999 rezultate për

prokurores

Vazhdon gjyqi për Boki 13 dhe Remenksin, sot seanca e radhës Ditën e sotme në Gjykatën Penale në Shkup duhet të mbahet procesi gjyqësor për lëndën që ka të bëjë me Organizatën joqev
"Qelbet era korrupsion", dy mjekët që kuruan Lamajn kërkojnë ndryshimin e prokurores Dy mjekët e arrestuar për “moskallëzim krimi” dhe “veprime që pengojnë zbulimin e së vërteës” Viktor Marku dhe Besim Lam
Prokurorja dhe djali i saj dolën në përgjimet për kultivim kanabisi në Kukës, reagon Vata: Fahrije Vata prokurore në Prokurorinë e Kukësit, ka reaguar zyrtarisht pasi emri i saj dhe i djalit të saj, doli në përg
Arrestohet një i dyshuar për kërcënimin e prokurores Hajdari Njëri nga personat e dyshuar për kërcënimin e prokurores speciale, Drita Hajdari, është arrestuar nga Policia e Kosovës,
I peshojnë 7 çështje mbi krye, i vihet shiriti banesës së kryeprokurores së Durrësit Tërmeti i 26 nëntorit nuk ka kursyer as banesën e kryeprokurores së Durrësit, Anita Jella. Jella është edhe pjesë e g
Njihuni me shqiptaren që kandidon për postin e prokurores në SHBA Shqiptarja Buta Biberaj është kandidate për prokurore në qarkun Loudon, Virginia, të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
“Boki 13” do i përgjigjet pyetjeve të prokurores Ruskoska: Kur dëshmon Janeva I dyshuari kryesor në rastin “Zhvatja”, Bojan Jovanovski-Boki13 sot është thirrur për të dhënë deklaratë në Prokurorinë
"ZHVATJA"/ Opozita kërkon arrestimin e prokurores speciale dhe kryeministrit Zaev Drejtësia e organit më të lartë prokurorial, Prokurorisë Speciale është hedhur në pikëpyetje pas publikimit të videove n
Kontrollohet makina e një prokuroreje? Në kuadër të hetimit të hapur nga Prokuroria për Ndjekjen e Krimit të Organizuar dhe Korrupsionit, është bastisur shtëpi
Policia bastis shtëpinë e kryeprokurores speciale Katica Janeva Burime nga MPB-ja bëjnë të ditur se para pak kohësh është bastisur shtëpia e Prokurores Speciale, Katica Janeva. Sipa
Edhe pse e diel, makina e Arta Markut shfaqet në zyrën e Edi Ramës Makina e Kryeprokurores së Përkohshme Arta Marku është parë të hyjë mëngjesin e sotëm në godinën e kryeministrisë. Fotot
Denoncimi i frikshëm i prokurores: Për rastin Pronto po më çojnë fjalë Prokurorja e Prokurorisë Speciale të Republikës së Kosovës, Drita Hajdari përveç që ka folur për rastin e Vasfije Krasni
Vettingu i përjashtoi, çifti Rovena Gashi dhe Dritan Gina nuk rikthehen dot në Sistemin e Drejtësisë “Shfuqizimin teresisht si te paligjshem te Vendimit me Nr.140 date 11.05.2018 te Prokurores se Pergjithshme te Perkohshm
Katër të arrestuarit e 3.4 milionë eurot në makinë qepin gojën para prokurores Të arrestuarit për 3.4 mln euro kanë qepur gojën para Prokurorisë. Burime nga Policia e Shteti thanë dje se do të vih
Duka i dërgo letër Kryeprokurores: Të luftojmë së bashku korrupsionin Armand Duka ka vendosur t’i shtrijë dorën e bashkëpunimit kryeprokurores së përgjithshme të përkohshme znj. Arta Marku,
Fjalët e prokurores në seancën për rastin " Titanik 3 " Me fjalët hyrëse të prokurores publike speciale Fatime Fetai sot në Gjykatën Penale filloi seanca gjyqësore për “Titan
Rasti "Almiri", refuzohet tërheqja e prokurores Kusigureska Organi i akuzës në Kumanovë ka hedhur poshtë tërheqjen e Prokurores Suzana Kusigerska në rastin e vrasjes së vogëlushit
Shpërngulet drejt Tiranës, qeveria i paguan qiranë kryeprokurores Marku Këshilli i Ministrave ka vendosur kompensimin e qirasë së banesës për strehimin e prokurorit të caktuar të kryejë përkoh
"Nipi i prokurores" i aksidentoi për vdekje babain, 20-vjeçarja me borxhe përballet me tezen 20-vjeçarja Xhulia Dhëmbi ditën e djeshme në rubrikën "Shihemi në gjyq" te "E Diela Shqiptare" solli teze Suzanën sepse
Dani i përvishet keq prokurores: E di mirë ti pse po më mbajnë në burg! Është zhvilluar sot seanca gjyqësore për Emiljano Shullazin i cili nuk ka qenë vetë i pranishëm. Ka përfunduar seaca