999 rezultate për

prokurorit

I përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Ndoji, jepet vendimi për Arjol Halilajn Gjykata Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për Arjol Halilaj, 29
Zbardhet fotoja e të arrestuarit për atentatin ndaj prokurorit, në kërkim edhe dy të tjerë Arrestimi i 29-vjeçarit Arjol Halilaj, si një nga personat e përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja, nëntor
Ndihmoi atentatorët e Prokurorit Ndoji, detaji që nxorri zbuluar 29 vjeçarin Atentati ndaj prokurorit Ndoji akoma nukë shtë zbardhur plotësisht. Ditën e djeshme prokuroria arrestoi një 29 vjeçar
DETAJET/ Arrestohet skraparlliu që tentoi eliminimin e prokurorit Arjan Ndoji Policia e Shtetit ka arrestuar një ndër autorët e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoji të ndodhur në nëntor të 2019.
Personi me aftësi të kufizuara dëmton makinën e policisë në Kosovë Një person me aftësi të kufizuara në qytetin e Istogut ka dëmtuar automjetin e policisë. I dyshuari pas vendimit me v
Djali dhunon babain e tij në Prizren Një person në Prizren, dje rreth orës 20:00 ka goditur fizikisht babain e tij. I njëjti është arrestuar, ndërsa me ur
Armë e makinë të blinduar, del nga qelia ish-shoferi i prokurorit Ndoja Gjykata e Apelit të Tiranës ka liruar nga qelia Edmond Vogën, i cili u kap me armë pa leje dhe makinë të blinduar, si dh
Ambasadori i OSBE-së i shkon në zyrë Kryeprokurorit Prokurori i Përgjithshëm Olsian Çela ka patur sot një takim me kreun e prezencës së OSBE-së në Shqipëri Bernd Borchardt.
Makina e Prokurorit shpërthen në flakë Mbrëmë në ora 19:00 nga një mjet eksploziv ka shpërthyer zjarr në hapësirën ndihmëse të shtëpisë së një prokurori publik
Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
DETAJET/ Krutani i rrezikshëm që u arrestua është ish-shoferi i prokurorit Arjan Ndoja Ditën e sotme policia e Shtetit ka vënë në pranga ditën e sotme Mondi Voga 44 vjeç M.V nga Fushë Kruja. Ai është vënë
Sulmi ndaj Prokurorit Kuliçi, Gjykata e Vlorës: Të zbardhet ngjarja Gjykata e Rrethit Gjyqësor në Vlorë, me anë të një komunikatë për mediat ka reaguar lidhur me sulmin me tritol ndaj mak
Sulmi ndaj prokurorit Kuliçi/ Reagon Prokuroria Vlorë, asnjë fjalë për hetimet Prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçit i shpërthyen makinën me tritol vetëm dy ditë më parë. Për këtë sulm ka reaguar e
Eksploziv në makinën e prokurorit në Vlorë, reagon Kryeprokurori Olsian Çela Në orët e para të mëngjesit të datës 21.12.2019, në qytetin e Vlorës një sasi eksplozivi është hedhur dhe ka shpërthyer
Meta për sulmin nga prokurorit: Mos guxoni! Tritoli që i vunë sot në makinë prokurorit të Vlorës, Albert Kuliçi duket e ka shkaktuar disa reagime të rëndësishme.
"Akt terrorist", KLP reagon ashpër pas sulmit ndaj prokurorit Këshilli i Lartë i Prokurorisë e ka gjykuar ashpër sulmin me tritol që iu bë këtë mëngjes makinës së prokurorit të Vlorë
Dalin fotot nga vendngjarja, ky është prokurori që i hodhën makinën në erë me tritol Shpërthimi i orës 03:00 në lagjen "28 Nëntori" në Vlorë ka shkaktuar frikë tek banorët. Pas verifikimimeve paraprake
Dyshimet e para pse i shpërtheu makina, prokurori në vendin e ngjarjes Një automjet tip “Volsvagen”ka shpërthyer gjatë natës në qytetin e Vlorës. Burime nga policia bëjnë me dije se ngjar
Hidhet në erë makina e prokurorit në Vlorë (FOTO LAJM) Një automjet tip “Volsvagen” ka shpërthyer gjatë natës në qytetin e Vlorës. Mësohet se ngjarja ka ndodhur rreth orës 03:
U masakrua me gur në kokë, detaje të pathëna nga ekzekutimi i vajzës së prokurorit Një krim makabër tronditi vendin, më 19 Shkurt të vitit 1999. Vajza e prokurorit nga Vlora, Luftar Hyseni, Kozeta Hyseni