999 rezultate për

pronave

Laura Nezha rrëfen lidhjen e fshehtë me bosin e pronave: Pse s'jam gati të bëhem me fëmijë (FOTO LAJM) Këngëtarja dhe aktorja Laura Nezha gjatë një interviste së fundmi, ndau detaje nga jeta e saj private. Ajo foli për marr
Jeta e re në arrest shtëpie e Fjolla Morinës, misteri i pronave dhe bizneseve me vlera marramendëse Fjolla Morina është rasti më i fundit ku kronika e rozë takohet më kronikën e zezë. Një ditë pasi gjykata e liroi nga qe
"Si u bë Shkëlzen Berisha pronar i pronave milionëshe në Gërdec?" Kreu i grupit parlamentar të PS-së, Taulant Balla, ka reaguar pas skandalit të fundit ku thuhet se Shkëlzen Berisha ka m
Meta nuk harron, i rikthen Ramës për shqyrtim Kuvendit ligjin e pronave Presidenti Ilir Meta ka kthyer në Kuvend Ligjin për Përfundimin e Proceseve Kalimtare të Pronësisë, i cili u miratua në
Lista e pronave, SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Lulzim Berishës SPAK ka kërkuar sekuestrimin e disa pronave, mes tyre disa banesa, sipërfaqe toke e makina luksoze. Bëhet fjalë për
Të lidhur me krimin, SPAK kërkon sekuestron e 8 pronave në Shkodër SPAK ka kërkuar sekuestron e 8 pronave dhe bëhet fjalë për banesa, toka dhe automjete në Shkodër. Kërkesa është bërë
ATENTATI/ Paralajmërimi i fortë i gazetares: Zyrtarë të lartë në burg nëse hapet dosja e pronave në Gjirin e Lalzit Breshëritë e automatikut ndaj makinës së prokurorit Arjan Ndoj si edhe dy personave të tjerë që gjendeshin në të, Aleksa
Përdornin familjarët për të fshehur pasuritë, zbulohen emrat e 4 shqiptarëve Katër të arrestuarit në operacionin ndërkombëtar Goldfinger, pasuria e të cilëve prej 3 milionë eurosh në Shqipëri, u se
Basha vazhdon me premtime: Kur të vijë unë në pushtet nuk do të ketë mjerim Kryetari i Opozitës së Bashkuar Lulzim Basha ka përsëritur edhe njëherë nga Gjirokastra, ka vazhduar si në kohë fushate
Kryemadhi: Oligarkët po grabisin shqiptarët Kryetarja e LSI, Monika kryemadhi, ka folur ndër të tjera dje në Konventën Kombëtare për ligjin e ri që parashikon "tjet
PËRGJIMI/ Skandali me pronat, Rama shantazhoi gjyqtarin e Strasburgut Që nga viti 1991, kthimi i pronave të konfiskuara nga regjimi komunist ka mbetur një çështje problematike për të gjitha
Zbardhet vendimi i Qeverisë, të gjitha terrenet sportive i kalojnë Bashkisë (FOTO LAJM) Këshilli i Ministrave, në mbledhjen e mbajtur sot më 26 korrik 2018, mori vendimin për transferimin e të gjithë pronave
25 mijë m2 tokë sekuestrohen nga Gjykata në Razëm 25 mijë metra katror tokë janë vendosur që të sekuestrohen nga prokuroria. Prokuroria e Shkodrës ka kërkuar vendosjen
7 vite burg për mashtruesen e pronave të Kasharit Gjykata e Tiranes dënoi me 7 vite burg, ish-përgjegjesën e Kadastres në Këshillin e Qarkut, Henrieta Hyka, e cila u gjet
Skandali i pronave në Shëngjin, qytetari akuzon deputetët e prokurorët Skandal me prona në Malin e Shëngjinit. 15 vjet përpjekje për të regjistruar një pronë në Hipotekën e Lezhës, që me letr
Ishte në kërkim, arrestohet një person për skandalin e pronave në Lezhë Një tjetër person është arrestuar nga policia e Lezhës për abuzim me pronat, i cili ishte shpallur në kërkim. Në pran
Falsifikimi i pronës 100 milionë euro në Karaburun, burg 4 personave Gjykata e Shkallës së Parë në Vlorë ka dënuar me 43 vite burg katër persona të përfshirë në skandalin e tjetërsimit të p
Arrestohet i shumëkërkuari për tjetërsimin e pronave në Lezhë Një tjetër person është arrestuar nga policia, pasi dyshohet se është i përfshirë në skemën e tjetërsimit të pronave në
Skandali i pronave në Lezhë, kush janë personazhet e sportit të përfshirë Ditën e sotme policia ka arrestuar kryetarin e Bashkisë Lezhë dhe 6 zyrtarë të rëndësishëm në këtë bashki. Paraditen
Skandali i pronave në Lezhë, policia tregon rolin e kryetarit të bashkisë Ditën e sotme policia ka arrestuar kryetarin e Bashkisë Lezhë dhe 6 zyrtarë të rëndësishëm në këtë bashki. Akuzat jan