Vëllai i Maradonës reagon me lot në sy: Diego pësoi një atak kardiak
999 rezultate për

prokurorise

"Heshtja shton dyshimet", ish-deputeti i bën thirrje Prokurorisë dhe SPAK-ut për viktimat e COVID-19 Ish-deputeti i PD-së Bardh Spahia ka bërë një deklaratë ku i kërkon Prokurorisë dhe SPAK-ut të hetojnë fshehjen e numrit
Shkarkohet nga detyra kreu i prokurorisë së Apelit në Shkodër Komisioni i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar nga detyra kreun e prokurorisë së Apelit në Shkodër, Brahim Dragjoshi.
Vrau babë e bir 8 vite më parë, kapet "killeri" i Elbasanit Blutë e Elbasanit kanë arrestuar një 28- vjeçari, i cili akuzohet se bashkëautori i një ngjarje të rëndë që ka ndodhur n
Porosi nga Turqia? Tatimet dhe policia shantazh kolegjeve turke dhe universitetit "Epoka" Për muaj me radhë, kolegjet turke, bashkë me universitetin “Epoka” janë vënë nën shënjestrën e organeve tatimore, polici
Në vëzhgim prej kohësh, policia arreston 51 vjeçarin në Elbasan Finalizohet operacioni policor i koduar “BEFASIA”, për goditjen e shpërndarjes së drogave të forta në doza të vogla.
Theu derën e xhamisë për të marrë paratë, arrestohet i riu Armand Ozuni 17-vjeç është arrestuar nga policia pasi dyshohet si autor i dy vjedhjeve të ndodhura në qytetin e Përrenja
Ishte me urdhër mbrojtje, arrestohet 57 vjeçari pasi dhunoi të ëmën Policia e Sarandës ka arrestuar një 57-vjeçar me inicialet F.M., banues në qytetin bregdetar, i cili ka thyer urdhërin e
Arta Marku emërohet prokurore e përkohshme pranë Gjykatës së Apelit në Tiranë Ish-kryeprokurorja Arta Marku është emëruar përkohësisht prokurore pranë Gjykatës së Apelit në Tiranë. Vendimi është
Telefononte dhe fyente shtetasen, kapet 18 vjeçari në Përmet Policia e Përmetit ka arrestuar ditën e sotme një 18-vjeçar, i cili ka kërcënuar në mënyrë të vazhdueshme një qytetare m
Vrau me thikë në zemër 33 vjeçarin, arrestohet djali i ish-drejtorit socialist Policia ka bërë të mundur kapjen dhe arrestimin e Arbër Kotës, të riun i cili dyshohet se vrau me thikë në zemër 33 vjeç
Përfundojnë hetimet për rojën që abuzonte sek*ualisht me nxënësen Prokuroria e kryeqytetit mbylli hetimet dhe dërgoi si të pandehur dhe nën akuzë në gjykatë, Abaz Dogën, 65 vjeç, ish-roj
"Regjistrimi", Ali Ahmeti përballë Prokurorisë më dy tetor Kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti më dy tetor do të thirret në prokurori që të merret në pyetje lidhur me rastin “Regjistrim
Një i arrestuar dhe një vajzë nën hetim, si i zhvatën 16 mijë euro nëpërmjet shantazhit të riut Nje person eshte arrestuar dhe nje vajze e re po hetohet e lire, me akuzen e shantazhit dhe kanosjes per dhenie pasurie
Sekretari i OVL UÇK-së: Në dosje ishin edhe komunikimet e Speciales me Prokurorinë e Serbisë Sekretari i OVL UÇK-së, Faton Klinaku, tha se në dosjet që iu sollën në zyre të tyre kanë parë komunikime mes Prokurori
"Kishte favorizuar persona nën hetim", shkarkohet prokurorit i Fierit Kolegji i Apelimit ka larguar përfundimisht nga sistemi prokurorin e Fierit, Fatmir Lushi. Pas shkarkimit nga Komisioni
Qëlloi me armë 33 vjeçarin një ditë më parë e u arratis, kapet "i forti" i Shkodrës Wshtë vënë në pranga autori i dyshuar i ngjarjes së ditës së djeshme në Shkodër, i cili plagosi me armë zjarri një 33 vj
Vrau 61 vjeçarin, kapet autori i masakrës në Tiranë Policia e Tiranës ka arrestuar një 37-vjeçar pasi ka vrarë një 61 vjeçar po në Tiranë. 37-vjeçari rezulton i dënuar m
Grabitën 38 mijë euro falë Facebook, shkon në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë Ka shkuar në 10 numri i të arrestuarve në Tiranë në operacionin “Transferta”, teksa ditën e sotme është kapur një tjetër
Tentoi të vriste një person, arrestohet 40 vjeçari Wshtë kapur një person i cili akuzohet se tentoi të vriste me armë zjarri dikë në Lezhë. Policia e Lezhës njoftoi sot
Arrestohet një 26-vjeçare e dyshuar për eliminimin e Hekuran Billës Policia ka arrestuar një 26 vjeçare e dyshuar për eliminimin e Hekuran Bbillës. Ka shkuar kështu në tre numri i të ar