999 rezultate për

pronesie

SKANDAL/ I zaptojnë shtëpinë, i marrin dhe fondin e tërmetit pa titull pronësie Astrit Gjoka është pronar i një trualli dhe ndërtimi të regjistruar në hipotekë, por banesa është zaptuar sipas tij nga
Kërcet çiftja në Kamëz, arrestohet në kohë 51 vjeçari Policia e Kamzës ka parandaluar një tragjedi për motive pronësie duke arrestuar një 51 vjeçar pasi qëlloi me çifte ndaj
Plas sherri mes kushërinjve për një mur, plagoset me thikë një person Një konflikt ka ndodhur pak minuta më parë mes 5 personave në Ersekë. Burimet bëjnë me dije se personat janë konflik
Shmanget tragjedia në Tiranë, policia arreston në flagrancë dy fqinjët Policia e Tiranës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti të ashpër mes dy familjeve, për motive pro
Xhaxhai me nipin u zunë për pronën, parandalohet ngjarja e rëndë Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme nga Policia. Bëhet fjalë pë rnjë konflikt pronësie mes xhaxhait
Sherr mes vëllezërish, arrestohet 43 vjeçari në Sauk Policia ka parandaluar një sherr mes dy vëllëzërve i cili mund të shkaktonte pasoja fatale. Pas marrjes së njoftimit
61-vjeçari godet me sëpatë komshiun për pronën Policia parandalon përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti për motive pronësie. Shërbimet e Komisariatit të Poli
Shkarkohet nga detyra zyrtari i Hipotekës, mori 500 mijë lekë për një certifikatë pronësie Skandali i publikuar mbrëmjen e sotme për afera korruptive të një punonjësi të Zyrës Qendrore të Regjistrimit të Pasuriv
Arrestohet i dënuari për trafik droge, sot qëlloi për të vrarë një punëtor për pronësi Një i ri është vënë në pranga në Durrës, pasi ka tentuar të vrasë për motive pronësie punëtorët e një firme që rikonstr
Konflikt pronësie, 43-vjeçarit i vendosin tritol në derën e shtëpisë Një shpërthim me tritol ka ndodhur në Fushë-Krujë mbrëmë rreth orës 03:20. Nga raportimet e para bëhet me dije se sh
Vrau fqinjin për pronat, autori kapet pas 22 vitesh në Vlorë Një 46 vjeçar nga Vlora është arrestuar pas 22 vitesh nga Policia pasi në 1995 vrau fqinjin e tij për motive pronësie.
Policia parandalon krimin, arrestohen dy të rinj në Vlorë Dy persona janë arrestuar në flagrancë se kanë kanosur njëri-tjetrin, për motive pronësie. Tw arrestuarit janë Klevis De
MEMALIAJ/ Bën për spital vëllanë pas sherrit për pronën Një sherr për motive pronësie ka sjellë edhe plagosjen e një personi në Memaliaj. Vëllai ka bërë për spital vëllanë e ti
Policia parandalon një konflikt për motive pronësie në Dibër Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër, nje dite me pare kishin marrë informacion se në fsha
Kompozitori i njohur kërcënohet me jetë Çështja e pronës ka vënë në rrezik një kompozitor shqiptar, ku pas kërcënimeve të mara me jetë, ai është detyruar që ti
Hapen dosjet/ Ja si i ka shpëtuar atentatit biznesmeni i arrestuar me gjyqtarin Hoxha Mbrëmjen e djeshme, biznesmeni Dritan Jazenxhiu u prangos së bashku me gjyqtarin e Tiranës, Ibrahim Hoxha dhe me dy pers
Plagos kushëririn për pronën, policia ndalon 49 vjeçarin Një 49 vjeçar është ndaluar nga ana e policisë, pasi për motive pronësie ka plagosur kushëririn e tij. Nga ana e Sek
Arrestohet noterja që falsifikonte dokumente pronësie në emër të të vdekurve Një notere është vënë në pranga, pasi falsifikonte dokumente pronësie në emër të të vdekurve. Bëhet fjalë për noteren Ma
Zbardhet vrasja e inspektorit, shkak një konflikt i vjetër pronësie Policia ka hedhur dritë mbi ngjarjen e rëndë ndodhur dje, por raportuar sot për mediat sa i takon vrasjes së inspektorit
Kapet 34 vjeçari që plagosi një person për shkaqe pronësie Lidhur me një plagosje ndodhur dje, kjo për shkaqe pronësie, uniformat blu bëjnë me dije se tashmë kanë vënë në pranga a