHVL-UÇK ofron emrin: Iliro-Maqedonia Shoqata e Veteranëve të Luftës së UÇK-së ka dalë sërish me propozimin "Iliro-Maqedonia", si zgjidhje për kontestin e emr
Javën e ardhshme, votbesimi i Qeverisë Javën e ardhshme partia opozitare socialdemokrate LSDM paralajmëroi se do të dorëzojë propozimin për votëbesimin e Qever
Propozimi më romantik për martesë (VIDEO) Jack nga Boston, SHBA, i propozoi të dashurës së tij, Teresa Elsey, për martesë, duke angazhuar dhjetëra të panjohur që
Gjuha, VMRO shqyrton propozimin e BDI-së VMRO-DPMNE muajin e ardhshëm do ta ketë në tryezë propozimin e BDI-së për interpretimin autetnik të gjuhës, njfton Zhurn
Nuk ka reagime për propozimin e Tadicit Propozimi i presidentit të Serbisë, Boris Tadic, për bosnjëzimin e Kosovës, nuk ka ngjallur as më të voglin shqetësim të
ICO heq dorë nga Ahtisaari Jo rrallë herë, zyrtarë të ndryshëm vendorë e ndërkombëtarë, kanë dhënë ide për zgjidhjen e problemit të veriut të Kosov
Rama: Qeveria refuzoi propozimin e PS për heqjen e TVSH Kryetari i Partisë Socialiste Edi Rama ka reaguar pas akuzave të hedhura nga kreu i qeverisë Sali Berisha gjatë mbledhje
Putin pranon propozimin, për kreun e shtetit Kryeministri i Rusisë, Vladimir Putin ka pranuar gjatë ditës së sotme kandidaturën e propozuar nga partia në pushtet “R
Serbët kundëtshtojnë propozimin për pikëkalime të integruara Disa kryetarë të komunave paralele në veriun e Kosovës kanë hedhur poshtë propozimin që çështja e pikëkalimeve kufitare
Partitë hedhin poshtë propozimin e kreut të PDSH-së Partitë maqedonase kanë hedhur poshtë propozimin e kreut të PDSH-së, Menduh Thaçi për një marrëveshje të re shqiptaro-ma
Kuçi nuk dinte për propozimin për "ministrin e veriut" Shtimi i kapaciteteve për integrimin e veriut të Kosovës është i domosdoshëm, por krijimi i Ministrisë për Veriun - ide
Qeni i prish propozimin (VIDEO) Momenti i propozimit për martesë për shumë njerëz është një ndër momentet më të rëndësishme të jetës. Në këtë mënyrë, ma
PDSH dorëzon propozimin për regjistrimin Partia Demokratike Shqiptare (PDSH) sot në Parlamentin e Maqedonisë ka dorëzuar propozimin për ndryshimet në ligjin për
Kontesti, Greqia pret reagimin e Shkupit Greqia ka thënë se është radha e Maqedonisë për t’iu përgjigjur iniciativës greke për zgjidhjen e kontestit të emrit. Zë
Ancelotti ose Benitez trajner të ardhshëm të Aston Villa-s Carlo Ancelotti dhe Rafa Benitez janë emrat më të përfolur për pankinën e Aston Vilës. Pas lamtumirës për probleme shënd
VMRO-DPMNE: Opozita të kthehet në parlament VMRO-DPMNE-ja, i ka bërë thirje Lidhjes Socialdemokrate të Maqedonisë që të ktehet në punimet e Kuvendit të Maqedonisë d