999 rezultate për

projektit

"Jam bojaxhi", Rama i kërkon llogari ndërtuesit të banesës Kryeministri Edi Rama, i shoqëruar nga ministri i Rindërtimit, Arben Ahmetaj dhe kryetari i Bashkisë së Shijakut, Elton
15 muaj për vetëm 20% të projektit, si e "shet" Rama te populli "Rrugën e Arbërit" Kryeministri Edi Rama ditën e sotme ka vendosur të thotë "Mirëmëngjes" me pamjet më të fundit nga kantieri i ndërtimit t
Maldini e konfirmon: Ibra pjesë e projektit të Milanit Paolo Maldini ka bërë të ditur se Milan po bën gjithçka për rinovimin me Zlatan Ibrahimovic. Kur qëndron në fundin e
COVID-19, qeveria del kundër projektit që propozoi Vjosa Osmani Qeveria e Kosovës nuk e ka përkrahur Projektligjin për Parandalimin dhe Luftimin e Përhapjes së Covid 19. Përkundër s
Duka: Formula me 10 klube në Superiore nuk është ideale, Partizani mund të jenë pjesë e projektit të investimeve I ftuar special nëpërmjet një lidhje live në “Skype” “Sport News Plus”, në televizionin “News 24” presidenti i Federatës
Jonida ''përvesh mëngët'' për të mposhtur Besnikun, zbulohet projekti që bën kundërshtarë çiftin (VIDEO) Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi do të bëhen bashkë në një proekt të ri. Lajmin e ka dhënë vetë moderatorja e cila ka l
Prokuroria kërkon burg për Klevis Balliun Prokuroria e Tiranë ka mbyllur hetimet për anëtarin e Partisë Demokratike Klevis Balliu dhe për 9 persona të tjerë për o
Meghan Markle publikon trailerin e projektit më të ri të Disney (VIDEO) Me tu larguar nga pallati mbretëror Dukesha e Sussex, Meghan Markle, iu rikthye pasionit. Pa humbur kohë, ajo nënshkroi
Qeveria e bëri syrin "qorr" për protestat, 5 banesa hidhen në tokë në Astir Aksioni i IKMT-së ka nisur prishjen e 5 banesave në zonën e Astirit në Tiranë, në kuadër të projektit për ndërtimin e Un
Butrint Imeri para se të bëhej i famshëm, i paska "çmendur" vajzat që i vogël (FOTO LAJM) Për të zbuluar orën e publikimit të projektit të ri muzikor, Butrint Imeri ka zgjedhur një foto nga fëmijëria. Ai ka
Ambasadori i Gjermanisë, Gerberich priti nxënësit e ShMP "Jahja Kemal" në zyrën e tij Drejtori Onder Ozgurlu, Përgjegjësi për Marrëdhëniet me Publikun Syrija Tauk, koordinatori i Projektit Erasmus + KA229 V
STADIUMI I RI/ Milani nuk pranon ndryshim të projektit dhe destinacion të ri Stadiumi i ri i Milanit dhe Interit vazhdon të jetë një temë diskutimi në Milano. Të dyja klubet prezantuan projekte
"San Siro" i ri rrezikon mos ndërtohet, banorët dalin kundër projektit (VIDEO) Një tjetër problem për Inter e Milan në rrugëtimin drejt stadiumit të ri San Siro. Banorët e komunës 7 të Milano janë re
Projekti për Aeroportin e Vlorës është gati, Rama: Mrekulli arkitektonike! Projekti për Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës është gati. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili tha se:
Pas "Treshat" me binjakët, Bora Zemani nis xhirimet e projektit të ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Digitalb”, Bora Zemanin e kemi parë nën logo të ndryshme televizionesh me projekte të reja. Si fill
Conte i zhgënjyer nga Interi: Icardi dhe Nainggolan nuk janë pjesë e projektit Trajneri i Interit, Antonio Conte është i zhgënjyer me merkaton që kanë bërë drejtuesit deri në këtë fazë. Trajneri ital
Ndryshon projekti i bashkisë për Unazën e Madhe (FOTO LAJM) Loti i parë i projektit të Unazës së Madhe në Tiranë ishte dhe ajo pjesë e të tërës e cila e veshi të gjithë ndërmarrjen
Nuk u ngopën! PPP e re, 281 milion euro për vetëm 31 km rrugë (FOTO LAJM) Projektimi, ndërtimi dhe mirëmbajtja 13-vjeçare për rrugët Milot-Balldre dhe Orikum-Dukat do të kushtojë rreth 281 milio
BB vlerëson të kënaqshme, rezultatet e AMF për projektin “Huaja për Politikat e Zhvillimit të Sektorit Financiar”” Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare, përfundoi zbatimin e projektit “Huaja për Politikat e Zhvillimit të Sektorit Financ
Luana Vjollca tregon prapaskenat e projektit të fundit (VIDEO) Luana Vjollca po përliteët së fundmi për projektin e saj muzikor në bashkëpunim me Danin. “Sonte” u kthye në hitin e