999 rezultate për

pronarit

Kishin kthyer qendrën e masazhit në vatër prostitucioni, premtimi i pronarit ndaj punonjëseve Policia e Tiranës ka finalizuar një tjetër operacion për goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e shfrytëzimit të p
Si i grabitën shqiptarët dhjetëra mijëra euro pronarit grek: Jemi policë, do t'ju arrestojmë djalin Më 11 shtator, rreth orës 5:30 të pasdites, dy burra me origjinë shqiptare dhe një grek, paraqiten jashtë një shtëpie në
I shpëton qeni nga duart, plas sherri në lokalin në Farkë midis pronarit dhe zonjës së qenit Klientët e një lokali që gjendet pranë Liqenit të Farkës përfunduan në polici, për të dëshmuar për një sherr masiv. Atje
Dasmë pa pyetur për masa, gjobë të majme pronarit të lokalit Një 39-vjeçar në Durrës është vënë në pranga nga policia pasi njoftohet që të ketë organizuar në lokalin e tij një dasmë
Rritet numri i personave me Covid-19 në Elbasan, infektohet gruaja e biznesmenit Eshtë rritur numri i personave të infektuar me koronavirus në Elbasan duke shkuar në 12. Abcnews.al raporton se ka re
Rama i prerë: Qeranë? Mos ia hapni fare derën pronarit! Kryeministri Edi Rama,u ka dhënë një përgjigje të prerë shqiptarëve të cilët janë me qera, në Tiranë dhe në qytetet e tj
Të shtënat misterioze tek Uji i Ftohtë, dorëzohet autori që qëlloi ndaj pronarit të makinës luksoze Një ngjarje misterioze ndopdhi mesditën e djeshme në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat u kosnideruan të çudi
Nxirret i gjallë nga rrënojat Klajdi Qato, djali i pronarit të hotelit që u rrafshua (VIDEO) Një histori fatlume është ajo e Klajdi Qatos i cili është nxjerrë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga rrënojat e Ho
Nxirret i pajetë babai i pronarit të "Vila Palma", nuk dihet gjendja e djalit Tërmeti i fuqishëm ë shkundi vendin, ka rrënuar hotelin "Vila Palma" në Durrës. Mësohet se viktimë është babai i pron
Sherri mes pronarit të lokalit dhe Inspektorëve: 300 mijë lekë ose të gjobitëm! Elton Kila alias Kastriot Kile, një i pandehur për akuzën e “Pastrimit të produkteve të veprës penale” dhe me masë sigur
Sulm me armë në Stamboll, persona me maska sharrojnë me plumba kafenenë Një sulm me armë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen Bejogllu të Stambollit. Mediat turke raportojnë se ngjarja
Të shtëna ndaj pronarit të lokalit dhe gjobëvënie, kush është i arrestuari në Berat Një 31-vjeçar u arrestua nga policia e Beratit, i akuzuar se më 18 tetor në bulevardin “Republika”, Berat, pas një konfl
"Erdhi ujku", kodi që i shpëtoi kokën pronarit të parcelave me bimën e ndaluar Policia e Krujës ka kapur 19 personave, të cilët u akuzuan se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kultivuar bimë narko
Shtrytëzonte një 14-vjeçare, e shkuara e pronarit të lokalit të natës që u arrestua sot Ditën e sotme u vu në pranga shtetasi Ilir Peraj, pronar i një lokali natë, që u arrestua ndërkohë që po flinte në makin
Postieri kapet duke urinuar para derës së shtëpisë, befasues gjesti i pronarit Një postier është kapur nga kamerat e sigurisë në hyrjen e një apartamenti para të cili ai ishte duke urinuar. Pronar
I bënë kërdinë pronarit duke vjedhur atlete, kamerat nxjerrin zbuluar dy shitësit në Fier (VIDEO) Dy shitës në Fier kanë dalë zbuluar nga pamjet e siguruara nga kamerat e sigurisë, teksa vidhnin produkte sportive në dy
Zbardhet dëshmia e pronarit të jahtit turk të gjetur në Shëngjin Policia dhe prokuroria e Lezhës gjatë pasdites së sotme ka marrë në pyetje pronarin e jahtit Nedim Akyuz, i cili rezulto
Publikohen fotot e pronarit të jahtit në Shëngjin, dyshohet se mund të jetë vrarë (FOTO LAJM) Të tjera detaje kanë dalë në dritë për jahtin luksoz që u gjet i braktisur në Shëngjin ditën e djeshme. Mësohet se pr
I vonoi pagën, punëtori i djeg pronarit makinën luksoze për t'u hakmarrë Një ish i punësuar në një firmë nga Kisella Voda e Shkupit, dje i ka djegur veturën, e më pas me benzinë e ka stërpikur
E ekzekutuan djemtë e pronarit të vilës ku punonte, detaje rrëqethëse nga vrasja e të riut në Tiranë Policisë i është dashur 24 orë që të zbardhë krimin e ndodhur dje në mes të Tiranës ku 26 vjeçari Indrit Ccela u qëllua