999 rezultate për

pronesi

Festuan pavarësinë, gjobiten 4 subjekte në Durrës e Krujë Vijojnë kontrollet për parandalimin e përhapjes së COVID-19. Policia e Durrësit gjatë 24 orëve të fundit, ka evidentu
Shpërthen eksplozivi në një ndërtesë në Lezhë, dyshimet e para Një shpërthim me eksploziv ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Lezhë. Sipas policisë, lënda plasëse i është vendosur një ob
Kujt do ti kalojnë pronat e paluajtshme të sekuestruara dhe për çfarë do të përdoren Qeveria parashikon që disa pasuri të paluajtshme të sekuestruara pasi janë vënë me aktivitet të paligjshëm, t’i kalojnë
Përfshihen nga flakët dy makina në Vlorë, dyshimet e para Dy makina janë përfshirë nga flakët në Vlorë në lagjen “Pavarësia”. Mësohet se automjeti i markës Smart në pronësi të
"Zhvishte" makinat në Durrës, si u kap nga Policia i riu Finalizohet me sukses operacioni i koduar “Navigatori”. Arrestohet në flagrancë një 47-vjeçar, i dënuar më parë për v
SKANDAL/ I zaptojnë shtëpinë, i marrin dhe fondin e tërmetit pa titull pronësie Astrit Gjoka është pronar i një trualli dhe ndërtimi të regjistruar në hipotekë, por banesa është zaptuar sipas tij nga
Kërcet çiftja në Kamëz, arrestohet në kohë 51 vjeçari Policia e Kamzës ka parandaluar një tragjedi për motive pronësie duke arrestuar një 51 vjeçar pasi qëlloi me çifte ndaj
Kjo është makina më e gjatë në botë, është nën pronësinë e një sheiku (FOTO & VIDEO) Ideja e makinave të gjata vjen nga Amerika, teksa ky lloj koncepti i veturave përkon edhe me shijet e shofërëve nga shte
Pronarët e Man City blejnë klubin e 10 (FOTO LAJM) Sheikët arabë, “City Football Group”, të cilët kanë në pronësinë e tyre klubin e njohur anglez, Mançester Siti, duket se
Plas sherri mes kushërinjve për një mur, plagoset me thikë një person Një konflikt ka ndodhur pak minuta më parë mes 5 personave në Ersekë. Burimet bëjnë me dije se personat janë konflik
Shkelën protokollet e sigurisë, e pësojnë pronarët e 4 lokaleve Ne vijim te kontrolleve për monitorimin e zbatimit të masave kufizuese, me qëllim parandalimin e përhapjes së COVID-19,
ZYRTARE/ Areola nuk e bind Realin, kthehet te PSG Real Madrid ka njoftuar se huazimi i Alphonse Areola ka përfunduar. Los Blancos huazuan portierin francez për një sez
Napoli interesohet për mbrojtësin në pronësi të Real Madridit Napoli i është bashkuar radhës së klubeve të interesuara për Sergio Reguilon, mbrojtësi i majtë në pronësi të Real Madri
Sekuestrohet ish-hotel Vollga në pronësi të Shullazit Eshtë vënë në sekuestrim ish Hotel ‘Vollga’ në Durrës. Sekuestrimi është bërë nga agjensia e administrimit te pasurive t
Shmanget tragjedia në Tiranë, policia arreston në flagrancë dy fqinjët Policia e Tiranës ka parandaluar përshkallëzimin e mëtejshëm të një konflikti të ashpër mes dy familjeve, për motive pro
Gjendet e braktisur makina e djegur në Vlorë Një makinë e djegur është gjetur e djegur rrugën për në fshatin Gjormë në qytetin e Vlorës. Është ende e paqartë për
Vidhte automjete në Belsh dhe Peqin, në pranga i riu që bënte kërdinë Një 33-vjeçar me iniciale A.N. nga Laçi është arrestuar nga policia pasi akuzohet për 5 vjedhje të ndodhura në Belsh dhe
Shkrumbohet gjatë natës Benzi në Krujë Një makinë është djegur mbrëmjen e së enjtes në Krujë. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Derven, K
Tension në Tiranë, apartamenti përfshihet në flakë Kati i fundit i një pallati është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në katin e tetë të një pallati në zonën e njohur
Rrahën deri në vdekje 24 vjeçaren, kush janë dy vëllezërit tutorë me 100 apartamente në pronësi Ditën e sotme dy vëllezër nga Fieri janë vënë në shënjestër nga OFL. Ata janë vellezerit Çilotaj, Vladimir dhe Shpëti