999 rezultate për

prokurorin

Vëllai i Admir Muratajt kallëzon penalisht prokurorin e SPAK-ut dhe ngre dy pyetje Kanë kaluar pothuajse dy vite nga grabitja e Rinasit, ku ka mbetur i vrarë Admir Murataj teksa vëllai i tij Can Murataj
Sot përballej me prokurorinë, përfundon në spital "eksperti" që ndryshonte datat e skadencës Ditën e sotme zhvillohet seanca e dhënies së masës së arrestit për biznesmenin nga Saranda, i cili akuzohet për mashtrim
S'ka shkelje, gjykata rrëzon prokurorinë për "Turgut Ozal" Gjykata e Tiranës ka rrëzuar vendimin e prokurorisë për të sekuestruar regjistrat e regjistrimit të nxënësve dhe stude
"Ku t'i çoj dy jetimët?", rrëfehet babai i gjyqtares: Vajzën e ka me prokurorin, ai nuk e njohu kurrë Babai i gjyqtares Enkeleida Hoxha ka rrëfyer sot në emisionin “Me zemër të hapur”, jetën e së bijës, plot me sfida e vës
Nga divorci, te fëmija me prokurorin dhe lidhja "intime" me avokatin: Si u shformua Enkeleda Hoxha E diplomuar në vitin 2004 si një nga magjistratet më premtuese, Enkeleida Hoxha e nisi karrierën si ndihmëse magjistrate
Liroi "të fortin" e Myslym Shyrit, gruaja e Arben Bilalit kërcënon me jetë prokurorin Prokurori i rrethit gjyqësor Tiranë, Bajram Breçani është kërcënuar me jetë, pasditen e djeshme. Mësohet se Prokuror
Korruptoi prokurorin, dibrani që u qëllua me armë zjarri nuk është i panjohur Faik Zeqja është 51-vjecari që u plagos ditën e sotme në Dibër. Aktualisht është jashtë rrezikut për jetën dhe po tra
KPK konfirmon në detyrë prokurorin Albert Demirnelin Komisioni i pavarur i kualifikimit ka konfirmuar në detyrë prokurorin Albert Demirnelin. Demirneli do të punojë si p
Çështja e Fjolla Morinës, përplasje në prokurorinë e Kukësit Çështja e këngëtares Fjolla Morina ka sjellë përplasje në prokurorinë e Kukësit. ABC raporton se drejtuesja e prokuro
KPA konfirmon në detyrë prokurorin Gokaj Kolegji i Posaçëm i Apelimit ka vendosur të konfirmojë në detyrë prokurorin e Apelit të Shkodrës, Elvin Gokaj. Në kor
Infektohen me koronavirus dy persona në prokurorinë e Elbasanit Një punonjëse dhe një oficer i policisë gjyqësore në prokurorinë e Elbasanit janë infektuar me koronavirus. Po ashtu
Sekretari i OVL UÇK-së: Në dosje ishin edhe komunikimet e Speciales me Prokurorinë e Serbisë Sekretari i OVL UÇK-së, Faton Klinaku, tha se në dosjet që iu sollën në zyre të tyre kanë parë komunikime mes Prokurori
Nuk dinte të shkruante, KPK shkarkon prokurorin "problematik" Është shkarkuar nga detyra Spartak Çoçoli prokuror pranë rrethit gjyqësor në Gjirokastër. Sipas KPK-së Çoçoli ka prob
Ngecin hetimet për horrorin në Kombinat, mjekët nuk lejojnë prokurorinë të pyesë Blertën Kur kanë kaluar 11 ditë nga ngjarja e rëndë në Kombinat, ku u gjetën të pajeta nënë e bijë, Zhaneta dhe Anisa Josifi dhe
Misteri i çiftit që vizitonte familjen Josifi: Çfarë thanë dëshmitarët për prokurorinë Pas ngjarjes së rëndë të ndodhur në Kombinat ku u gjetën të vetëflijuara nënë e bijë kanë qenë të shumtë qytetarët që ka
Zbulohet detyra e re e Arta Markut, cilat janë lëvizjet e fundit të KPL-së Sot KLP miratoi me seancën plenare e zhvilluar online, 6 projektakte për caktime të përkohshme të disa emrave nga radhët
Arrin në Prokurorinë e Kumanovës padia penale ndaj Dimitrievskit Padia penale kundër kryetarit të Komunës së Kumanovës, Maksim Dimitrievski sot ka arritur në Prokurorinë Themelore Publi
Ligji për Prokurorinë Publike diskutohet sot në Kuvend Kryetari i Kuvendit të Maqedonisë së Veriut, Talat Xhaferi për sot ka caktuar seancën e 135-të, ku në rend dite përpos p
Probleme me pasurinë, KPK shkarkon nga detyra prokurorin e Tiranës Prokurori i Tiranës Adnand Xhelili u shkarkua nga detyra nga Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK). Kjo për shkak të
Nis seanca për propozim-ligjin për Prokurorinë Publike Kreu i Kuvendit Talat Xhaferi, ka caktuar seancën e 134-të të Kuvendit ku në rend dite do të jetë propozim ligji për Pro