999 rezultate për

profilin

U plagos në sulmin terrorist, Batra: Faleminderit të gjithëve, jam shumë mirë! Mbrojtësi i Dortmundit, Mark Bartra do ta ndjek ndeshjen nga TV ndaj Monacos. Familjarët dhe klubi kanë konfirmuar se ai
S'pranon ti japë djalin Eglantinës, rrjeti shpërthen ndaj Armandos në profilin e tij (FOTO LAJM) Të dielën që shkoi në “E diela shqiptare” u zhvillua historia e pazakontë e një nëne nga Kuçova e cila akuzonte vjehrrën
Lojtarët e kombëtares darkojnë para grumbullimit Ka filluar grumbullimi i futbollistëve kuqezi për ndeshjet me Italinë dhe Bosnjën. Disa nga lojtarët e Kombëtares shqipt
"Policët janë superhajdutë"! Rama i kontrollon profilin komentuesit dhe ja nxjerr "të palarat" Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama i ka dalë në mbrojtje Policisë së Shtetit. Teksa komunikimin javor në Facebook e kis
Futbollistit të njohur i vjedhin profilin në Instagram dhe i publikojnë pamje intime (FOTO LAJM) Vjedhja e profileve në rrjetet sociale është bërë problem i madh për personazhet publike. Këtë herë pre e tyre ka rë
Djemtë e Xhemi Shehut, më të bukurit e Instagramit (FOTO LAJM) Xhemi Shehu është një nga moderatoret më popullore, për shkak dhe të spektaklit ku ajo bën pjesë. Moderatorja e njohu
Bebe Rexha super seksi në videoklipin "I Got You" (VIDEO) Këngëtarja Bebe Rexha ka publikuar videoklipin e këngës së saj të kthyer tashmë në një hit, “I Got You”. Bebe e kisht
Marina Vjollca ka diçka speciale për të gjithë (FOTO) Prezantuesja e njohur e emisionit "Proçesi Sportiv", Marina Vjollca është jo vetëm një femër e suksesshme në botën e mo
Jo vetëm Pioli, dalin në skenë emra të rinj për Interin Pas largimit të Frank De Boer, Interi është vënë në kërkim të trajnerit të ri. Përballë Southampton dhe Crotone-s, skuad
Zbulohet poezia e pacensuruar për Edi Ramën (FOTO) Ish-Kryeministri Berisha nuk gjen rëhat as në fundjavë duke sulmuar vazhdimisht krun aktual të qeverisë Edi Rama. Së
Kujdes! Kjo fotografi mund t’ju bllokojë përgjithmonë profilin tuaj në Facebook Një imazh i një maceje tërësisht të pafajshme është ai që po mbyll llogaritë e shumë njerëzve. I pari që u përball m
Graniti i përgjigjet në këtë mënyrë Taulantit (FOTO) Pas Taulant Xhakës, i cili ka qenë i pari që ka folur mbi sfidën emocionuese që do të ketë me të vëllain mbrëmjen e nesë
Bieber humb "betejën" me ish të dashurën, mbyll Instagramin Justin Bieber nuk ka mundur dot që të ruajë qetësinë, duke vendosur që të mbyllë profilin e tij në Instagram me 77.8 mil
Stresi rikthehet fuqishëm, ja projekti i radhës (VIDEO) Reperi i njohur Stresi pritet që së shpejti të publikojë projektin e ri muzikor. Këngëtari ka postuar në profilin e
Gafa e Berishës në Facebook, ja kujt i bën “tag” në vend të Shullazit (FOTO LAJM) Në një postim në rrjetet sociale sot, ish¬-kryeministri Sali Berisha ka bërë një koment, e ka kërkuar që të bëj “tag” Em
Gati albumi i parë i Encës Kur përmendim Encën na vjen ndërmend zhurmën që krijon në median rozë. Por përpos incidenteve në skenë e jo vetëm, ajo v
Gylsereni me kë po i kalon pushimet verore? (FOTO LAJM) Nurgul Yesilcay, e njohur për audiencën shqiptare me rolin e Gylserenit, këto ditë ka menduar mjaft mirë që ti kalojë pr
Si të fshini lehtë nga faqja juaj e Facebook postimet (FOTO LAJM) Postimet që ne bëjmë në facebook qëndrojnë të ruajtura në historinë tonë digjitale. Kohët e fundit vihet re se rrjeti so
Gjimshiti ironizon De Biasin: Ja çfarë shkruan në profilin e tij Berat Gjimshiti i ka dërguar një mesazh mjaft thumbues Gianni De Biadit, i cili e la jashtë listës përfundimtare për pje
Olta Gixhari i jep fund lidhjes? Ende nuk e dimë se sa të vërteta janë zërat se mes Olta Gixharit dhe të dashurit të saj funksionon lidhja. Thashethemet
 
Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit.

Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.

Portali i njohur sportiv “Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës së sotme ku personazhet kryesore sigurisht do të ishin nga super ndeshja ndërmjet Barcelonës dhe Juventusit. Në të është trinomi i frikshëm i Barcelonës MSN dhe dyshja e hekurt e mbrojtjes juventine, Bonucci-Chiellini.