1.6 ton kokainë, kapet në Shkodër me çanta me para bosi i grupit
999 rezultate për

projektimin

Renault paraqet konceptin Twizy Sport F1 (FOTO-LAJM) Renault prezanton një koncept të ri Twizy Rs F1, e cila do te paraqitet sot dhe nesër para publikut në Barcelonë. Për nd
Arkitektura, ja 10 shkollat me më të bukura (FOTO-LAJM) Gjate vitit 2012 janë krijuar hapësira të reja arsimore, me një fokus në projektimin, madje edhe në vendet ku më parë nu
Fabrika përfshihet nga zjarri, 80 viktima në Pakistan Të paktën 80 persona kanë humbur jetën si pasojë e një zjarri që ka rënë në një fabrikë tekstilesh në qytetin Karachi të