E FUNDIT/ Tërmeti trondit Greqinë, lëkundjet e fortë ndihen në Shqipëri
999 rezultate për

pronaren

Po ecte me shpejtësi për të çuar të sëmurin në spital, shoferi përplas pronaren e karburantit Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në një pikë karburanti në dalje të Prrenjasit. Mësohet se një automjet i cili
Një tjetër dasmë, gjobë për pronaren e lokalit Policia e Tiranës ka ndëshkuar me 1 milion lekë gjobë, pronaren e një restoranti dasmash, pasi u konstatua duke ushtruar
Ky është Pitbulli hero që iu hodh gjarprit vdekjeprurës për ta shpëtuar pronaren Një pitbull i quajtur Nellie ka shpëtuar pronaren e tij nga kafshimi i një gjarpri me zile. Nellie, e cila u adoptua
Pitbullët sërish vrasin, shqyejnë pronaren e tyre Policët kanë vrarë dy qen të cilët sulmuan pronaren e tyre të shtunën në mëngjes. Viktima më vonë vdiq nga lëndimet e rë
Kapet duke vjedhur, shqiptarja sulmon pronaren e dyqanit në Itali Policia italiane ka ndalur dhe ka nisur hetimet për një shqiptare në Itali. Mësohet se një 63-vjeçare shqiptare ka v
Mashtroi klientët, burg për pronaren e agjencisë së udhëtimeve Gjykata e apelit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për Arnisa Koplikun. Ajo akuzohet për mashtrim të kli
LEZHE/ Një person qëllon me armë pronaren e parukerisë Të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar pak minuta më parë në qytetin e Lezhës. Dëshmitarë në vendin e ngjarjes kanë t
Sot jepet vendimi për pronaren e kopshtit që dhunoi djalin 3 vjeçar Sot në orën 11:30, Gjykata e Tiranës do të japë verdiktin për fatin e administratores së kopshtit "Diren", Anjeza Shaban
Hapen arkivat/ Koha kur Berisha kishte "idhull" pronaren e kopështit (FOTO) Ditë më parë, më konkretisht në datën 21 qershor ishte vetë ish kryeministri Berisha i cili përmes një statusi në rrjeti
Gjykata lë në burg pronaren e kopështit Gjykata e Tiranës ka vendosur masën e sigurisë "arrest me burg" për Anjeza Shabanin, administratoren e kopshtit ‘Diren’
3 akuza të tjera për pronaren e kopshtit që dhunoi fëmijën 3 vjeç Administratorja e kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani dhunoi fëmijën 3 vjeç, e pas këtij skandali tashmë kopshti është vënë
Flet edukatorja e kopshtit "Diren": Pse s'denoncova pronaren Arrestimi i administratores së kopshtit “Diren”, Anjeza Shabani (Husha), ka sjellë edhe shoqërimin e edukatores që ishte
Prekëse/ Qeni qan nga gëzimi kur ribashkohet me pronaren (VIDEO) Qentë janë shumë të dashur me njerëzit, ata janë besnik, të ëmbël dhe të dhurojnë shoqëri të ngrohtë. Një vit më parë
Njihuni me macen që thërret "mama" pronaren e saj (VIDEO) Përmes videos ju do të shikoni se si një mace e egër i thirr "mama" pronares së saj. Macja me emrin Zeus ështën nën k
Njihuni me qenin që mbron pronaren nga dhunimi i vetes (VIDEO) Danielle Jobs, 24 vjeç është një person që është diagnostikuar me Sindromën Asperger në vitin 2013, një sindromë që herë
Mahnitëse, qeni Pit Bull vallëzon me pronaren (VIDEO) Në këtë video ne vëmë re se si kjo pronare arrin që të binte qenin e saj për të realizuar një vallzim me të. Qeni Pi
Qeni valltar (VIDEO) Qeni kafsha më besnike për njeriun, gjë e cila dëshmohet dhe nga ky qeni në video, i cili duket sikur pronaren e tij e p
Arrestohet grabitësi i dytë i argjendarisë në Tiranë Policia e Tiranës arreston autorin e dyte të dyshuar për grabitjen e argjendarise në pronësi të vazjës së Rrapo Sinanajt
Arrestohet një nga grabitësit e argjendarisë tek "Selvia" Është arrestuar një nga personat që ditë më parë grabitën argjendarinë në zonën e "Selvisë" në Tiranë. I arrestuari ë
Kap "mat" pronaren me dashnorin, masakrohet kamerieri Një 23-vjeçar nga Klosi është gjetur i vrarë dhe i groposur rreth 2 kilometra larg vendit ku banote. Duket se Fatjon