999 rezultate për

pronari

Njihuni me 5 pronarët më të pasur të klubeve të futbollit (FOTO LAJM) Cilët janë pronarët më të pasur të klubeve të futbollit në botë? Për t’i dhënë përgjigje kësaj pyetjeje “ Footroom” k
Nxirret i gjallë nga rrënojat Klajdi Qato, djali i pronarit të hotelit që u rrafshua (VIDEO) Një histori fatlume është ajo e Klajdi Qatos i cili është nxjerrë në orët e para të mëngjesit të sotëm nga rrënojat e Ho
I shëmbën shtëpinë në Astir, kamarierja në Durrës nxirret pa jetë nga rrënojat Në hotelin "Mira Mare" vijojnë kërkimet për të gjetur personat e tjerë që janë nën rrënoja. Një banor i zonës i tha R
Nxirret i pajetë babai i pronarit të "Vila Palma", nuk dihet gjendja e djalit Tërmeti i fuqishëm ë shkundi vendin, ka rrënuar hotelin "Vila Palma" në Durrës. Mësohet se viktimë është babai i pron
Sherri mes pronarit të lokalit dhe Inspektorëve: 300 mijë lekë ose të gjobitëm! Elton Kila alias Kastriot Kile, një i pandehur për akuzën e “Pastrimit të produkteve të veprës penale” dhe me masë sigur
Sulm me armë në Stamboll, persona me maska sharrojnë me plumba kafenenë Një sulm me armë ka ndodhur pak minuta më parë në lagjen Bejogllu të Stambollit. Mediat turke raportojnë se ngjarja
Pinë e u bënë "tapë", tetë persona bëjnë për spital pronarin e lokalit Një pronar lokali është dhunuar në mënyrë barbare në Pogradec mbrëmjen e djehsme. Sipas informacioneve ngjarja e rën
Kapet pronari i karburantit që shpërtheu dje në Fier Mëngjesin e sotëm është ndaluar pronari i pukës së karburantit që shpërtheu një ditë më parë në aksin rrugor Fier-Patos
Milan drejt shitjes? Njeriu më i pasur i botës gati të blejë kuqezinjtë E ardhmja është gjithnjë dhe më e trazuar në shtëpinë e Milan-it. Si për sa i takon rezultateve, ashtu edhe për sa i tak
Të shtëna ndaj pronarit të lokalit dhe gjobëvënie, kush është i arrestuari në Berat Një 31-vjeçar u arrestua nga policia e Beratit, i akuzuar se më 18 tetor në bulevardin “Republika”, Berat, pas një konfl
"Mos flisni shqip!" Shqiptarët bëjnë për spital pronarin e lokalit në Greqi Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e djeshme në Greqi. Një grup shqiptarësh janë përleshur fizikisht me disa shteta
Tiranë/ E kishte kthyer biznesin në bixhoz dhe 'mall', arrestohet pronari Një pronar e kishte kthyer lokalin e tij në një vend ku luheshin lojëra fati dhe konsimohej lëndë narkotike, ndërkohë që
DETAJET/ Nuk i pagoi qiranë, pronari qëllon me armë zjarri drejt lavazhit Ditën e sotme një atentat ka ndodhur në Berat. Tre persona kanë rënë në prangat e policisë së Beratit pasi akuzohen për
Shkuan për të marrë paratë, pronari i kap me shkelma dhe i nxjerr jashtë (VIDEO) Peter Waller ka në pronësi prej 30 vitesh një dyqan të vogël në Middlesbrough. Një natë, aty ia behin dy grabitës, t
"Erdhi ujku", kodi që i shpëtoi kokën pronarit të parcelave me bimën e ndaluar Policia e Krujës ka kapur 19 personave, të cilët u akuzuan se në bashkëpunim me njëri-tjetrin, kanë kultivuar bimë narko
Shtrytëzonte një 14-vjeçare, e shkuara e pronarit të lokalit të natës që u arrestua sot Ditën e sotme u vu në pranga shtetasi Ilir Peraj, pronar i një lokali natë, që u arrestua ndërkohë që po flinte në makin
Me balerina dhe kokainë, arrestohet pronari i lokalit në Tiranë Policia ka arrestuar pronarin e një lokali në Tiranë, në ambientet e të cilit u kapën doza kokaine si edhe një balerinë,
61 nxënës të helmuar në Shkodër, flet pronari i biznesit: Nuk shes sanduiçë Pak ditë më parë, 61 nxënës të shkollës së Postribës në Shkodër shfaqën shenja helmimi. Ndërsa ditën e sotme ka folur
Plagosja në Vlorë, arrestohet pronari i lokalit Policia ka vënë në pranga pronarin e lokalit në Vlorë ku ndodhi plagosja me thikë. Në vijim të plagosjes së ndodhur
137 kg 'mall' në kontinierët e tij, flet pronari: Zoti më shpëtoftë! Katër ditë pas operacionit “Kuito”, ku u kapën 137 kg kokainë dhe u arrestuan dy persona, hetuesit kanë dyshime se opera