999 rezultate për

prona

Lista e pronave, SPAK kërkon sekuestrimin e pasurisë së Lulzim Berishës SPAK ka kërkuar sekuestrimin e disa pronave, mes tyre disa banesa, sipërfaqe toke e makina luksoze. Bëhet fjalë për
Të lidhur me krimin, SPAK kërkon sekuestron e 8 pronave në Shkodër SPAK ka kërkuar sekuestron e 8 pronave dhe bëhet fjalë për banesa, toka dhe automjete në Shkodër. Kërkesa është bërë
Hyri për të grabitur, pronarja i merr armën: Pamje të pabesueshme nga Elbasani (VIDEO) Policia arrestoi të shtunën në mbrëmje Astrit Thaçin si personin e dyshuar për grabitjen e argjendarisë në lagjen “Aqif
DETAJET/ Shkoi për t'a grabitur, si pronarja e argjendaris e çarmatosi në pak sekonda durrësakun Grabitja e sotme në Elbasan u shoqërua me një përleshje mes autorit dhe pronares së argjendarisë e cila madje arriti ta
U futën në shtëpi për të grabitur, shqiptarët masakrojnë pronarin Katër persona u arrestuan për grabitje ndaj një 85-vjeçari në Lignano të Italisë natën midis të enjtes dhe të premte.s
Flet pronari i biznesit që iu vu eksploziv në Lezhë Një biznesi i është vënë një sasi eksplozivi gjatë natës në fshatin Gocaj të Lezhës. Lënda eksplozive është vendosur
Rama tregon çfarë ndodh me pronat e të "fortëve": I përdorim si t'na dojë qejfi! Kryeministri Edi Rama ka treguar se çfarë ndodh me pronat e sekuestruara, që i përkasin "të fortëve". I ftuar në emi
Banorët në Astir gati për protesta, thirrje Berishës të marrë fatet e PD-së IKMT ka zbarkuar këtë të enjte në Unazën e Re, ku ka njoftuar pronarët e objekteve që preken nga projekti, loti i dytë,
Plagosi pronarin e shtëpisë teksa tentoi ta grabiste, identifikohet "skifteri" Është identifikuar grabitësi, i cili gjatë mbrëmjes së djeshme në lagjen nr. 13 në zonën e Plazhit në qytetin bregdetar
21 vjeçari shqiptar maskaron me thikë pronarin e barit në Itali Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali ku një 21 vjeçar shqiptar ka masakruar me thikë pronarin e tij. Ngjarja ndodh
Dikur iu sekuestrua pallati 2 milion euro dhe 20 prona të tjera, kush është “kumbari” i Shkodrës që listoi OFL Bardhok Pllanaj i njohur si "Kumbari i Shkodrës" është një nga emrat e radhës që OFL i ka kërkuar të justifikojë pasurin
Tentoi të grabise dyqanin, pronarja qëllon me armë hajdutin (VIDEO) Pronarja i një dyqani me akullore në Teksas dhe burri u përballën me një situatë shumë të keqe, ku një hajdut u përpoq
Zbardhet ngjarja, maskat grabisin biznesin në Elbasan Një natë më parë një biznes ka rënë pre e grabitësve në Elbasan. Raportohet se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Sule Pap
Erërat e forta në Pejë shkaktuan mbi 500 mijë euro dëme në prona publike Mbrëmjen e 4 shkurtit Komuna e Pejës me rrethinë u godit nga erëra të forta të cilat shkaktuan dëme të mëdha materiale,
Dalin pamjet e luksit të shfrenuar që u sekuestrua në Shkodër, pronarët të lidhur me botën e krimit Në ditën e dytë të operacionit Forca e Ligjit janë sekuestruar pasuritë e 6 personave të lidhur me botën e krimit në Shk
EMRAT/ Abuzim me pronat në Durrës, Apeli i Durësit lë në burg 4 nga të arrestuarit Gjykata e Apelit në Durrës ka lënë në burg vetëm 4 prej të arrestuarve, nga 18 që ishin në fillim, të akuzuar për abuzim
I grisi pasaportën për në Wuhan, qeni i shpëtoi jetën pronares nga virusi vdekjeprurës Një qenush duket se i ka shpëtuar jetën pronares së tij dhe ka shmangur infektimin e saj nga koronavirusi. Si e ka bërë
Princi i Arabisë Saudite pronari i ri i Newcastle United? (FOTO LAJM) Princi i Arabisë Saudite, Mohammad bin Salman është i interesuar për të blerë klubin anglez Newcastle United. Sipas m
Të shtënat misterioze tek Uji i Ftohtë, dorëzohet autori që qëlloi ndaj pronarit të makinës luksoze Një ngjarje misterioze ndopdhi mesditën e djeshme në zonën e Ujit të Ftohtë në Vlorë. Rrethanat u kosnideruan të çudi
Nga prostitutë në pronare, historia e vajzës shqiptare në Belgjikë Nga prostitutë në biznesmenë, tani rrezikon të përfundojë pas hekurave. Personazhi i historisë është një shqiptare, e ci