999 rezultate për

profesionin

Punonte vullnetarisht, COVID-19 i merr jetën mjekut të njohur (FOTO LAJM) Një tjetër mjek ka humbur betejën me koronavirusin. Doktor Myftar Zemani kishte dalë në pension, por ende ushtronte
Këngëtarja shqiptare: Mendova vetëvrasjen pasi u mbyllën klubet e natës, tani punoj në market Valbona Haklaj Lalaj prej 20 vitesh ka ushtruar profesionin si këngëtare në lokale nate. Ajo tregon se është nënë e d
Pas mbylljes së klubeve të natës, Klajdi Haruni bëhet gjinekolog? (FOTO LAJM) Me mbylljen e klubeve të natës në vendin tonë dhe ndalimit të muzikës, si pasojë e situatës me Covid-19 dhe çfarëdo arsy
Nëse do të kthente kohën pas nuk do të bëhej e famshme, Morena tregon profesionin e ëndrrave (FOTO LAJM) Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, u shpreh para disa ditësh se nëse do të kthente kohën pas, nuk do donte që të bëhej
"Na lejoni të ushtrojmë profesionin tonë", klubet e vendit europian kundër ndalimit të futbollit Klubet elitare në futbollin suedez kanë akuzuar autoritetet shëndetësore të vendit se po i pengojnë të zhvillojnë profes
Më në fund! E njohur në profesionin e saj, kjo është bashkëshortja e Arian Çanit (FOTO LAJM) Dentistja-pediatre Enida Petro, bashkëshortja e gazetarit Arian Çani, ishte e ftuar pasditen e sotme tek “Rudina” . A
"Braktisi" profesionin për të bërë fshesa si të dikurshmet (FOTO LAJM) Në pranverë të vitit 2017, la punën si stiliste për një kompani dizenjimi dhe nisi të krijojë fshesa tradicionale për t’
Tha fjalë banale në club, DJ Vicky: Më erdhi një kanaçe në mes të ballit (VIDEO) Dj i famshëm i "ThreeDoots", Vicky Kraja, është një ndër emrat më të pëlqyer dhe më të ndjekur në rrjete sociale jo vetë
3 vite larg ekranit, njihuni me "profesionin" e ri të Sofisë së "Zonë e Lirë" (FOTO LAJM) Me siguri të gjithë e mbani mend Sofien e parë të Arian Çanit e cila dikur u kthye në një nga vajzat më të komentuara në
Më e bukura në Kuvend, kush është deputetja që punon vullnetarisht si gjinekologe Meral Uzeiri Ferati është cilësuar si deputetja më e bukur në Maqedoninë e Veriut. Ajo është prej 10 vitesh pjesë e
Blendi Fevziu tregon pse e braktisi profesionin si pedagog që në ditën e parë Gazetari Blendi Fevziu ka treguar mbrëmjen e kaluar në emisionin që vetë drejton, eksperiencën e tij si pedagog rreth 1
Ka pasion karatenë dhe "djeg" Instagramin me foto (FOTO LAJM) Modelja italiane Valentina Fradegrada ka nxehur instagramin, me disa foto tepër seksi që ka postuar së fundmi. E lind
Braktisën profesionin për të udhëtuar, si ia dolën të rinjtë Dan Deckert dhe Kika Mevs, u takuan në shkollën e arkitekturës në Atlanta, e në vitin 2013 ata vendosën që të jetonin ba
Kur gazetari harron profesionin dhe bëhet gazi i botës (FOTO LAJM) Piers Morgan, gazetar dhe ish-anëtar i jurisë së “X-Factor UK” është kapur nga kamerat teksa shihet me vëmendje gjoksin
Eugent Bushpepa zbulon profesionin e çuditshëm të gjyshes Mëngjesin e sotëm startoi edhe puntata e parë e emisionit të mëngjesit “Wake Up”, në “Top Channel”, ku i ftuar ishte kën
Del dokumenti ku Haradinaj ia mëson profesionin prokurorit Blakaj Në një dokument që ka siguruar shihet qartë se si kryeministri i Kosoës, Ramush Haradinaj ndërhyn në çështje të drejtësi
Metës nuk i bën zemra të nënshkruajë ligjin për prokurorët dhe gjykatësit e kalbur të Vetingut Përpos kthimit të ligjit për ndërtimin e teatrit të ri dhe nismës për tatimin e lojërave të fatit, presidenti Ilir Meta
Këngëtarja shqiptare mbulohet dhe uron Bajramin Adelina Emini është një nga këngëtaret më të rezervuara nga shoëbizi shqiptar. ”Me fat Bajrami” ka shkruar ajo pranë
Kendall Jenner ndërron profesionin? (FOTO LAJM) Ajo është motra e vajzave të famshme të familjes Kardashian-Jenner dhe është e bekuar më një dukje të mirë fizike e cila
Angela Martini zbulon profesionin e ri (FOTO LAJM) Angela Martini është duke shijuar një nga periudhat më të këndshme në jetën e saj. Që pas martesës me miliarderin rumun