999 rezultate për

profesionale

E shkarkuan nga fakulteti i Inxhinierisë, Seranaj: Shpresoj të korrigjohet gabimi Profesori Agim Seranaj është shkarkuar nga detyra e tij si zv/dekan i fakultetit të Inxhinierisë së Ndërtimit. I ftuar n
Kim Kardashian uron me fjalë zemre shqiptarin e saj të preferuar: E rrallë të gjesh si ti! Grimieri i njohur, Mario është kujdesur prej shumë vitesh për look-un e Kim Kardashian dhe për shkak të angazhimeve prof
Horoskopi 25 shtator 2019, çfarë kanë rezervuar yjet për sot Dashi Ju pret një ditë e mbushur me nervozizëm gjatë së cilës mund të hasni në debate si në sferën sentimentale edhe
Hapen aplikimet: Gazetarët e gjigantëve botërorë, 9 muaj në Tiranë për Akademinë Profesionale të Medias Instituti Shqiptar i Medias do të organizojë Akademinë Profesionale të Gazetarisë, një kurs 9- mujor, në të cilin do të
Policët holandezë po bashkëpunojnë me bandat kriminale Sindikatat e policisë holandeze kanë bërë thirrje për trajnime të veçanta për t’iu rezistuar qasjeve të bandave kriminal
Horoskopi 29 qershor 2019, ditë plot ngjyra, s’do të mungojë as paraja Dashi Parashikohet një ditë mjaft interesante dhe pozitive për të lindurit e kësaj shenje. Këshillohet që të mos i li
KZAZ-së numër 6 në Bushat i vihet flaka Qendra e Komisionit Zonal të Administrimit të Zgjedhjeve në Bushat të Vaut të Dejës është përfshirë nga flakët mbrëmjen
Tuna me pushime, "shfrytëzon rastin" për poza sensuale (FOTO LAJM) Tuna është një pej këngëtareve që njihet për vokalin e fortë dhe timbrine veccantë të zërit. Pasi publikoi albumin e
"Polici i Portokallisë" braktis showin e humorit (FOTO LAJM) Prej pak javë ka startuar “Verë dhe Portokalle”, ku trupa e aktorëve të njohur udhëtojnë drejt një qyteti të ndryshëm pë
Horoskopi 21 qershor 2019 Ju pret një fundjavë plot polemika,bëni kujdes me dashurinë. Dashi Ju pret një ditë e komplikuar dhe e mbushur me
Nxënësit priren të zgjedhin shkollat profesionale Këtë vit shkollat e mesme profesionale po fitojnë terren përkundrejt gjimnazeve, sa i takon interesimit të nxënësve për
Puna dhe dashuria, çfarë ka rezervuar fati për sot Dashi Dikush do të shprehë interes për ju sot, madje ka gjasa që të shprehë edhe ndjenjat. Është momenti i duhur për at
KONFERENCA/ AMF rrit përpjekjet për edukimin financiar të studentëve përmes praktikave profesionale Autoriteti i Mbikëqyrjes Financiare organizoi sot Konferencën e dytë Kombëtare “Edukimi Financiar” me fokus kryesor stud
Balla: Gazetarët e Bild, jo profesionalë Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Socialiste, Taulant Balla, duke ju referuar shkrimit të gazetës më të madhe gjermane
Djali i Ronaldinhos firmos zyrtarsiht për klubin e njohur brazilian Djali i legjednës Ronaldinho ka nënshkruar kontratë profesionale me kohëzgjatje gjashtëvjeçare. Jooao Mendes nënshkro
HOROSKOPI/ Këtë shenjë e pret një ditë e fuqishme dhe plot energji Dashi Jeni në një pozicion ku do të ndiheni të fuqishëm dhe me energji dhe kjo do të bëjë që të kaloni lehtësisht çdo
HOROSKOPI/ Dyshimet do t’ju ndjekin në këtë ditë, shenja e pafat Dashi Të lindurit e kësaj shenje mund të përballen me disa shqetësime gjatë kësaj dite. Këto shqetësime do të jenë të
HOROSKOPI/ Dashurisë ose jepini statusin zyrtar, se jepini fund Dashi: Pas fundjavës së lënë pas, përgatituni për një të hënë të mbushur me lodhje dhe punë. Në dashuri parashikohet
HOROSKOPI/ Një ditë plot suksese, kjo shenjë po ngjit shkallët e karrierës Dashi Mund të përballeni me disa tensione sidomos lidhur me sferën familjare dhe sentimentale. Do të jeni nën ndikimi
HOROSKOPI/ Para pa fund, kjo është shenja fatlume Ky është horoskopi për ditën e diel, 3 shkurt 2019. Dashi Do të jeni të dominuar nga humori i keq, si pasojë e një