999 rezultate për

propagandĂ

Basha: Shqipëria sot mori lajmin e hidhur Kryetari i PD-së në një dalje urgjente për median i bëri thirrje shqiptarëve të mos gënjehen nga propaganda e Edi Ramës
U doli boja, propaganda e qeverisë heq dorë nga stili me autoambulanca (VIDEO) Ndryshe nga dje, sot nuk ka patur të sëmurë urgjentë në rrugën e Durrësit. Në fakt nuk është aspak rastësi pasi të "
Dhuna duhet dënuar, po ashtu edhe propaganda me gjakun e policëve! Editorial i Albeu.com Janë krejtësisht të dënueshme skenat që mijëra shqiptarë panë nga protesta e banorëve të U
Ahmeti: TĂ« ndalojĂ« propaganda pĂ«r qĂ«llime politike rreth ligjit pĂ«r pĂ«rdorimin e gjuhĂ«ve Kryetari i Bashkimit Demokratik pĂ«r Integrim , Ali Ahmeti Ă«shtĂ« takuar sot me ambasadorin e Gjermanisē nĂ« Shkup, Th
INTERVISTA/ Shefja e VOA-s: Propaganda më e mirë është e vërteta Nga Lutfi Dervishi Më 22 qershor të 1991, 300 mijë shqiptarë mikpritën në sheshin Skëndërbej në Tiranë, sekret
Mustafa: Propaganda serbe për luftë është jashtë realitetit Kryeministri i vendit, Isa Mustafa, në një intervistë për "Telegrafin" ka thënë se procesi i dialogut mes të Kosovës dhe
Hitleri “rikthehet” në Berlin, banorët lajmërojnë policinë Një shfaqje në Festivalinin e Dritave në Berlin ka “rikthyer” Hitlerin me anë të një instalacioni. Fytyra e Adolf Hit
Propaganda e ISIS-it, ftojnë vajzat të martohen me ta! Fanatikët e grupit terrorist të njohur në mbarë botën me shkurtesën “ISIS” tani po përdorin faqe online që të joshin vaj
Daily Mail: Propaganda nxit protestat e refugjatëve në kufirin maqedono-grek Prestigjiozja britanike ”Daily Mail” raporton se protestat e refugjatëve në kufirin maqedono-grek nxiten nga propaganda
Zbulimi / Propaganda Pro-Trump vjen nga Maqedonia Nje pjese e propagandes online, nëpërmjet faqeve të rrejshme informative e kanë vërshuar internetin në disa muajt e fund
Propaganda politike, media dhe publiku Nga Altin Tufa - Rëndësia e medias në informim dhe argëtim si një udhëtar i zhurmshëm, gjitholog, politolog, sociolog, p
PD: Negociatat për Skavicën, Rama nuk i mbulon dot me propaganda Sekretarja për Marrëdhënien me Publikun, Grida Duma, u shpreh sot se firma fituese për kontratën e Skavicës ekziston në
Vazhdon propaganda serbe kundër Kosovës në UNESCO (VIDEO) Serbët vazhdojnë propagandën kundër anëtarësimit të Kosovës në UNESCO. Propagandë kjo që ka arritur mbi 6 mijë shpërndar
Propaganda e zezë e ISIS (FOTO LAJM) Ndërkohë që bota mbarë po përpiqet që ta luftojë ashpër organizatën terroriste ISIS, kjo e fundit po bën gjithçka që të
Mos u gënjeni nga propaganda, ja si adhurohej Hitleri nga miliona gjermanë (FOTO LAJM) Adolf Hitler, lideri që njihet si një nga liderët më të tmerrshëm të historisë njerëzore, përpara se të kryente masakra
Ja si funksionon makineria propagandastike raciste serbe kundër shqiptarëve (VIDEO) Ajo që u pa në ndeshjen mes Serbisë dhe Shqipërisë nuk mund të shihet si ngjarje që vjen e shkëputur nga realiteti apo s
PD: Propaganda dhe inkriminimi i zyrave të shtetit të vetmet produkte të qeverisë Koordinatorja për median e PD tha sot se, sado e përditshme dhe e bollshme të jetë propaganda e kryeminisrit Rama, ajo n
Propaganda gay, gjykata shpall të pafajshme Madonën Gjykata e Shën Peterburgut hodhi poshtë padinë e depozituar nga nja grup figurash publike ruse kundër Madonës për thyerj
Rama: Prime Minister, makes lies propaganda for the society The leader of opposition, Edi Rama, commented today the launch of the work of the Parliamentary Investigation’s Commissi
Biserko: Propaganda serbo-ruse ndikon te serbët e Kosovës Propaganda e Serbisë dhe ajo e Rusisë, të cilat ende vazhdojnë ta mbështesin idenë e ndarj