999 rezultate për

pronat

Diskutimi për pronat në Bruksel, Zyra e Presidenti: Kuvendi ta ndalojë Hotin Zyra e Presidenti përmes një komunikate për media ka thënë se hapja e temave në Bruksel si çështja e asociacionit dhe të
Veliaj s'i mohon kullat tek teatri: S'më thoni dot se çfarë duhet të bëj unë! Ndërsa ka folur për projektin e ri të godinës së Teatrit Kombëtar, Erion Veliaj e ka lënë të paqartë në përgjigjen e tij
Rrëmbimi e Jan Prengës, Gjykata Speciale vendos sekuestro për 3 e pronat Altin Hajrit Ditën e sotme Gjykata Speciale ka dhënë sot vendimin për vendosjen nën sekuestro të pronave të disponuara nga shtetasi A
Rama tregon çfarë ndodh me pronat e të "fortëve": I përdorim si t'na dojë qejfi! Kryeministri Edi Rama ka treguar se çfarë ndodh me pronat e sekuestruara, që i përkasin "të fortëve". I ftuar në emi
EMRAT/ Abuzim me pronat në Durrës, Apeli i Durësit lë në burg 4 nga të arrestuarit Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në burg vetëm 4 prej të arrestuarve, nga 18 që ishin në fillim, të akuzuar për abuzim
Skandali me pronat, mes personave në kërkim edhe biznesmeni i njohur Me urdhër të Prokurorisë së Durrësit gjatë mbrëmjes së kaluar janë arrestuar 20 punonjës të Kadastrës së qyteti bregdeta
Abuzuan me pronat, nën hetim ish kreu i Komunës dhe ish drejtori i Kadastrës Nën akuza për shpërdorim detyre ish kryetari i Komunës Kodovjat, në Gramsh, si edhe për ish-drejtorin e ZRPP Peqin janë
6 vëllavrasjet më të bujshme, plaga për pronat vazhdon të marrë jetë në Shqipëri (FOTO LAJM) Vëllavrasja është padyshim një nga plagët që akoma herë pas here trondit Shqipërinë. Madje një ngjarje e tillë ndodhi ed
Tjetërsoi pronat në bregdet, arrestohet drejtori i Kadastrës në Durrës Ditën e sotme policia ka vënë në pranga drejtorin e Kadastrës në Durrës, Liridon Pula. rrestimi i tij është bërë mes
Mijëra ton, cilat janë vendet që kanë sasitë më të mëdha të arit në botë (FOTO LAJM) Ky metal i çmuar dikur ishte aq jetik sa vlera e monedhave globale lidhej drejtpërdrejt me vlerën e arit. Ndërsa ‘Sta
Pronat e kopshtit botanik, FSHN kundër qeverisë Dekani i Fakultetit të Shencave të Natyrës, pas një mbledhje të jashtëzakonshme ka dalë kundër VKM-së së qeverisë për ka
Kohë të errëta për Neymar, i konfiskohen 36 apartamente pas akuzave për përdhunim Nuk kanë fund problemet për Neymar Junior. Pas akuzave se kishte përdhunuar një modele braziliane dhe dëmtimit të rën
Vilë, makina luksi, tokë dhe garazhe! Pronat prej sheiku të Admir Muratajt që u sekustruan sot Policia ka njoftuar sot se ka sekuestruar pronat e Admir Muratajt, njërit prej grabitësve të Rinasit që mbeti i vrarë.
Makina të blinduara dhe helikopterë: Qeveria nxjerr në shitje pronat e mafias (FOTO LAJM) Makinat luksoze dhe pronat që u janë konfiskuar mafias, janë shitur në ankand nga autoritetet meksikane. Paratë e mbledh
Brenda vilës se Mark Zuckerberg (VIDEO) Një nga njerëzit më të pasur në botë tani zotëron një copë prone përgjatë bregut perëndimor të Liqenit Tahoe. Sipas n
Pronat në Himarë, Tsipras paralajmëron Shqipërinë Kryeministri i Greqisë, Alexis Tsipras gjatë një samiti mes 4 shteteve Greqi-Bullgari-Serbi-Rumani, është shprehur se ki
Denoncoi fajdexhinjtë, përfundon në polici edhe ish-prefekti i Shkodrës Paulin Radovanim ish-prefekti i Shkodrës është shoqëruar në polici gjatë mesditës së sotme pas aksionit të policisë për
EMRAT/ "O lekët o pronat", 12 fajdexhinjtë e arrestuar në Shkodër Janë 12 persona të arrestuar e 4 të shpallur në kërkim nga policia në lidhje me operacionin e zhvilluar mëngjesin e sotë
Vajza iu plagos në Gërdec, babai: Delijorgjt nuk i sekuestrohen pronat...(VIDEO) Kujtimi, babai i Reginës, e cila mbeti e plagosur nga ngjarja e Gërdecit, mes vështërsive për të përballuar pasojat, për
PD: Donika Prela mban të paprekura pronat e Avdylajve Partia Demokratike me anë të sekretarit për çështjet ligjore, Çlirim Gjata ka hehdur akuza mbi Prokurorinë duke thënë s