E FUNDIT/ Me koronavirus nga 27 nëntori, Etrit Berisha shtrohet në spital
999 rezultate për

profesori

Humbje e madhe, COVID-19 i merr jetën profesorit të njohur shqiptar Doktori i Shkencave Gjeologjike dhe profesori i Associuar, Hamit Noka me origjinë nga Kukësi, mësohet se ka ndërruar jet
Ndahet nga jeta profesori dhe politikani i njohur Profesori dhe politikani i njohur shqiptar Sabit Brokaj, ka ndërruar jetë në moshën 78 vjeçare pas një ataku kardiak.
U arrestua për p*rdhunimin e 8 vjeçares, profesori i jep fund jetës në burg Një profesor nga Tetova i dyshuar për përdhunim të një vajze 8-vjeçare, është vetëvrarë dje rreth orës 16:00 në burgun e
Për të forcuar sistemin imunitar, profesori rus jep "recetën" 15 sekondëshe Profesori i njohur nga Moska, Sergei Bubnovskiym, zbulon metodën e tij inovative për të rritur sistemin imunitar. Ai
Merr fund pritja, kur do dalë sezoni i fundit i "La Casa De Papel" “La Casa De Papel” do të kthehet me sezonin e pestë dhe të fundit në platformën Netflix. Pas pezullimit të xhirimeve si
Vajza fiksohet pas profesorit dhe e përndjek këmba-këmbës: E di vetë ai kingu Një profesor me inicialet J.B ka denoncuar një vajzë që po e ndjek këmba këmbës dhe që po e kërcënon përmes rrjeteve soc
Ish-studenti i Ramës, sot artist me famë botërore: Vafsh në djall profesori im Nga Ardian Paci Profesori i parë që më ka folur kundër komunizmit ka qenë Edi Rama. Duke ardhur nga një qytet i
Harresa është shenjë e lartë e inteligjencës Sipas shkencëtarëve nëse harroni ju keni një nivel të lartë të inteligjencës. Duke u bazuar në disa studime të bëra n
Profesori shqiptar zbulon arsyen: Pse koronavirusi vret më shumë meshkujt se femrat "Sistemi imunitar i i lindur dhe i fituar i femrave konsiderohet më i fortë se ai i meshkujve..." Profesori Et’hem Ru
Histori suksesi, si mundi profesori i Harvardit të fitojë 1 miliard dollar nga koronavirusi Profesori i mjekësisë në Universitetin e Harvardit, Timothy Springer, është bërë i pasur nga COVID-19. Ai regjistroi një
Flet profesori për vaksinën e tuberkulozit: Pse ata në moshë mbi 35 vjeç janë më të mbrojtur Edhe pse do të jenë studimet që do të dëshmojnë mbi rolin dhe efektshëmrinë e vaksinës së tuberkulozit ndaj koronavirusi
“Vajza punon në spital", profesori shqiptar tregon tmerrin nga koronavirusi në Spanjë Profesori shqiptar në Spanjë, Albert Pelari ka treguar se vajza e tij punon në spital në Spanjë, ndërsa tha se atje mje
570 të infektuar deri më 10 prill? Profesori i matematikës parashikon përhapjen e Koronavirusit në Maqedoni (VIDEO) Nëse respektohen masat dhe qytetarët qëndrojnë në shtëpi, në rastin më të mirë deri në 10-15 prill numri maksimal i të i
Po shpjegonte mësim online, profesori italian ndahet papritur nga jeta Një profesor ka humbur jetën teksa po shpjegonte mësim online studentëve të tij. Ai po mbante leksion me videokonfere
Profesori shqiptar flet nga Madridi: Ç'ndodh sot në Itali do jetë këtu pas një jave Profesori shqiptar Albert Pelari ka rrëfyer situatën me koronavirusin në Madrid duke ditur se Spanja është vendi i dytë
"Si u dënua ish-përkthyesi i Enverit", historia tragjike e profesorit që mblidhte letrat te plehrat Publikohet historia e panjohur e Gjergj Komninos me origjinë nga fshati Mbrezhdan i Këlcyrës, i cili pasi kishte studiua
"Asnjëherë s' ke bërë s*ks", jepet vendimi për mësuesin 63 vjeçar Gjykata e Fierit ka vendosur të lerë në burg 63-vjeçarin Agron Bego. Pas denoncimit në emisionin "Stop" për ngacmim s
Mësuesi në Fier: Kam punuar në shtëpi sek*i, në këtë shkollë jam Perëndia! (VIDEO) Emisioni “Stop” trajtoi këtë të martë denoncimin e një nxënëseje në shkollën “Jakov Xoxa” në Fier për ngacmim seksual ng
Profesori ngacmon seksualisht nxënësen: Hape telefonin, kur të marr, se më çmende! Një nxënëse e shkollës së mesme artistike “Jakov Xoxa” në Fier, ka denoncuar në emisionin “Stop” ngacmimin seksual nga a
Profesori amerikan flet për dëbimin e Harun Çelik: Është për të ardhur keq Një profesor i Universitetit të Nju Jorkut thotë se dëbimi i qytetarëve turq nga Shqipëria bie ndesh me parimet e Bashki