999 rezultate për

prononcim

"Kosova është Serbi nëse mamaja ime është e virgjër", serbëve nuk i del inati me Ibrën (FOTO LAJM) Shorti i Ligës së Europës, vuri përballë ditën e djeshme, Milanin e Zllatan Ibrahimoviç me serbët e Crvena Zvezdës që dr
Kapiteni Navas ja dedikon trofeun Antonio Reyes Sevija fitoi sot trofeun e 6-të të Ligës së Europës, duke triumfuar në finale ndaj Interit, me rezultatin 3-2. Në pr
Nisma distancohet nga komenti i anëtarit të saj për Albin Kurtin Nisma Socialdemokrate është distancuar nga komenti që anëtari i saj, Haxhi Hoti, e ka bërë ndaj të parit të Lëvizjes Vet
Vite larg muzikës, Afërdita Dreshaj tregon surprizën e madhe për fansat (FOTO LAJM) Janë bërë gati 4 vjet që kur Afërdita Dreshaj publikoi klipin e saj të fundit “Topless” me Agon Amigën. Gjatë gjithë
Luhet Roma - Inter, shikoni për cilën skuadër bën tifo Panucci Roma dhe Interi janë duke luajtur ndeshjen e vlefshme për javën e 14-të në Seria A dhe kjo është një ndeshje shumë e veç
Premtimi radhës nga Messi: Nëse fitojmë Kupën e Botës do të .... Humbja në finalen e Botërorit 2014-të ndaj Gjermanisë nuk mund të harrohet kollaj nga Lionel Mesi. “Pleshti” shpreso
U largua nga Komisioni, Berisha kushtëzon dëshminë para Ballës Pak minuta më parë ka dështuar dëshmia e Berishës në Komisionin Parlamentar Hetimor për çështjen e CEZ-it. Pak para
Saveski: Do protestoj përsëri kundër Gruevskit Lideri i partisë opozitare Maqedonase “E majta”, Zdravko Saveski në një prononcim për mediumin Maqedonas Tv Nova, ka thë
Cozmanit i mungon Tuna? Reperi Cozman ka vijuar me postimet e ndjeshme, duke lënë të aludohet se ndoshta atij i mungon Tuna, pas ndarjes së tyre
Erion Veliaj bëhet "Superman" (FOTO LAJM) Për Ditën e Verës, kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, kishte veshur bluzën e Supermanit, heroit të filmave amerik
Basha vijon vizitën në Kosovë, takon Atifete Jahjagën Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, pas takimeve me Hashim Thacin dhe Isa Mustafen, vijoi axhenden e tij me Pr
Portieri shqiptar në provë te Chelsea Gazeta “Lajm” nga Maqedonia raporton se portieri i Vllaznisë së Pozheranit dhe përfaqësueses së Kosovës te të rinjtë, Be
Ja kush e këshilloi Agostinellin për Partizanin Andrea Agostinelli do të marrë të hënën e ardhshme drejtimin e Partizanit, ditën që do të prezantohet zyrtarisht edhe pa
Selimi: Do të qëndrojmë në sallën me tym Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Rexhep Selimi, ka thënë se Opozita është e vendosur të qëndrojë brenda sallës së Kuven
Pas Ali Ahmetit vjen edhe Menduh Thaçi (VIDEO) Pas Ali Ahmetit, në rezidencën e BE-së në Shkup ka mbërritur edhe kryetari i PDSH-së Menduh Thaçi, duke plotësuar kështu
Ahmeti nuk flet pas takimit me ambasadorët (VIDEO) Kreu i BDI-së, Ali Ahmeti, është takuar mesditën e sotme me disa prej ambasadorëve më të rëndësishëm të akredituar në Sh
Gjika: Isha i bindur në pafajësinë time Teksa Shpëtim Gjika u shpall i pafajshëm, ai në një prononcim të shkurtër për mediat ka konfirmuar se e priste këtë vend
Rama: Zhiti një poet i rrallë, i burgosur politik i diktaturës Kryeministri Rama, me anë të një postimi në rrjetin social Facebook ka reaguar në lidhje me refuzimin e presidentit Buja
Gashi: Ukë Rugova nuk është liruar Disa media kanë hapur lajmin se djali i Ibrahim Rugovës, Ukë Rugova është liruar. Mirëpo, një lajm i tillë nuk është
Gjuka: Nuk dimë a ka të vdekur në KEK Shpërthimi i madh që është dëgjuar para pak çastesh në KEK, është dëgjuar edhe në disa pjesë të Prishtinës. Edhe pse