999 rezultate për

profilin

Milloshoski ka një sugjerim për kryetarin e tij Deputeti i VMRO-DPMNE-së, ish-ministri i Jashtëm në qeverinë e Nikola Gruevskit dhe me vite të tëra pjesë e udhëhehqësis
Zbatoni këto 6 rregulla, ndryshe Facebook ju mbyll profilin Skandali i Facebook është padyshim një nga temat më të nxehta të momentit. Këtë herë vetë platforma ka zbuluar stand
Vetëm një muaj pas lindjes së vajzës, shikoni si duket Floriana Garo (FOTO LAJM) Ajo është bërë nënë përpara një muaji, por duket më në formë se kurrë. Fjalën e kemi për Floriana Garon, e cila prej
Pas suksesit i shiti profilin e Instagramit Ijes, fansat kryqëzojnë Bes Kallakun Dicka e cuditsahmë është vënë re ditën e sotme nga fansat e Ijes së Besit në Instagram. U duk se suksesi i tepërt, bë
Shpërthen vëllai i Dybalas pas mosgrumbullimit të Paolos Lënja jashtë e Dybalas në grumbullimin e Argjentinës për dy miqësoret, e ka shtyrë vëllanë e Dybalas, Gustavon të bëja a
Ymeri heq dorë përfundimisht nga kjo punë Ish-kryetari i Vetëvendosjes, Visar Ymeri tanimë duket se ka ndarë përfundimisht rrugët me këtë parti. Pas dorëheqjes
Bleona shkëlqen në Oscar (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare Bleona Qerreti ka marrë pjesë në ceremoninë e ndarjes së çmimeve ''Oscar''. Ka qenë vetë ajo, e
Jo vetëm puron, këtë gje Blerim Destani s’e heq nga dora (FOTO LAJM) Nëse vëzhgoni një herë të vetme profilin e aktorit të njohur Blerim Destani në Instagram, do të shikoni se ai pothuajse
Këngëtari shqiptar përgatit cigare me marijuanë para gjithë fansave (FOTO LAJM) Nëse menduat se epoka “e bukur” kur problemet e Stresit me policinë mbaruan do të zgjasë goxha, fatkeqësisht gabuat.
Flet për k**va të lira, këngëtares shqiptare nuk i hap dot profilin nga fotot +18 (FOTO LAJM) Shkëndije Mujaj momentalisht ka publikuar këngën Cash, të cilën ka thënë se ja dedikon vajzave që i konsideron “cheap bi
Balotelli video në terapi: Nuk është ashutu siç mendoni, ju betohem Të martën në mbrëmje, Mario Baloteli nuk mund të jepte kontributin e tij për Nicën, kur ekipi i tij u eliminua nga Monac
Harrojeni Ermalin! Në profilin e Amit krijohet një super-situatë komike! (FOTO LAJM) Ndonjëherë, nuk të duhet të sforcohesh shumë për t’i bërë të tjerët të qeshin. Ndonjëherë, i bën krejt padashje. Ndonjëh
I zbuloi profilin në Tinder, 25-vjeçarja vret me thikë të dashurin Një 25-vjeçare është dënuar me 20 vite burg pasi theri me thikë ish të dashurin e saj. Ajo e la të vdekur në vend ishin
Djali i Ronaldos hap profilin e tij në Instagram, por do shokoheni nga fotoja e tij e parë (FOTO LAJM) Pak orë më parë, Cristiano Junior, vetëm 7 vjeç e gjysmë, hapi profilin e tij zyrtare, por me një foto të çuditshme që s
Vajza e Ema Andreas vjen me forma ''bombastike'' (FOTO LAJM) Sara Kapo gjithë ka ditur të tërheqë vëmendjen e publikut në mënyrën e saj ektravagante, duke ekspozuar trupin e saj me
Mustafa ia hedh fajin fëmijëve që u përdorën për hesap të LDK-së Pak më parë është bërë e ditur se ish-kryeministri i vendit njëherësh lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Musta
Hakerat thyejnë profilin që dyshohet në vrasjen e Aulonit, ja çfarë shkruajnë (FOTO LAJM) Hakerat kanë mundur të thyejnë e të marrin në zotërim profilin të Facebook të të dyshuarës Riga Gosalci që mendohet se k
Facebook kupton që gjyqtarja ka vdekur, shikoni se çfarë shkruan në profilin e saj (FOTO LAJM) Rrjetet sociale po bëhen gjithnjë edhe më të "mençura" dhe të sofistikuara. Facebook ka vendosur një shënim në profi
Albana Osmani rikthen Instagramin, hedh poshtë çdo aludim (VIDEO) Moderatorja e njohur Albana Osmani mesa duket më në fund e ka rikthyer profilin e saj në Instagram vetëm pak ditë pasi
Albana Osmanit i vjedhin Instagramin, i nxjerrin foto me... (FOTO LAJM) Në llogarinë zyrtare të moderatores Albana Osmani janë publikuar disa foto të çuditshme. Asaj i kanë vjedhur profili