999 rezultate për

promon

Së shpejti në ekran, Jonida Maliqi ndan promon finale të emisionit (VIDEO) Shumë shpejt, këngëtarja e njohur, Jonida Maliqi do të vijë në ekran me formatin e saj ‘Jonida’s Room’ në ‘Vizion Plus’.
Në mes të emisionit, Irgen Çela dhe Arjola Demiri puthen në buzë (VIDEO) Mbrëmjen e nesërme do të transmetohet në Top Channel puntata e fundit e këtij sezoni të "Shiko kush luan". Të ftuar do t
Moderatori grek i vjedh idenë, Kelvi e bën publike videon (VIDEO) Nikos Moutsinas është një ndër moderatorët më të dashur për publikun grek i cili drejton emisionin “Gia tin parea” në te
Turqit promo miqësores me Kosovën: Takohet historia (VIDEO) Turqia e ka marrë seriozisht ndeshjen miqsore ndaj Kosovës që zhvillohet në stadiumin "Adem Jashari" të Mitrrovicës të m