999 rezultate për

pronen

E padëgjuar më parë! Djali sjell nënën në "Shihemi në Gjyq" që të martohet me babin Një djalë 23-vjeçar i quajtur Selvio është bërë pjesë e rubrikës “Shihemi ne Gjyq” tek E Diela Shqiptare për t’i kërkuar
Ndezi zjarr në tokën e tij por i doli jashtë kontrollit, e pëson 65 vjeçari Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 6, pas marrjes së njoftimit se në fshatin Roshje, Njësi
"Hajde se na vrau", si u eliminua për një kalli misër 61 vjeçari U vra për misër. Përfundon në tragjedi një përleshje mes dy vëllezërve dhe hajdutit të misrave në Xhafzotaj të Shijakut.
Shkodrani fiton gjyqin për pronën e tij, por gjykata i "zhduk" dokumentet! Një qytetar nga Shkodra ka një ndërtesë plus truall që ia kanë uzurpuar. Gjon Shkambi i është drejtuar gjykatës, ku ka f
E dhimbshme! I moshuari i "lutet" policëve që do i prishin pronën: Më vrit! (VIDEO) Prej ditës së djeshme IKMT ka nisur Aksion për shembjen e ndërtimeve pa leje në të gjithë bregdetin e Shqipërisë. Ten
''Askush nuk ka të drejtë të më kërkojë llogari'', Veliaj: Te Teatri do ndërtohen kulla dhe ndonjë hotel Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, në një intervistë për Blendi Fevziun, bëri disa deklarata të papritura lidhur me p
OFL i dërgoi ''letrën'' te dera, Gjuzi i del në mbrojtje Mustafa Licit Deputeti i opozitës Kujtim Gjuzi, denoncoi sot në Kuvend një incidentet të ndodhur në kryeqytet, ndërsa tha se Ministri
Nuk u mjaftua me shtëpinë 36,5 milionëshe, Kylie Jenner blen pronën e Miley Cyrus (FOTO LAJM) Pasuritë e paluajtshme për miliarderen më të re në botë po shtohen dita-ditës. Para një muaji Kylie Jenner u bë pronarja
Xhaxhai me nipin u zunë për pronën, parandalohet ngjarja e rëndë Një ngjarje e rëndë është parandaluar ditën e sotme nga Policia. Bëhet fjalë pë rnjë konflikt pronësie mes xhaxhait
Dibër/ Del fotoja e policit që u godit me thikë nga fqinjët pas sherrit për pronën Zbardhen detaje nga plagosja me thikë në Dibër. Personi në foton e mëposhtme, është policia Bukurosh Zagradi, i cili
AMF: Kush paguan sigurim për shtëpinë të kërkojë inspektim nga kompanitë nëse ka dëmtime Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare ka reaguar pas tërmetit të datës 26 nëntor duke i rikujtuar të gjithë pronarëve të s
Rovena Dilo: Tom Doshi po më vjedh pronën! Rovena Dilo ka folur publikisht për një proces gjyqësor në të cilin është përfshirë ajo dhe familja e saj. Gjatë inte
Shmanget tragjedia në Tiranë, xhaxhia dhunon mbesën pas sherrit për pronën Një ngjarje e rëndë e cila mund të kishte përfunduar në tragjedi ka ndodhur ditën e sotme në orët e pasdites në Tiranë.
"Koha për të rinjtë", mbahet eventi i sipërmarrjes sociale në pronën e konfiskuar nga krimi (FOTO LAJM) Ditën e sotme është mbajtur në Durrës ceremonia e hapjes së sipërmarrjes sociale në një pronë të konfiskuar nga krimi i
Askush se dinte! Gazetari irlandez i zbulon sekretin Ramës për pronën në Berlin Kryeministri Edi Rama është padyshim një ndër njerëzit më të komentuar të momentit në vend. Kjo jo vetëm për pozicio
Pas një jave mbushte 20 vjeç, kush është viktima e fundit e sherreve për pronën në Shqipëri Flogert Dakuçi është viktima më e fundit në Shqipëri që ndërroi jetë pa mbushur ende 20 vjeç për një sherr, ku nuk kisht
EMRAT/ Kush janë 3 viktimat e sherrit për pronën në Mat Ditën e sotme, një ngjarje e rëndë ka tronditur Matin, ku si pasojë e një sherri për pronën kanë mbetur të vdekur 3 pers
Vret vëllain, nipin dhe më pas veten: Tragjedi për pronën në Mat Një ngjarje e rëndë ka tronditur ditën e sotme Matin, ku tre persona nga e njëjta familje kanë mbetur të vrarë pas një s
Rëndohet bilanci në Mat: Babë e bir ekzekutohen për pronën, autori vret veten Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mesditën e sotme në MAt, ku si pasojë e një sherri mes dy vëllezërve janë sh
Jeneva mbetet në burg, Gjykata nuk pranon pronën e saj si garanci (VIDEO) Gjykata Penale ka refuzuar kërkesën e ish prokurores speciale Katica Janeva, e cila ofroi garancion pronë të patundshme