122 rezultate për

programi

Nėnshkruhet IPA 2015 nė vlerė prej 78 milionė euro Qeveria e Kosovės e ka miratuar nismėn pėr nėnshkrimin e Marrėveshjes financiare IPA 2015, nė vlerė prej 78 milionė euro
PD nuk i ndahet ministrit Beqaj: I dha vetes 85 milionė lekė pėr instalimin e njė programi Vijon edhe sot maratona e gjatė e akuzave nė drejtim tė ministrit Beqaj nga ana e PD. Nė vazhdėn e akuzave, Partia Demok
Programi i strehimit/ Ja kriteret pėr familjet qė do pėrfitojnė nė Tiranė Bashkia e Tiranės edhe kėtė vit e ka programuar buxhetin qė do tė japė pėr programin e strehimit. Po kush do tė jenė kri
BDI organizoi debat pėr bujqėsinė: Programi ynė, real (FOTO LAJM) Departamenti pėr bujqėsi dhe blegtori pranė Bashkimit Demokratik pėr Integrim, sot organizoi debat me temė "Bujqėsia dhe
Gjosha: Prioritet mjedisi, transporti, infrastruktura dhe nxitja e ekonomisė lokale Ministrja e Integrimit Europian, Klajda Gjosha, mori pjesė nė eventin lanēues tė Programit tė financuar nga Bashkimi Eur
Programi i ndeshjeve nė grupet e Championsit (FOTO LAJM) Dje ėshtė hedhur shorti i Ligės sė Kampionėve ku janė mėsuar tė gjitha grupet. Tashmė ėshtė publikuar orari i 8 Grupe
Dėshmitari qė “fundosi” Aldo Baren i heqin mbrojtjen Arben Kicja, njė nga dėshmitarėt kyē nė ēėshtjen kundėr kreut tė bandės sė Lushnjės, Aldo Bare, ka deklaruar se jeta e t
Varroset pesė vjeēarja Blinera Sheqiri qė vdiq nga kanceri (VIDEO) Blinera Sheqiri e cila nė vitin 2014 ėshtė diagnostifikuar me tumor nė veshkė, ka vdekur mė 30 korrik, ndėrkaq ceremonia
"Whooming" programi qė zbulon telefonatat e fshehta "Whooming" ėshtė programi, i cili u jep fund telefonatave anonime. Ky ėshtė njė program qė bėn tė mundur zbulimin e numr
KOMENT/ Tė gjithė nėn pėrgjim Koment nga Albeu.com Publikimi nė Wikileaks i e-maileve tė shkėmbyera mes Shėrbimit Informativ tė Shtetit dhe nj
Ja aktivitetet e Muajit Ramazan nė Tetovė (FOTO) Komuna e Tetovės dhe BFI-Tetovė vijnė me axhendė tė pėrbashkėt pėr muajin e shenjtė tė Ramazanit. Aktivitetet do tė n
Ruēi: Veliajn e mbėshtet gjithė PS, Kosova ndodhet nė ndėrmarrjen e gabuar Teksa ka analizuar deri nė detaj punėn e Veliaj dhe Kosovės, Gramoz Ruēi nuk nguron qė tė japė edhe ai vlerėsimin e tij
Mustafa injoron Opozitėn: Nuk mė bėjnė pėrshtypje ultimatumet Kryeministri Isa Mustafa, nė kohėn kur Opozita u shpreh se do tė vazhdojė protestat, ka vizituar panairin "Prishtina 201
BE jep 12 mln euro pėr bashkėpunimin ndėrkufitar Maqedoni-Shqipėri Bashkimi Evropian do tė ndajė rreth 12 milionė euro pėr programin e ri ndėrkufitar IPA midis Republikės sė Maqedonisė dh
Ja pse VV kritikon Qeverinė Mustafa Vetėvendosje vazhdoi sot me trajtimin kritik tė programit tė qeverisė, duke u pėrqendruar nė politikat fiskale dhe ato t
Ja programi stėrvitor i Kombėtares Krahas listės sė futbollistėve tė thirrur pėr ndeshjen kundėr Armenisė, tekniku italian i Kombėtares Gianni De Biasi ka
Programi bėrthamor i Tehranit, Kerry takohet me Zarif Diskutimet pėr programin bėrthamor tė Tehranit kanė bashkuar sot nė njė takim Sekretarin amerikan tė Shtetit, John Kerry
A i ka zbuluar CIA UFO-t? Repubblica Na i hoqėn edhe UFO-t. Po ēfarė “Unidentified Flying Objects” (Objekte Fluturakė tė Paidentifikuar)
Komuna e Tetovės prezanton programin e Vitit tė Ri Komuna e Tetovės edhe pėr kėtė Vit tė Ri ka bėrė pėrgatitjet e duhura pėr njė festė sa mė tė bukur. Pėrmes njė komuni
Nga Real Madrid te Sassuolo, ja programi i fundvitit pėr Milanin Pas ndeshjes me Romėn tekniku i Milanit Filippo Inzaghi i ka dhėnė njė javė pushim skuadrės sė tij. Por sipas asaj qė sh
 
Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga

Domatet, patat, mandarinat .. kanė qenė vetėm disa nga "mjetet" qė opozita ka pėrdorė sot kundėr qeverisė nė protestėn e mbajtur nė Tiranė.