999 rezultate për

propozimin

Kurti i zhgënjyer? "Qasja e LDK’së merre ose lëre do të thotë lëre" Albin Kurti ka dorëzuar letrën për vendimin e mandatarit për formimin e Qeverisë së Kosovës pa arritur një marrëveshje m
Kurti: Po e presim LDK të shqyrtojë propozimin më të ri të VV Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, u ka treguar degëve të partisë së tij se të enjten i ka dhënë një propozi
48 orët e Thaçit, Albin Kurti mbledh sot kryesinë Kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti sot gjatë ditës pritet që të mbledhë kryesinë e partisë. Në këtë takim, Kur
Genta Ismajli merr propozimin romantik për martesë (FOTO LAJM) Ditën e djeshme Genta Ismajli publikoi në Instagram-in e saj foto të surprizës magjike që i ka bërë u dashuri i saj bizn
Casillas bën propozimin interesant: Ja si të përmirësojmë VAR-in Bota e futbollit ka marrë një kuptim tjetër, me përdorimin e VAR që e ka kthyer në një sport rregullash. Një gjë e ci
Dash Shehi bën propozimin që do shpëtonte Shqipërinë: Dyfishoni pagat! Pak kohë më parë ish-deputeti Dashamir Shehi ishte shprehur se shteti duhet të dyfishonte pagat dhe të linte disa gjëra
Barcelona jep propozimin për datën e "El Clasico" “El Clasico” i parë i këtij sezoni është një nga më të diskutueshmit i viteve të fundit. Gjendja e rëndë në Katalonjë
Albana Osmani tregon pse refuzoi propozimin për martesë nga dibrani Për herë të parë, Albana Osmani ka treguar pse nuk pranoi propozimin e veçantë për martesë që mori nga një person që nuk
Tifozët "laheshin në gjak", moderatorja shqiptare merr propozimin për martesë (VIDEO) Përpos sherrit që ndodhi një ditë më parë mes tifozëve gjatë derbit Tirana-Partizani, në stadium ka ndodhur edhe një pro
Tha “Po”! Xheni e BB merr propozimin me unazë diamanti në ditën e saj të lindjes (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Xheni Mhillaj, ka festuar ditën e djeshme 24-vjetorin e
Gjyste Vula merr propozimin për martesë, reagimi i saj na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar
Meta zbulon propozimin e fshehtë ndaj Ramës: Ti kryeministër, unë kryetar bashkie Presidenti Meta ishte i ashpër sot në konferencën për shtyp duke sulmuar Ramën, Sorosin dhe disa ambasadorë që sipas tij
Ralf Gjoni bën propozimin e fortë, por Majko nuk bindet: Plasin të qeshura në sallë Po vijon me batuta seanca e sotme plenare, ku krahas faktit se për herë të parë ajo drejtohet nga deputeti Myslym Murriz
Mia Khalifa bëhet gocë "për shpi" dhe e ndan mendjen për t'u martuar (FOTO LAJM) Pornostarja Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën, e cila së fundmi ka ndarë me miliona ndjekës
Eni Koçi merr propozimin magjepsës për martesë nga Genci (FOTO LAJM) Eni Koçi i ka thënë “PO” Gencit që në nëntor të vitit të kaluar dhe vetëm sot vendosën ta bëjnë publike. “Momenti më
Kety Perry merr propozimin për martesë (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore është fejuar me të dashurin e saj prej kohësh, shkruan Albeu.com Pas lidhjes së gjatë akt
Propozoi Vitore Tushën në krye të KLSH-së, Meta tregon arsyet U përfol së tepërmi edhe propozimi që Presidenti Meta pati për të drejtuar KLSH-në. Për propozimin e tij, Vitore Tush
Izraeli nuk mashtrohet nga Hashim Thaçi, hedh poshtë propozimin e tij Ndonëse Presidenti Thaçi është deklaruar se nëse Izraeli e njeh Kosovën, do të dërgonte ambasadën në Jerusalem, ashtu si
Dorëzohet Meta, dekreton propozimin e Edi Ramës Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta më në fund ka dekretuar propozimin e Kryeministrit Edi Rama. Meta ka dekretuar kry
Mitrovica ka një suprizë për familjen Jasharaj Kuvendi komunal i Mitrovicës, sot ka miratuar propozimin e asamblistëve të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), për ven