999 rezultate për

programi

U largua papritur nga programi, autorja e "Përputhen" hedh në gjyq Beartin (FOTO LAJM) Vetëm pak javë më parë, konkurrentja Shqipe Hysenaj u pezullua nga emisioni “Për’puthen”. Sipas produksionit, ajo përdor
U përjashtua nga programi, nuk ndalet Shqipja: Do të fundos shumë veta (FOTO LAJM) Pas shumë sulmeve dhe shprehje bullizuese në studio, Shqipe Hysenaj u përjashtua për një afat të pacaktuar nga emisioni
Polici lokale në Maqedoni? Qeveria e re e Maqedonisë së Veriut në kuadër të programit të saj do të vendosë polici komunale nën kompetenca të pushte
Vajza e Robert Alias mahnit jurinë, kalon në finalen e "The Voice" në Belgjikë (VIDEO) Vajza e Robert Aliajt, Gala, është zyrtarisht një nga finalistet e “The Voice Kids” në Blegjikë. Pak muaj më parë, në au
Përgatitjet për Ligën e Kombeve, kombëtarja publikon programin e grumbullimit (FOTO LAJM) Pas shpalljes së listës për dy ndeshjet e Nation League kundër Bjellorusisë dhe Lituanisë, trajneri Edi Reja ka përpilua
Robert Berisha edhe moderator, çfarë programi do të drejtojë këngëtari (FOTO LAJM) Robert Berisha ka realizuar një ndër ëndrrat e tij më të mëdha. Shpeshherë, ai ka shprehur dëshirën për të realizuar një
"Tradhton" vëllezërit Veshaj, Bora do të drejtojë programin e njohur në Top Chanel (FOTO LAJM) Moderatorja e njohur Bora Zemani, në këtë sezon të ri televiziv do të shfaqet nën logon e “Top Channel”. Fotoja që vetë
BDI prezanton sot programin qeverisës Sot është një ditë e rëndësishme për BDI e cila tashmë e ka bërë publike nismën e saj poër një kryeministër shqiptar.
Opozita shqiptare në Maqedoni prezanton programin Koalicioni opozitar shqiptar mes Aleancës dhe Alternativës ka hapur fushatën me prezantimin e programit zgjedhor “Shtet
Heqja e taksës ndaj Serbisë, SHBA zhbllokon fondet për Kosovën SHBA ka filluar riaktivizimin e fondeve dhe programeve për Kosovën pas heqjes së reciprocitetit nga qeveria e re e Avdul
Studentë e profesionistë të rinj, ambasada e SHBA ofron një program shkëmbimi Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ofron një mundësi më shumë për të gjithë studentët, apo profesionistët e r
Qeveria Hoti prezanton Programin e qeverisjes 2020–2023 Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Avdullah Hoti në mbledhjen e mbajtur sot miratoi Programin
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO) Moderatorja e emisionit “Fshatrat e Shqipërisë”, Ilnisa Agolli foli në studion e Shqipërisë Live për incidentin e ndodhu
"Degjenerim, show kaq kriminal", Agron Llakaj i zhgënjyer nga programi shqiptar (VIDEO) Programi më i ri që ka startuar në "Top Channel" çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show, por që
Rama del bllof, në 2013 fitoi zgjedhjet duke premtuar rikostruktimin e teatrit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë i vendosur rreth shembjes së teatrit Kombëtar. Por në 2013, kur Edi Rama shpal
LDK-AAK-Nisma, takim për të harmonizuar programin qeverisës I mandatuari për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hotin, ka pritur sot në takim partitë me të cilën synon të q
CIA filloi programin e kontrollit të mendjes para 67 vjetësh Drejtori i CIA-s, Allen Dulles, më 13 prill 1953, nis programin e kontrollit të mendjes MKULTRA. Qëllimi i projektit
Koronavirusi i merr jetën producentit të programit njohur (FOTO LAJM) Hal Willner ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare. Producenti, i njohur për kontributin e tij në albume dhe koncerte,
Dorëhiqet shkencëtari kryesor i BE, i refuzuan propozimet për programin kundër COVID- 19 Shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian dha dorëheqje, duke dënuar, siç tha, përgjigjen “zhgënjyese” të Brukselit ndaj