999 rezultate për

program

Keni nevojë të bini në peshë? Një program detoksifikues për 24 orë Çdo moment i vitit mund të jetë i duhuri për të zbatuar një program detox i cili ndihmon për të detoksifikuar trupin, pë
BDI prezanton sot programin qeverisës Sot është një ditë e rëndësishme për BDI e cila tashmë e ka bërë publike nismën e saj poër një kryeministër shqiptar.
Opozita shqiptare në Maqedoni prezanton programin Koalicioni opozitar shqiptar mes Aleancës dhe Alternativës ka hapur fushatën me prezantimin e programit zgjedhor “Shtet
Gjërat që duhet t’i bëni para se të filloni vrapimin Nëse keni vendosur të krijoni një formë të trupit dhe të filloni të vraponi çdo ditë, duhet t'i keni parasysh disa gjëra
Heqja e taksës ndaj Serbisë, SHBA zhbllokon fondet për Kosovën SHBA ka filluar riaktivizimin e fondeve dhe programeve për Kosovën pas heqjes së reciprocitetit nga qeveria e re e Avdul
Studentë e profesionistë të rinj, ambasada e SHBA ofron një program shkëmbimi Ambasada e Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ofron një mundësi më shumë për të gjithë studentët, apo profesionistët e r
Qeveria Hoti prezanton Programin e qeverisjes 2020–2023 Qeveria e Republikës së Kosovës, e drejtuar nga kryeministri Avdullah Hoti në mbledhjen e mbajtur sot miratoi Programin
Një ftesë për ta bërë të lumtur, Isli Islami surprizohet "live" në emisionin e mëngjesit (VIDEO) Moderatori i programit të mëngjesit në ekranin e Top Channel, Isli Islami është surprizuar teksa ka qenë duke drejtuar W
E sulmoi qeni teksa po xhironte programin, flet moderatorja e Top Channel (VIDEO) Moderatorja e emisionit “Fshatrat e Shqipërisë”, Ilnisa Agolli foli në studion e Shqipërisë Live për incidentin e ndodhu
"Degjenerim, show kaq kriminal", Agron Llakaj i zhgënjyer nga programi shqiptar (VIDEO) Programi më i ri që ka startuar në "Top Channel" çdo të premte “Aventurierët” vjen në formën e një reality show, por që
Rama del bllof, në 2013 fitoi zgjedhjet duke premtuar rikostruktimin e teatrit (FOTO LAJM) Kryeministri Edi Rama vazhdon të jetë i vendosur rreth shembjes së teatrit Kombëtar. Por në 2013, kur Edi Rama shpal
LDK-AAK-Nisma, takim për të harmonizuar programin qeverisës I mandatuari për kryeministër nga radhët e LDK-së, Avdullah Hotin, ka pritur sot në takim partitë me të cilën synon të q
CIA filloi programin e kontrollit të mendjes para 67 vjetësh Drejtori i CIA-s, Allen Dulles, më 13 prill 1953, nis programin e kontrollit të mendjes MKULTRA. Qëllimi i projektit
Koronavirusi i merr jetën producentit të programit njohur (FOTO LAJM) Hal Willner ka ndërruar jetë në moshën 64 vjeçare. Producenti, i njohur për kontributin e tij në albume dhe koncerte,
Dorëhiqet shkencëtari kryesor i BE, i refuzuan propozimet për programin kundër COVID- 19 Shkencëtari kryesor i Bashkimit Evropian dha dorëheqje, duke dënuar, siç tha, përgjigjen “zhgënjyese” të Brukselit ndaj
Kastro Zizo flet për ndërprerjen e programit të tij: Emisionit tim iu pre koka (VIDEO) Në një lidhje për "Rreze Dielli", Kastro Zizo ka folur për ndërprerjen e programit të tij “Late Night show”. Ai ka t
Florian Binaj i del kundër Top Channel për programin e fundit: Turp! (FOTO LAJM) Aktori i njohur i shoë-t të humorit “Portokalli”, Florjan Binaj është shprehur se ndihet i zhgënjyer nga programi i ri q
Florjan Binaj e tha publikisht: I zhgënyer nga programi i ri i Top Channel (FOTO LAJM) Florjan Binaj është shprehur i zhgënjyer për programin më të ri që ka nisur nga dje, 3 prill në televizionin ku aktori p
Rama zbulon vendimin, sa shkolla e godina studentësh do të rindërtohen (FOTO LAJM) Kryeministri Rama përmes një postimi në Facebook ka njoftuar se sapo është firmosur Vendimi i Këshillit të Ministrave, p
Koronavirusi në Shqipëri, ndalohet publiku në programet televizive AMA urdhëron mediat audiovizive për mbrojtjen e personelit brenda mjediseve të redaksive dhe studiove. AMA thotë se d