999 rezultate për

profilet

Gjashtë muaj nga vdekja e Bryant dhe vajzës së tij, bashkëshortja merr vendimin ekstrem Kur kanë kaluar rreth gjashtë muaj pas vdekjes së Kobe Bryant dhe vajzës, bashkëshortja e tij ka vendosur të mbyllë rr
Çfarë do të ndodhë me profilet në Instagram të personave që kanë ndërruar jetë nga koronavirusi? Me numrin e vdekjeve që po rritet për shkak të koronavirusit nëpër botë, Instagram po ndërmerr hapa për t’i ndihmuar nj
Gjermania kërkon 472 mijë punëtorë, profilet më të kërkuara përveç mjekëve dhe infermierëve Mjeshtrit e ujit, të ngrohjes dhe pajisjeve për ajrin e kondicionuar janë zanatet më të kërkuara në Gjermani, thuhet në
“Bëje hundën operacion”, moderatorja shqiptare i kthehet fanses (FOTO LAJM) Leila Kraja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve këtë edicion në Dance With Me. Por teksa të gjithë e komplimentojnë, nuk
Këto janë 10 profilet në Instagram që tërbojnë fansat (FOTO LAJM) Instagrami ka marrë vëmendje të madhe edhe te shqiptarët dhe dita ditës po e kalon edhe Facebook-un. E natyrisht vajzat
Azilantët shqiptarë në Zvicër duhet të mbyllin profilet në Facebook Edhe Zvicra po shqyrton mundësinë që azilantëve, përfshirë edhe atyre shqiptarë tu kontrollohen edhe profilet e rrjeteve
Teknologjia arrin çmendurinë, një aplikacion për të njohur njerëzit Të gjithë e njohim Shazamin, aplikacionin nëpërmjet të cilit mund të gjesh titullin e cdo këngë në sfond. Por imagjin
Grabitën 3.2 mln dollar, profilet e 4 grabitësve të Rinasit dhe pse u liruan 2 komandot Ditën e djeshme policia e Tiranës vuri në pranga autorët e dyshuar të dy grabitjeve të ndodhura rrugës për në Rinas.
Yjet e kombëtares zbukurojnë profilet me ngjyrat kuqezi, ja urimet e tyre (FOTO LAJM) Ata kanë mbrojtur për vite të tëra fanellën kuqezi, dhe vijojnë ta mbajnë të veshur ende duke e nderuar me paraqitjet e
Facebook mbyll profilet e adhuruesve të kriminelëve serbë të luftës Rrjeti social "Facebook" ka mbyllur përkohësisht profilet e një numri të madh të përdoruesve që kanë publikuar fotografi
Profilet e larta në dorë të EULEX-it Autoritetet ndërkombëtare të ndjekjes nuk kanë treguar se cilat kushte duhet përmbushur që një rrethanë të konsiderohet
FSHF reagon kundër Shaqirit fals (FOTO) Federata Shqiptare e Futbollit me anë të një njoftimi përmes faqes zyrtare ka publikuar një lajm ku njofton se skuadra d
Ja kush janë profilet që ndjek Rama në Instagram Rrjetet sociale janë padiskutim një mjet komunikimi me qytetarët dhe këtë gjë di ta menaxhojë mjaft mirë kryeministri Ra
Ndocaj e Ndreu solidarizohen me popullin francez (FOTO LAJM) Deputetët Ndocaj e Ndreu janë solidarizuar me popullin francez. Ata kanë përcjell mesazhe ngushëllimi në profilet e tyre
LSDM: Sot nuk ka "bomba", paralajmëruam Gruevskin "Sot nuk do të publikojmë 'bomba', por ajo "TikTak" është vetëm paralajmërim se ato do të vazhdojnë nëse Gruevski nuk re
MPB publikon profilet e 9 të arrestuarve (FOTO LAJM) Ministria e Punëve të Brendshme ka publikuar fotografitë e 9 personave të arrestuar gjatë operacionit të djeshëm "Celula
Juve, 3 të huaj për të forcuar sulmin (FOTO-VIDEO) Juan Cuadrado, Nani dhe Mame Diouf: tre kandidatë të ndryshëm për rolin e sulmuesit të krahut për teknikun e Juventusit
Kur yjet e futbollit bëjnë "selfie" (FOTO LAJM) Nuk janë vetëm aktorët dhe këngëtarët personat e vetëm të fiksuar pas rrjeteve sociale. Tashmë edhe yjet e futbollit po
Ermal Merdani, fotot me të dashurën e re (FOTO LAJM) Ermal Merdani i Big Brother 5 tashmë del hapur me të dashurën e tij të re, Eriselda Leavanaj. Pas mbylljes së fushatës z
Interneti përdor profilet e personave të vërtetë për të tërhequr të vetmuarit Klientët e vetmuar bien pre e firmave të internetit, të cilat funksionojnë si shoqëri për të lidhur njerëzit përdorin të