999 rezultate për

propozimi

Katica Janevës i caktohen plus 30 ditë paraburgim “Këshilli penal pranë Gjykatës penale në Shkup, duke vepruar në bazë të propozimit të Prokurorisë Themelore Publike për
Tha “Po”! Xheni e BB merr propozimin me unazë diamanti në ditën e saj të lindjes (FOTO LAJM) Ish-konkurrentja e edicionit të fundit të “Big Brother Albania”, Xheni Mhillaj, ka festuar ditën e djeshme 24-vjetorin e
Propozimi më i paparë, i "kërkoi dorën" për një muaj rresht pa e ditur e dashura (VIDEO) Ditët e sotme është duke u bërë shumë më e vështirë të vini me një ide origjinale për t’i propozuar të dashurës. Pa m
"Dhe ata jetuan të lumtur përgjithmonë", propozimi unik që zgjati 4 javë rresht (FOTO LAJM) Një djalë me mendje kreative i propozoi të dashurës së tij për 4 javë me radhë ndërkohë që ajo nuk dinte asgjë. 30-vj
Propozimi më i ri i qeverisë, TVSH me këste Bizneset që kanë detyrime të prapambetura ndaj administstratës tatimore për tatimin mbi vlerën e shtuar mund ti shlyejnë
Gjyste Vula merr propozimin për martesë, reagimi i saj na lë pa fjalë (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur Gjyste Vulaj ka marrë një propozim serioz nga një ndjekës në rrjetet sociale. Gjystja nuk ka nguruar
Ndodh edhe në Shqipëri, propozimi më i bukur në aeroport (VIDEO) Një i ri kosovar i ka përgatitur një surprizë shumë të bukur të dashurës së tij në aeroport. Derisa Mërgimja po dilte
Propozimi më i çuditshëm, vendos unazën me diamant në gjirin e lopës Një fermer ka gjetur një mënyrë shumë interesante për t’i propozuar martesë së dashurës. Ai ia ka vendosur unazën me dia
Moderatoren shqiptare e surprizon i dashuri,cili është propozimi i tij (FOTO LAJM) Emri i moderatores së emisionit “Ditë e Re”, Dajana Shabani, është lakuar këto kohë në mediat rozë për mardhëniët e saj
Meta zbulon propozimin e fshehtë ndaj Ramës: Ti kryeministër, unë kryetar bashkie Presidenti Meta ishte i ashpër sot në konferencën për shtyp duke sulmuar Ramën, Sorosin dhe disa ambasadorë që sipas tij
Vjen propozimi i parë për emrin e stadiumit të ri të Kombëtares së Kosovës Pas prezantimit të projektit për stadiumin nacional të Kosovës, ka ardhur edhe propozimi i parë, për emrin e tij. Buj
Asambleisti i Kadri Veselit dështon ta shpallë qytetar nderi Halil Kastratin Asamblistit të Kuvendit Komunal të Mitrovicës, Remzi Rrahmani, nga radhët e PDK’së, i ka dështuar sot propozimi i tij d
Ralf Gjoni bën propozimin e fortë, por Majko nuk bindet: Plasin të qeshura në sallë Po vijon me batuta seanca e sotme plenare, ku krahas faktit se për herë të parë ajo drejtohet nga deputeti Myslym Murriz
Basha nxjerr sekretin për herë të parë: Ja propozimi që më bënë serbët për Kosovën Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha ka deklaruar për herë të parë se edhe atij kur ishte ministër i Jashtëm i ishte
Ambasada holandeze: Për momentin udhëtoni pa viza, po shqyrtohet propozimi Lajmi i keq i ditës sot për shqiptarët është votimi i Parlamentit Holandez për të vendosur rikthimin e regjimit të vizav
Mia Khalifa bëhet gocë "për shpi" dhe e ndan mendjen për t'u martuar (FOTO LAJM) Pornostarja Mia Khalifa është një ndër femrat më të njohura në mbarë botën, e cila së fundmi ka ndarë me miliona ndjekës
I propozoi në publik për martesë, Irani arreston çiftin se degjeneruan opinionin (VIDEO) Një çift iranian janë arrestuar pasi propozimi për fejesë është bërë në një qendër tregtare para shumë njerëzve. Kjo ësh
Eni Koçi merr propozimin magjepsës për martesë nga Genci (FOTO LAJM) Eni Koçi i ka thënë “PO” Gencit që në nëntor të vitit të kaluar dhe vetëm sot vendosën ta bëjnë publike. “Momenti më
Kety Perry merr propozimin për martesë (FOTO LAJM) Këngëtarja me famë botërore është fejuar me të dashurin e saj prej kohësh, shkruan Albeu.com Pas lidhjes së gjatë akt
Trumpit i refuzohet propozimi i ri për murin Presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Donald Trump, e ka propozuar një marrëveshje për t’i dhënë fund mbylljes