999 rezultate për

profesionist

U ekzekutua me snajper, biznesmeni dyshohet se u qëllua nga vrasës profesionistë Biznesmeni Kastriot Reçi, ish-pronari i televizionit lokal në Lezhë Media+ u ekzekutua mëngjesin e sotëm në Rrëshen teks
Mjekët paralajmërojnë: Profesioni i shoferit është shumë i rrezikshëm për shëndetin Bazuar në një studim 13-vjeçar, specialistë nga Universiteti i Harvardit kanë përcaktuar se profesioni i shoferit është
Mashtruesi profesionist firmosi me 4 klube pa luajtur asnjë minutë “Emri i tij është Bernio Verhagen, ai është 26 vjeç, luan anësor, ka lindur në Suriname (toka që nxjerr emra të tillë të
Macja "profesioniste" që bën masazh (VIDEO) Jo rastësisht thuhet që disa kafshë janë shokët më të mirë të njeriut. Këtë po e vërteton edhe kjo video e publikuar,
Sarri: Futbolli italian është më profesionist, anglezi më i pasur financiarisht Profesionalizmi nuk është i mjaftueshëm për ekipet italiane për të garuar në Evropë me klubet e mëdha e të pasura anglez
Zbulohet skandali me boksierin bullgar që humbi jetën në ringun e Shkodrës Pak ditë më parë një lajm i rëndë tronditi sportin, ku një boksier bullgar ndërroi jetë në rign gjatë një ndeshje në Shk
Arrestohen dy xhepistë profesionistë: Policia publikon momentin e vjedhjes (VIDEO) Tre persona, dy nga të cilët të dënuar më parë janë arrestuar për vjedhje. Të arrestuarit në kuadër të operacionit “
Këto gjashtë sëmundje janë aq të ngjashme dhe mund të përcaktohen vetëm nga profesionisti Shpesh përpiqemi të bëhemi mjekë të vetvetes dhe ndonjëherë na ndodh të ngatërrojmë një sëmundje me një tjetër Në fak
Me djalin në makinë, si u ekzekutua nga profesionistë 45 vjeçari në Rrëshen Nga të dhënat e para, mësohet se ekzekutimi i Tonin Gjinit në mes të Rrëshenit është bërë nga persona profesionistë.
Marrëveshje pune për 125 ushtarë të rinj Në kazermën “Akekso Dimnievski – Bauman” në Veles sot do të mbahet solemnitet për pranimin e 125 ushtarëve të rinj profe
Tmerri i pasanikëve të Tiranës, shkatërrohet grupi i hajdutëve profesionistë Komisariati i Policisë Nr.2 në Policia e Tiranës ka finalizuar operacioni e kosuar “Kasaforta” duke arrestuar tre person
Agjenti Jorginhos lëshon bombën: Mund ti bashkohet Juventusit Agjenti i Jorginhos ka lëshuar bombën e ditës duke thënë se nuk sheh ndonjë arsye që mesfushori të mos i bashkohet Mauri
Zbuloni sa pikë vlerësoi Shqipëria këngën fituese të "Eurovision'' Festivali Europian përfundoi dhe fitues u shpall Hollanda. Kombinimet 50/50 mes votave të jurive profesioniste dhe publi
Ambasada Amerikane mesazh politikës: Mbështesni median dhe gazetarët Ambasada Amerikaneë në Tiranë i ka përcjellur një mesazh klasës politike në vend me rastin e Ditës Botërore të Lirisë së
ZYRTARE/ Van Dijk, futbollisti i vitit në Premierligë Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Virgil van Dijk lojtari i vitit në Premier League Virgil van Dijk është shpallur Futbollisti i Vitit 2019 nga Shoqata e Futbollistëve Profesionistë, duke e mposhtur sulmu
Profesionistë me syze, ky është njëri nga grabitësit (FOTO LAJM) Grabitësit e 10 milionë eurove duket qartë se kanë qenë tejet profesionistë dhe e kanë planifikuar çdo gjë në detaje. E
“Mitingu i shekullit”, Rama ironizon protestat e opozitës Kryeministri Edi Rama nga takimi në Durrës nuk ka qëndruar pa e komentuar protestën e ditës së djeshme. Me ironi ai k
Po ikin në Gjermani, por Rama ka vendosur t'ua nxijë jetën mjekëve dhe infermierëve Rrit madhesinë e shkrimit Zvogëlo madhesinë e shkrimit Ndërsa numri i mjekëve dhe infermierëve në Shqipëri po pëson tku
Marcelo: Dhashë gjithçka për Zidane, ai ishte profesionist Marcelo lavdëroi Zinedine Zidane i cili u largua nga Reali duke fituar 3 tituj në Ligën e Kampioneve. Braziliani th