999 rezultate për

projektin

Capital T zbulon projektin e ardhshëm, dedikim për njeriun e shtrenjtë (FOTO LAJM) Me postimin e fundit në rrjetet sociale, këngëtari i njohur kosovar, Capital T ka njoftuar se shumë shpejt do të sjellë
Bëhuni gati! Dhurata Dora dhe Noizy gati të sjellin hitin e radhës (FOTO LAJM) Dy këngëtarët mjaft të dashur nga publiku Noizy dhe Dhurata Dora do të sjellin së bashku projektin e radhës. Këtë e k
Bashkëpunim me të bijën, Blero sjell projektin më të veçantë (FOTO LAJM) Disa kohë më parë, Blero dhe vajza e tij Tara ishin të ftuar në Prive, ku përmes një interviste babë e bijë premtuan se
Më tërheqëse se asnjëherë, Genta Ismajli rikthehet kështu për klipin e ri (FOTO LAJM) Me anë të një videoje në llogarinë e saj, këngëtarja e njohur kosovare, Genta Ismajli ka lajmëruar projektin e radhës mu
Miksim i tradicionales dhe modernes, Dafina publikon super projektin e ri (VIDEO) Prej disa ditësh, këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri kishte lajmëruar projektin e saj të radhës me anë të disa postimeve
Ndrenika flet për Teatrin e ri: Asnjë centimetër ndërtime dhe kulla! Robert Ndrenika e konfirmon: Pashë projektin e Teatrit të Ri, do të jetë me kushte bashkëkohore si shumë teatro të Europ
Ghetto Geasy dhe Majk paralajmërojnë projektin e ri (VIDEO) Getoar Selimi dhe Majk shumë shpejt do të vijnë me bashkëpunim. Këtë e ka bërë të ditur vet Geti përmes një postimi t
Ju ka munguar? Kështu lajmëron projektin e radhës Xhensila Myrtezaj (FOTO LAJM) 7 muaj më parë, Xhensila Myrtezaj solli projektin muzikor të titulluar ‘Paris’, i cili u prit mjaft mirë nga publiku dhe
Shembja e Teatrit: PD dorëzon në SPAK padinë për Ramën, Veliajn dhe Maznikun Ish-deputetja e PD-së, Albana Vokshi, bën me dije se Partia Demokratike ka depozituar sot në SPAK disa kallëzime penale
Budina: Nëse nuk ka reagim nga drejtësia do ta pengojmë me forcë projektin Regjizori Robert Budina, nga foltorja e protestës për shembjen e Teatrit, u shpreh drejtësia të zbardhë krimin e terrori
Publikohet videoklipi zyrtar i këngës së Arilenës në "Eurovision" dhe nuk duhet humbur (VIDEO) Këngëtarja Arilena Ara u shpall fituese e “Festivalit të 58-të të RTSH-së”, duke fituar kështu mundësinë të përfaqësojë
Interi dhe Milani prezantojnë projektin e stadiumit të ri (FOTO LAJM) Milani dhe Interi vijojnë negociatat me bashkinë e Milanos për ndërtimin e një stadium të ri, që do të ndërtohet në të n
Me stadium të ri dhe me Mbappen e Haaland, MARCA zbulon super projektin e Perez (VIDEO) Florentino Perez ka plane të mëdha për Real Madrid në vitin 2022. Presidenti është ende duke punuar pa u lodhur për
Mbi tvolinë me të brendshme, Morena Taraku prezanton projektin e ri (FOTO LAJM) Modelja Morena Taraku prej kohësh i është përkushtuar seriozisht edhe muzkiës. Kësaj herë Morena ka vendosur që t'i k
Do "braktisë" Dua të të bëj të lumtur? Arbana zbulon projektin e ri (FOTO LAJM) Arbana Osmani po vjen me një projekt të ri dhe këtë e ka zbuluar vetë me një video të postuar së fundmi ku shfaqet duke
Për herë të parë në Shqipëri, Ledri Vula publikon videoklipin 360° (VIDEO) Vetëm pak minuata më parë, siç kishte paralajmëruar Ledri publiokoi projektin e veçantë, "Piano Rap". E veçanta e kë
Një koncert tribut për Dr.Florin, West Side Family surprizon fansat me projektin e radhës (FOTO LAJM) Landi i West Side Family i ka surprizuar të gjithë fansat me postimin e radhës. Ai ka zbuluar se shumë shpejt, me 5 mars
Capital T publikon këngën e parë të albumit të ri (VIDEO) Reperi Capital T ka lansuar projektin më të ri muzikor për këtë vit. Capital T ka publikuar këngën e parë nga albumi
Mbylli plot sukses sezonin, Luana surprizon me projektin e radhës (FOTO LAJM) Luana Vjollca është autorja edhe moderatorja e emisionit “Shiko kush luan” që i ka dhuruar shqiptarëve të qeshura pafun
"Stadiume në të gjithë Shqipërinë", Duka zbulon projektin e radhës Ndërtimi i impianteve të reja sportive është projekti i radhës për Federatën Shqiptare të Futbollit. Diçka të tillë e ka