999 rezultate për

projektet

Maxhoranca rrëzon 8 dekretet e Metës: Vijojnë projektet e rrugëve të florinjta Ashtu siç pritej, maxhoranca ka rrëzuar të gjitha dekretet e Metës mbi ligje dhe koncensione duke i lëna ato në fuqi siç
'Qani për herë të fundit sot', ky është mesazhi i Encës (VIDEO) Ditën e sotme, këngëtarja Enca Haxhia ka ndarë me ndjekësit në Instagram një pjesë të baladës së saj që u pëlqye shumë n
ALBtelecom shpall projektet fituese të Super Generation. Ja cilët janë të rinjtë që do ndryshojnë botën! E enjtja e 28 Marsit shënoi dhe përmbylljen e një gare, e cila prej disa muajsh hodhi dritë mbi idetë e projektet e të r
Tirana mikpret për herë të parë Forumin Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe Inxhinierëve Për herë të parë, Tirana u bë pritësja e Forumit Ndërkombëtar të Arkitektëve dhe të Inxhinierëve për të diskutuar mbi pr
Gjermania ofron 5 miliardë euro për infrastrukturën në Maqedoninë e Veriut I dërguari i Merkelit, Ualter Defa, sjell këshilla të vlefshme, por e hap edhe derën për financim të projekteve të mëdha
Përzgjidhen 10 projektet e biznesit novatorë, finalistë të SUPERGENERATION Të rinjtë e talentuar të përzgjedhur nëpërmjet programit Super Generation, morën pjesë në ditën e hackathonës të realizu
Xhaferri-Dakos: Do të rishikojmë të gjitha projektet e bashkisë së Durrësit Rishikim të projekteve dhe analizë ekonomike të gjitha investimeve që ka kryer bashkia e Durrësit përgjatë viteve të fun
Xhaferri: Do të rishikojmë të gjitha projektet e bashkisë së Durresit Kryetari i Partisë Demokratike në Durrës ka paralajmëruar se hsumë projekte mund të ndryshojnë nëse vjen ai në pushtet.
Turi i dëgjesave për buxhetin 2019 dhe projektet e reja ndalet në Njësinë 1 Kreu i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj zhvilloi një bashkëbisedim me banorët e Njësinë 1 për “Buxhetin e vitit 2019”,
Vijon turi i dëgjesave për Buxhetin 2019 dhe projektet transformuese në Njësinë 2 Turi i dëgjesave me qytetarët për Buxhetin 2019 dhe bilanci i punëve të kryera në këto 3 vjet u ndal dje pasdite në Njës
Lekaj: Kjo rrugë përfundon më 10 shtator Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, të dielën ka vizituar punimet në zgjerimin e rrugës N25.2, në hyrje të Prishtinës
Tolga dhe Almeda desh e pësuan për shkak të një keqkuptimi Është vështirë t’i gjesh larg njëri-tjetrit, edhe atëherë kur projektet i kanë në drejtime të ndryshme, madje edhe atëhe
Aktori i "Portokallisë": O Edi, fshij b*thën me projektet e tua, rrugët janë copë (VIDEO) Aktori i Portokallisë, Rezart Veleshnja, ka qenë në llixhat e Bënjës në Përmet, një nga zonat më të bukura në vend, që ç
Bekim Jashari pret në zyrë një ministre të PDK-së Ministrja e Integrimit Evropian, Dhurata Hoxha, priti në takim kryetarin e komunës së Skenderajt, Bekim Jasharin, me të
Qeveria pëlqen projektet e Shpend Ahmetit për të mirën e qytetarëve Ministri i Infrastrukturës, Pal Lekaj, dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, kanë mbajtur një konferencë shtypi, të
Rama u përgjigjet qytetarëve: Po i madh jam, 198 cm Mëngjesin e sotëm kryeministri Edi Rama ka prezantuar projektin për rrugën e re Thumanë-Fushë Krujë-Kashar, pjesë e Prog
U nxorr nga mbledhja, reagon Veliaj: Sjellja e turpshme e PD, sulmojnë projektet më të bukura të Tiranës Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, në një reagim ka sqaruar se ai ishte i ftuar për të marrë pjesë në mbledhj
Nga mbikalimi te Shqiponja, projektet e Veliajt për Tiranën Vera që vjen do ta gjejë Tiranën në një kantier të vërtetë të punëve infrastrukturore. Bashkia e Tiranës do të nisë një
Këngëtari shqiptar shpërthen ndaj portaleve (FOTO LAJM) Këngëtari shqiptar, Young Zerka duket se është mjaft i pëlqyer për projektet e tij muzikore. Në një postim të fundit
Rama nxjerr projektin e një rruge por harron një detaj të rëndësishëm (VIDEO) Kryeministri Edi Rama ka përcjellë mëngjesin e kësaj të hëne një lajm për qytetarët, teksa i ka njohur ata me projektin