999 rezultate për

profilit

Blakaj nuk lë fjalë pa thënë për Lumezin nga Amerika Ish-prokurori i Prokurorisë Speciale, Elez Blakaj, që u largua për në SHBA, ka ironizuar lidhur me deklaratat e kryeprok
Adoleshentja që shiti virgjërinë për 2 milion dollarë tregon të vërtetën tronditëse Një adoleshente rumune e cili dyshohet se ka shitur virgjërinë e saj në internet, ka pohuar se historia e saj ishte thje
Instagram sjell risinë e shumëpritur, padyshim që do e pëlqeni (FOTO LAJM) Instagram është një nga rrjetet sociale më të përdorur në të gjithë botën, sidomos nga të rinjtë. Krijuesit e këtij
Ja çfarë zbulon fotografia e profilit për ty Mediat sociale mund të tregojë shumë për personalitetin tuaj. Fotografia që zgjedhim për profilin e rrjeteve sociale
Ja përse nuk duhet t'i besojmë fotografitë e profilit (FOTO LAJM) Njerëzit në këtë artikull janë me të vërtetë të guximshëm. Disa prej tyre publikuan fotografitë e tyre më të mira në
Dëshmi që fotot e profilit janë gënjeshtër! (FOTO LAJM) Gjithkush e ka një fotografi që nuk i pëlqen vetja aspak. Ekzistojnë disa fotografi të yjeve botërorë që do t'ju mbus
O'Conell: Nuk po hetohen zyrtarët e profilit të lartë Ruairi O’Connell, Ambasadori i Britanisë së Madhe, tha se Kosova nuk ka sfidë më më madhe sesa luftimi i korrupsionit, e
Çfarë tregon fotoja e profilit për ju? Fotoja e profilit në Facebook është një element që kërkon kohë dhe përkushtim nga ana e secilit nga ne. Zgjedhja e saj k
Ja çfarë i ndodh profilit tuaj në Facebook nëse ju vdisni Llogari e Facebookt është një ndër gjërat që vazhdon të ekzistojë dhe pas vdekjes. Facebook raportohet se, tashmë ka rre
Pritet të arrestohet një zyrtar i lartë i PDK-së Institucionet e drejtësisë kanë paralajmëruar se së shpejti do të arrestojnë një zyrtar të lartë të Partisë Demokratike
Rama me profil të ri Pas plot 4 muajsh, kryeministri Rama ka rifreskuar fotografinë e profilit dhe atë të kopertinës. U përfol shumë se muaji
Risia më e re nga Facebook Facebook po punon për të sjellë risi të reja në ndryshimin e fotos së profilit. Sipas TechCrunch, Facebook është duk
Facebook do të ndryshojë prapë, ja çfarë do të shtojë (FOTO) Facebook pritet që të pësojë të tjera ndryshime, pasi siç dihet rrjeti social më i përdorur në botë ndryshon herë pas he
Ibra i ofrohet Juves, ja përgjigja "Jo faleminderit", këto kanë qenë dy fjalët që kanë thënë drejtuesit e Juventusit për një yll të madh të futbollit botër
Twitter dërgon mesazheve tek secili përdorues Twitter njofton se do të lejojë dërgimin e mesazheve direkte tek secili përdoruesit i rrjetit social, edhe nëse pranuesi
Zyrtare: Sepp Blatter rikandidon për FIFA-n Ishte diçka që përflitej dhe që pritej, por tani është zyrtare: Joseph Blatter rikandidon për të pestën herë për postin
Rama paralajmëron shkurtimin e mësuesve jashtë profilit Raporti i arsimit parauniversitar tregoi se 177.000 nxënës janë lënë në dorë të mësuesve jashtë profilit, pa arsimin për
Rama: Provim licensimi për mësuesit në këtë sistem të kalbëzuar Kryeministri Rama ka përcjellë sot rezultate tejet tronditëse sa i takon sistemit arsimor, ku përfshihen mësues pa arsim
Flamuri kuq e zi në foton e profilit të Ramës, rekord klikimesh në rrjetet sociale Menjëherë pasi postoi një status në Facebook pas vendimit të UEFA-s, kryeministri Rama ka ndryshuar edhe foton e tij të
Xhelal Mziu ulet në 'fron' (FOTO LAJM) Kryetarit të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, nuk i shpëton asnjë koment bërë kundrejt tij, në rrjetin social Facebook.