999 rezultate për

prokurori

Quni: Prokuroria të zbardhë anën e errët të luftës Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës Anton Quni ka komentuar sërish çështjen e milionave që janë keqpërdorur gjatë
Audio-përgjimi: Prokuroria nis hetim pasuror për Agron Xhafajn Prokuroria e Krimeve të Rënda ka nisur hetimin pasuror ndaj Agron Xhafajt, vëllait të ish-ministrit të Brendshëm, Fatmir
Mbahet seanca ndaj serbit të akuzuar për krime lufte Në Gjykatën Themelore të Prizrenit po mbahet shqyrtimi i dytë kundër të akuzuarit Darko Tasiq për shkak të dy veprave pe
"Roki" hetohet për favore seksuale Prokurorët e Los Angelos thanë të mërkurës se sektori i tyre i krimeve seksuale ishte duke shqyrtuar një rast kundër Syl
Dhuratat nga halla e daja, zbardhet pasuria e prokurorit Trenova Gentian Trenova është prokurori i radhës, i cili do të paraqitet sot para Komisionit të Pavarur të Kualifikimit, organit
Detajet e reja/ Vdekja e Konstandinës, burg për taksistin grek që e shoqëroi për në Shqipëri Gjykata e Janinës ka vendosur arrest me burg për taksistin grek që shoqëronte me makinë Konstandina Anagnostin, adoleshe
Një grua nga Shqipëria braktis fëmijët e mitur në Kosovë Policia e Kosovës ka arrestuar një grua e cila dyshohet se ka braktisur dhe ka keqtrajtuar fëmijët e saj. Sipas Polic
Shtyhen me 3 muaj hetimet për Eskobarin e Ballkanit, Klement Balilin Hetimet për Klement Balilin janë zgjatur edhe me tre muaj të te tjerë. Prokuroria e Krimeve të Rënda ka marrë për kët
"Më mashtroi dhe më mori para", zbardhet denoncimi i Matës për Xhuljetën Në polici, në Tiranë janë proceduar disa denoncime si nga 19-vjeçarja Xhuljeta Çuni si dhe nga kuksiani Xhafer Mata.
Skandali: Burrit nga Patosi i prenë veshin, por prokuroria e quan plagosje të lehtë Fiks Fare denoncoi sorollatjet e një qytetari nga Patosi, i cili, megjithëse është gjymtuar, nuk ka gjetur ende zgjidhje
4 herë në polici, si u paralajmërua vrasja e Xhuljeta Çunit Pavarësisht se Xhuljeta Çuni kishte denoncuar në polici, ish-të dashurin e saj, Xhafer Mata, përsëri ky veprim nuk mundi
E punësuara në prokurori i ka dhënë sekrete zyrtare bashkëshortit të saj avokat Prokuroria Themelore Publike e Gjevgjelisë ka filluar procedurë kundër të një punësuare në Repartin Ndëshkues-Korrektues
Ky është prokurori i radhës që do të kalojë në sitën e Vettigut Prokurori i radhës i cili do të gjykohet tek Krimet e Rënda është prokurori Gentian Trenovas. Prokuror pranë Prokuro
Prokurori i Saimir Tahirit kalon me sukses Vettingun Prokurori i Krimeve të Rënda, Dritan Prençi, ka kaluar Vettingun, pas seancës së sotme në Komisionin e Pavarur të Kualif
Të tjera ndryshime në Prokurori Kryeprokurorja e Përkohshme vijon me ndryshimet në organin e akuzës. Mësohet se Arta Marku ka urdhëruar largimin e Anton
Nuk ushtroi dhunë, pritet lirimi i një të akuzuari për rastin Sela Gjykata pritet të lirojë një të akuzuar për tentativë vrasje në lidhje me terrorin e ushtruar një vit më parë në Kuvendi
Ish-zyrtari i lartë kallëzohet në Prokurori KLSH kallëzon në prokurori ish-Drejtorin Ekzekutiv të Autoritetit të Aviacionit Civil, Feliks Baçi. Në total, nga aud
Prokurori i dosjes "Tahiri" del para Vetingut Prokurori i Krimeve të Rënda, Dritan Prençi ka dalë sot përballë Komisionit të Pavarur të Kualifikimit për seancën dëgji
Marrëdhënie intime me 2 vajza në makinë, Prokuroria: 14 vite burg për taksistin Prokuroria italiane ka kërkuar 14 vite e 6 muaj burgim për një taksist shqiptar, i akuzuar për përdhunim të dy vajzave n
Fshehu emrat dhe dënimet, zvarritet gjyqi kundër Elvis Roshit Prej më shumë se një muaji, gjykata e Tiranës ende nuk ka vendosur nëse do të pranojë kërkesën për gjykim ndaj ish kryeb