999 rezultate për

profili

I ra "nga Kina", por Lori zbuloi për ndjekësit nëse është në një lidhje? (FOTO LAJM) Lori Hoxha është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri e cila njihet për stilin e saj të veçantë. Është fare e leh
"Rreze dielli që çan errësirën i vetëm", komentuesi deliron në profilin e Ramës (VIDEO) Kryeministri Rama ka postuar në rrjetin social Facebook ditën e sotme një video nga Bypassi i Fierit. Por më shumë s
Të bukura por me histori të errëta, njihuni me vajzat problematike nëpër botë (FOTO LAJM) Në Instagram dhe Twitter ekziston një profil dedikuar vajzave të bukura të arrestuara, ku postohen fotot e tyre pas arre
Profili i Hotit dhe hija e Mustafës Profili i kryeministrit të ri të Kosovës - Avdullah Hoti është ngjitur në skenën politike në 2006-n nga Agim Veliu dhe t
Pasi i dhunuan djalin i nxorrën dhe fotot, Gent Zenelaj-Veliut: Kërko falje, ky është turp! Një incident skandaloz ndodhi pak ditë më parë në Tiranë ku një i mitur u dhunua nga një polic, i cili për momentin ësht
Johnny Depp hap llogari në Instagram dhe thyen rekord ndjekësish Aktori i njohur Johnny Depp i është bashkuar Instagramit në moshën 56 vjeçare. Me datë 16 Prill ai hapi për herë të parë
Megi Pojani mirëpret komentin: Meqë u mbyllën faqet +18 do të vizitojmë profilin tënd (FOTO LAJM) Megi Pojani është prurja më e re që po bën namin në Shoëbizin shqiptar. Ajo e ka nisur karrierën e saj si gazetare në
Shqiperia dhe Kosova pa strategji per profilin e diplomatit shqiptar Prof. Lisen Bashkurti Diplomacia shqiptare ne dy anet e kufirit kombetar, Shqiperi dhe Kosove eshte perballe sfidave
Ndjekësi e quan pornostare, Angela Martini i kthehet gjithë lezet joshëse nga karantina (FOTO LAJM) Kush tha që të rrish në shtëpi nuk është seksi? Nëse shkojmë në profilin e Angela Martinit do të shohim se veshjet e
Ali Ahmeti: Ne jemi NATO! Lideri i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti në faqen e tij zyrtare në Facebook shpreh urimin e tij për bashkë
I infektuar me koronavirus, e dashura e Ruganit komenton në profilin e lojtarit (FOTO LAJM) Koronavirusi ka paralizuar botën e normalisht edhe fotbollin. Infektimi me koronavirus i lojtarit të Juventusit, Dan
Klea Hutës i vjedhin faqen, publikohen pamje +18 (FOTO LAJM) Në një kohë që rrjetet sociale janë bërë gjithnjë e më të hakerueshme, duket se pre së fundi ka rënë moderatorja Klea Hu
Ky është profili i vrasësit të Kastriot Reçit (VIDEO) Ky është snajperi me të të cilën u ekzekutua dy ditë më parë biznesmeni Kastriot Reçi në Rrëshen. Armën e krimit mend
Profili me cool i momentit në Instagram është ai i "djalit me pankartë" (FOTO LAJM) Në këtë botë ka shumë gjëra të gabuara, disa prej tyre janë serioze dhe disa jo. Pjesa më e madhe e njerëzve i kalojnë
Postimet luksoze në Instagram, Morena Taraku merr vendimin drastik (FOTO LAJM) Morena Taraku shquhet për fotografitë e saj provokuese dhe stilin e kuruar që ka. Ajo preferohet dhe është shumë e k
Blakaj nuk lë fjalë pa thënë për Lumezin nga Amerika Ish-prokurori i Prokurorisë Speciale, Elez Blakaj, që u largua për në SHBA, ka ironizuar lidhur me deklaratat e kryeprok
Dua Lipa me look-un e ri? Një yll (FOTO LAJM) Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, numëron plot 34.5 milionë ndjekës në profilin e saj në Instagram. Aj
Tashmë beqar, Robert Berisha publikon bisedën me bionden misterioze (FOTO LAJM) Pas ndarjes me Nora Istrefin, Robert Berisha nuk nguron të bëjë publike flirtet e vajzave me të. Në një etiketim që një
Pas dy viteve martesë me Patrisin, Tuna merr vendimin surprizë (FOTO LAJM) Tuna dhe Patris Berisha janë një nga çiftet më të diskutuara në media. Pas ndarjes së Norës dhe Robert Berishës, u pë
Pas ndarjes nga Nora, Roberti bën komentin e papritur për Eneda Tarifan (FOTO LAJM) Para pak kohësh Robert Berisha përmes një postimi në profilin e tij të Instagramit, bëri të ditur se ai dhe këngëtarja e