999 rezultate për

propozim

Propozim në karantinë, Era Rusit i kërkojnë dorën për fejesë (VIDEO) Këngëtarja e njohur, Era Rusi, ka qenë në një lidhje ‘Skype’ pasditen e kaluar në emisionin “Ftesë në 5”. Ndër të tjera,
Një orë gjumë më pak, nesër ndërrohet ora Natën mes të shtunës dhe të dielës akrepat e orës do të zhvendosen për një orë përpara, që do të thotë se kur ora të shë
Chiellini 3 propozime shokëve të ekipit për redukimin e pagave Kapiteni i Juventusit, Giorgio Chiellini ka thirrur skuadrën për të ndërmarrë një veprim, në një moment shumë të vështir
Basha thirrje Ramës: Shqyrto pa humbur kohë propozimet e PD-së, situata emergjente kërkon masa konkrete Kreu i opozitës, Lulzim Basha ka bërë një postim ku vlerëson propozimet e kryebashkiakes së Shkodrës, Voltana Ademi, për
Meta thirrje Ramës: Jemi në emergjencë, mirëprit e studio të gjitha propozimet Presidenti Ilir Meta i ka bërë sot thirrje kryeministrit Edi Rama që të mos i anashkalojë propozimet e bëra për të menax
''Deti nuk është bërë kos'', Rama u përgjigjet propozimeve të PD Kryeministri Edi Rama ka dhënë sot një tjetër përgjigje lidhur me propozimet e bëra për situatën e emergjencës nga koron
Qeveria s'pajtohet me propozimin e Thaçit për gjendje të jashtëzakonshme, e quan masë ekstreme Masë ekstreme dhe e panevojshme konsiderohet nga Qeveria Kurti propozimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi për shpa
Rama injoron propozimet e opozitës dhe nuk i ndahet Bashës: 7x7 bëjnë 42, fli o xhan fli! 8 propozimet e Bashës sot për qeverinë kanë marrë një përgjigje ironike nga kryeministri Rama. Ky i fundit ka shkruar
E quajti maskarallëk, Rama pranon një nga propozimet e Bashës për pensionistët Situata e krijuar në vend nga pandemia e koronavirusit vazhdon të mos i sheshojë divergjencat politike maxhorancë-opozit
Propozimi i PD-së: Ushqime, ilaçe dhe internet falas për familjet e izoluara Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, deklaron se duhen marrë masa urgjente për t’i paraprirë përhapjes së koronavir
NEGOCIATAT/ Qeveria holandeze dorëzon propozimin konkret për Shqipërinë Qeveria e Holandës i ka dorëzuar sot parlamentit, opinionin me propozimin konkret në lidhje me çeljen e negociatave mes
Pezullimi i aktiviteteve sportive deri më 3 prill, ky është propozimi i FSHF-së Vendimi i fundit i qeverisë shqiptare për mbylljen e çdo aktiviteti sportiv deri më 3 prill prej frikës së përhapjes së
Ministri italian i sportit kërkoi pezullimin e ndeshjeve, por propozimi i tij nuk merret parasysh Pak çaste më parë në mediat italiane u raportua se ndeshjet e sotme janë anuluar. Ishte pikërisht ministri i sportit
Khabib ka një propozim të çmendur për tu përballur me Mayweather Lufta që ndryshoi historinë e boksit dhe arteve marciale u zhvillua në gusht të vitit 2017, mes Floyd Mayeather dhe Cono
Reforma Zgjedhore, zbardhen propozimet e reja të PD Tryeza e Reformës zgjedhore mblidhet sërish këtë të martë në kuadër të takimeve për diskutimin e planit të punës të përc
Identifikim dhe votim elektronik, zbardhen propozimet e opozitës për Refomën Zgjedhore Përfaqësuesit e opozitës kanë propozuar sot disa rekomandime në tryezën e Reformës Zgjedhore. Ata propozojnë indentifiki
Ushtari bën propozimin e pazakontë për martesë, përdor tanket për të formuar zemrën (VIDEO) Një ushtar në Rusi, e ka shfrytëzuar ditën e të dashuruarve që t’i propozuar të dashurës për martesë. Por, propozimi
Propozim live në emisionin shqiptar, surpriza më e bukur e Shën Valentinit (VIDEO) Puntata e djeshme e emisionit "Dilema Deal or no Deal" në Top Channel ishte më e veçanta, kjo sepse në studio u bë një p
E kap "mat" Google Maps, gjermani bën super propozimin për martesë Propozimi për martesë i një burri gjerman mori një audiencë më të madhe nga sa kishte planifikuar, pasi u shfaq në një p
Fatmir Xhafaj kritika ndaj propozimeve të Ramës: Ndërhyrje në Reformën në Drejtësi Ligjit special i quajtur nga kryeministri Rama, “antiKÇK” u prezantua si një iniciativë e cila do të godiste prokurorët