999 rezultate për

projekti

Protestuesit te Unaza e Re: Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë Banorët e Unazës së Re kanë dalë sërish mbrëmjen e sotme në protestë. "Me zjarr e benzinë do ta mbrojmë shtëpinë". Ja
Kurti: Projekti për shkëmbim territoresh ka dështuar, por ideja nuk ka vdekur Kryetari i lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti, tha në një intervistë për Zërin e Amerikës se në takimet me të dërguarin
Janë në krizë të thellë, Meguire: Projekti i Manchester United kërkon kohë Një blerje shumë e kushtueshme, që deri tani nuk ka justifikuar pritshmëritë. Gjithsesi, Harry Maguire është i bindur pë
"San Siro" i ri rrezikon mos ndërtohet, banorët dalin kundër projektit (VIDEO) Një tjetër problem për Inter e Milan në rrugëtimin drejt stadiumit të ri San Siro. Banorët e komunës 7 të Milano janë re
“Një film për të qarë”! Partneri i Arbanës ka gati projektin që do të na prekë të gjithëve (VIDEO) Rreth një muaj më parë Eduart Grishaj dhe stafi i tij, nisën një udhëtim drejt Veriut të Shqipërisë. Udhëtimi i tij nuk
"Rilindja Urbane" betonizoi memorien kolektive të Durrësit (FOTO LAJM) Bashkia harxhoi miliona euro nëpërmjet programit të Rilindjes Urbane për t’i dhënë një imazh të ri dy shesheve kryesore
Milani dhe Interi prezantojmë projektin e stadiumit të ri, flasin drejtuesit e 2 klubeve (VIDEO) Milani dhe Interi kanë prezantuar propozimet e tyre për një arenë të re që do të zëvendësojë Giuseppe Meazzan apo San Si
Premtimi i Braçes: Kush kërkon të ndërtojë banesën e dëmtuar nga tërmeti do marrë falas projektin dhe lejen Zv.kreministri Erion Braçe ka premtuar se duke nisur nga dita e mërkurë, qeveria do të miratojë një ligj ose një VKM e c
Pas "Doktor Plastik", zbulohet projekti i ri ku do të shihni Kiara Titon (VIDEO) E kemi parë nëpër shumë emisione televizive duke intervistuar personazhet tanë më të dashur. Së fundmi u angazhua po ash
Milani dhe Interi dorëzojnë projektin për stadiumin e ri Milani dhe Interi kanë ide shumë të qarta për çështjen e stadiumit. E vetmja zgjidhje e konsideruar nga të dyja klubet ë
Projekti për Aeroportin e Vlorës është gati, Rama: Mrekulli arkitektonike! Projekti për Aeroportin Ndërkombëtar të Vlorës është gati. Lajmi u bë i ditur nga kryeministri Edi Rama, i cili tha se:
Anxhela Peristeri paska gjëra serioze, flet për lidhjen e dashurisë dhe zgjerimin e familjes (FOTO LAJM) Anxhela Peristeri ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina”, ku gjatë emisionit foli për projektin e saj më të ri “Shp
Bleona Qereti vjen me projektin më të veçantë: Kancer digjital! (FOTO LAJM) Komentet negative në rrjete sociale, shpesh edhe ofenduese, janë kthyer në një shqetësim të vërtetë për shumë personazhe
Stresi publikon super projektin e ri, vjen në bashkëpunim (VIDEO) Reperi nga Shqipëria, Stresi ka publikuar projekti e ri. Kënga e re e reperit mban titullin "Nuk o veç gang" dhe erdh
Pas "Treshat" me binjakët, Bora Zemani nis xhirimet e projektit të ri (FOTO LAJM) Pas largimit nga “Digitalb”, Bora Zemanin e kemi parë nën logo të ndryshme televizionesh me projekte të reja. Si fill
“Projekti nuk është vetëm i imi”, Capital T zbulon të reja për koncertin gjigant në Tiranë (VIDEO) Në datën 19 të muajit shtator, Capital T ka lajmëruar të gjithë fansat se do të mbajë një koncert gjigant në sheshin “Në
Amarda Toska nis projektin e ri televiziv, ja ku do e shihni së shpejti (FOTO LAJM) Së fundmi biznesmenia dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Amarda Toska tërhoqi shumë vëmendjen me fotot nga pus
Elgit Doda së shpejti me një bashkëpunim, këngëtari zbulon pak nga projekti i ri (VIDEO) Edhe nëse nuk publikon shpesh projekte personale, disa hite të njohura shqiptare mbajnë vulën e tij. Kohët e fundit duke
Zbulohet projekti i ri i Encës, tashmë aktore protagoniste në një film (FOTO LAJM) Kjo verë i ka gjetur personazhet shqiptarë duke punuar për projekte të reja. Njëri prej tyre është Ermal Mamaqi që ka la
"Mbreti i xhunglës", kështu na prezanton Luana me projektin e ri (FOTO LAJM) Luana Vjollca duekt se e ka lënë përkohësisht pezull karierrën e saj si moderator dhe është fokusuar fuqishëm në karierr